Skocz do zawartości
Andrzej

Żywiec - kempingi nad jeziorem.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślę, żeby latem gdzieś w okolice Żywca (jezioro) sie wybrać. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Była tu chyba kiedyś dyskusja na temat kempingu w Żywcu i chłopaki polecali C`EST LA VIE. Możesz się jeszcze Piotrka zapytać bo wiem że swego czasu tam przebywał :bzik:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za informację. Jeszcze tylko pytanie gdzie to jest w Żywcu tzn jak się kierować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ul. Królowej Jadwigi 41 :)

Z Żywca trzeba wyjechać na drogę 946 (tj na Andrychów,Suchą Beskidzką...)... o ile pamiętam to był zjazd w lewo za drugą górką....ale może mnie pamięć myli :bukiet:

Obok kempingu c'est la vie jest kemping "Rumcajs"...jak o niego zapytasz to każdy wskaże Ci drogę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja Ci polece jako baze pansjonat Rybak w Oczkowie (z Zywca jak na Kety a potem prosto w strone zapory), przy pensjonacie mozna sie rozstawic z przyczepa czy namiotem,

wlascicielka p. Maria jest do rany przyloz, a widoki z rana na jezioro niezastapione

i w dodatku nia ma tlumow przyczepkowiczow co jest wazne imho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybór jak zwykle pozostawię Żonie . :bukiet:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również polecam kemping C`EST LA VIE : zimne piwo na miejscu, można było zamówić pieczywo na rano, ale brzydkie zejście do jeziora, może coś się zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i jeszcze stronka kempingu http://www.campingcestlavie.com/

Strona bez wersji polskiej to jakieś nieporozumienie. To jest kamping w Polsce i nie docierają do mnie argumenty, że właścicielem jest np Holender czy Niemiec. :):bukiet:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i jeszcze stronka kempingu http://www.campingcestlavie.com/

Strona bez wersji polskiej to jakieś nieporozumienie. To jest kamping w Polsce i nie docierają do mnie argumenty, że właścicielem jest np Holender czy Niemiec. :):bukiet:

dzidas i tu sie z toba zgodze, ja sobie otworze pole kampingowe w Niemczecj i strona bedzie po polsku :) ...

takiego pola napewno nie odwiedze ...i nie chodzi tu o brak informacji w jezyku polskim :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki dramatyzujecie :bukiet:

Może fakycznie brak polskiej wersji językowej na stronie odstrasza...ale za to kemping jest schludny i zadbany i nie zjeżdża się mało kulturalne towarzystwo :)

Ja go polecam zwłaszcza dla osób z małymi dziećmi i tych lubiacych ciszę i spokój.

Co do zejscia do jeziora to faktycznie troszkę strome,ale mozna się wybrać kawaleczek na spacer (zwłaszcza jak ktoś jest z wózkiem) i dochodzi się bez problemu kamienistą drogą do jeziora...i nawet kawałek trawki mozna znaleźć, by się poopalać :)

Wybór pozostawiam Wam.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chłopaki dramatyzujecie :bukiet:

Może fakycznie brak polskiej wersji językowej na stronie odstrasza...ale za to kemping jest schludny i zadbany i nie zjeżdża się mało kulturalne towarzystwo :)

Ja go polecam zwłaszcza dla osób z małymi dziećmi i tych lubiacych ciszę i spokój.

Co do zejscia do jeziora to faktycznie troszkę strome,ale mozna się wybrać kawaleczek na spacer (zwłaszcza jak ktoś jest z wózkiem) i dochodzi się bez problemu kamienistą drogą do jeziora...i nawet kawałek trawki mozna znaleźć, by się poopalać :)

Wybór pozostawiam Wam.

Pozdrawiam :)

Wiesz, to nie chodzi o to, że ja neguję kamping. Stwierdzam tylko brak strony w wersji polskiej co jest moim zdaniem lekceważeniem nazych obywateli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz rację :bukiet:

Ja też nie znam biegle angielskiego,ale to co mnie interesowało to wyczytałam bez większego problemu....i nie przeszło mi przez myśl,że ktos lekceważy nasze społeczeństwo...po prostu właściciele nie znają naszego języka w stopniu umożliwiającym zrobienie polskiej wersji strony internetowej....nie lubię oceniac ludzi nie poznawszy ich osobiście :) W tamtym roku ich poznałam i są naprawdę sympatyczni i kulturalni....a nie wzięliście pod uwagę,że może oni mają takie wysokie mniemanie o Polakach,że nie przeszło im przez myśl,że ktoś może nie znać angielskiego? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi