Skocz do zawartości

Żywiec - kempingi nad jeziorem.


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem powyżej http://www.adamczyk-zarzecze.noclegiw.pl/# jest to typowe pole namiotowe nad plażę masz 100 metrów https://maps.google.pl/maps?hl=pl&ll=49.718289,19.18045&spn=0.002848,0.004823&t=h&z=18 pole namiotowe to ten prostokąt z drzewami dookoła a kąpać się można na plaży widocznej po prawej u samej góry

Edytowane przez stasiu1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich. Ponieważ dyskutujecie tu o kempingach nad jeziorem Żywieckim to chcialem troszkę opowiedziec o moim pobycie w tym rejonie w dniach 17-20,09,2014. Byłem na kempingu Laguna.....i tu powiem tak kemping malutki i nad samym jeziorem(od wody dzieli go tylko jakies 20 schodów w dół czyli nie rozłożymy się tak zeby wieczorkiem pić piwko i patrzeć na wode:(  i jak juz zejdziemy nad jezioro zobaczymy że niema plaży zeby sie poopalac wiec troche lipa, ale może gdzieś miedzy wielkimi głazami które są nad woda znajdziemy troche miejsca zeby rożłożyć recznik. Szkoda tylko że obsluga kempingu nie uprzątnie chociaż tych 30 m wybrzeża ze smieci które tam leża(widok jest straszny!!!!!  butelki po wodzie, piwie, paczki po chipsach,papier toaletowy i ......telewizor(bynajmniej nie LCD a z duzym kineskopem) Szkoda bo to ODSTRASZA!!!  Ponieważ bylem tam tylko 3 dni z zona (odpoczynek od dzieciaków są u babci:)) to dziekowałem bogu ze nie przyjechalem tam na 2 tyg z dzieciakami. Wc Obleci choć niema szału i jest w miare czysto ale brak ciepłej wody (praktycznie na 3 dni udało mi sie raz umyc garki w ciepłej ale siebie nie umyłem w ciepłej ani razu:(   szkoda) to jest nie dopuszczalne. dodam ze na kempingu było wtedy naprawde pusto wiec przy wiekszym obłożeniu o wodzie ciepłej można jedynie pomarzyć. Przestrzegam tu przedewszytkim rodziny z dziecmi bo my starzy sie w zimnej umyjemy ale dzieci to sie wsciekna:(  I niestety proponuje zaopatrzyc sie w papier toaletowy bo panowie którzy pilnują kempinu wstaja czasmi o 11 wiec rano moze byc problem :)

 

Pozdrawiam może komuś przyda sie moja opinia

Edytowane przez zeus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ponieważ dyskutujecie tu o kempingach nad jeziorem Żywieckim to chcialem troszkę opowiedziec o moim pobycie w tym rejonie w dniach 17-20,09,2014. Byłem na kempingu Laguna.....i tu powiem tak kemping malutki i nad samym jeziorem(od wody dzieli go tylko jakies 20 schodów w dół czyli nie rozłożymy się tak zeby wieczorkiem pić piwko i patrzeć na wode:(  i jak juz zejdziemy nad jezioro zobaczymy że niema plaży zeby sie poopalac wiec troche lipa, ale może gdzieś miedzy wielkimi głazami które są nad woda znajdziemy troche miejsca zeby rożłożyć recznik. Szkoda tylko że obsluga kempingu nie uprzątnie chociaż tych 30 m wybrzeża ze smieci które tam leża(widok jest straszny!!!!!  butelki po wodzie, piwie, paczki po chipsach,papier toaletowy i ......telewizor(bynajmniej nie LCD a z duzym kineskopem) Szkoda bo to ODSTRASZA!!!  Ponieważ bylem tam tylko 3 dni z zona (odpoczynek od dzieciaków są u babci:)) to dziekowałem bogu ze nie przyjechalem tam na 2 tyg z dzieciakami. Wc Obleci choć niema szału i jest w miare czysto ale brak ciepłej wody (praktycznie na 3 dni udało mi sie raz umyc garki w ciepłej ale siebie nie umyłem w ciepłej ani razu:(   szkoda) to jest nie dopuszczalne. dodam ze na kempingu było wtedy naprawde pusto wiec przy wiekszym obłożeniu o wodzie ciepłej można jedynie pomarzyć. Przestrzegam tu przedewszytkim rodziny z dziecmi bo my starzy sie w zimnej umyjemy ale dzieci to sie wsciekna:(  I niestety proponuje zaopatrzyc sie w papier toaletowy bo panowie którzy pilnują kempinu wstaja czasmi o 11 wiec rano moze byc problem :)

 

Pozdrawiam może komuś przyda sie moja opinia

Witam i współczuję-toś miejscówkę zapodał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zajechaliśmy w drodze ze Słowacji na ten kemping szukając miejscówki nad jeziorem Żywieckim. Kemipng nie zachęcał do pobytu, a te 20 schodów, to jak po drabinie...Jak się już zejdzie na dół, to trzeba siedzieć dłużej, bo wejście z powrotem na górę można porównać do pokonywania schodów w Chłapowie... Na malutkiej, kamienistej plaży rzeczywiście śmieci.... Mimo, że przyjechaliśmy dość późno i nie mieliśmy w rezerwie innej miejscówki, pojechaliśmy dalej...  A szkoda, bo potencjał jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Na malutkiej, kamienistej plaży rzeczywiście śmieci.... 

To domena Jeziora Żywieckiego. Soła i Koszarawa znoszą wszystko, co ludzie wyrzucą... taki kraj....  :oslabiony:  Zobaczcie kiedyś, co się zbiera przy zaporze.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich. Ponieważ dyskutujecie tu o kempingach nad jeziorem Żywieckim to chcialem troszkę opowiedziec o moim pobycie w tym rejonie w dniach 17-20,09,2014. Byłem na kempingu Laguna.....i tu powiem tak kemping malutki i nad samym jeziorem(od wody dzieli go tylko jakies 20 schodów w dół czyli nie rozłożymy się tak zeby wieczorkiem pić piwko i patrzeć na wode:(  i jak juz zejdziemy nad jezioro zobaczymy że niema plaży zeby sie poopalac wiec troche lipa, ale może gdzieś miedzy wielkimi głazami które są nad woda znajdziemy troche miejsca zeby rożłożyć recznik. Szkoda tylko że obsluga kempingu nie uprzątnie chociaż tych 30 m wybrzeża ze smieci które tam leża(widok jest straszny!!!!!  butelki po wodzie, piwie, paczki po chipsach,papier toaletowy i ......telewizor(bynajmniej nie LCD a z duzym kineskopem) Szkoda bo to ODSTRASZA!!!  Ponieważ bylem tam tylko 3 dni z zona (odpoczynek od dzieciaków są u babci:)) to dziekowałem bogu ze nie przyjechalem tam na 2 tyg z dzieciakami. Wc Obleci choć niema szału i jest w miare czysto ale brak ciepłej wody (praktycznie na 3 dni udało mi sie raz umyc garki w ciepłej ale siebie nie umyłem w ciepłej ani razu:(   szkoda) to jest nie dopuszczalne. dodam ze na kempingu było wtedy naprawde pusto wiec przy wiekszym obłożeniu o wodzie ciepłej można jedynie pomarzyć. Przestrzegam tu przedewszytkim rodziny z dziecmi bo my starzy sie w zimnej umyjemy ale dzieci to sie wsciekna:(  I niestety proponuje zaopatrzyc sie w papier toaletowy bo panowie którzy pilnują kempinu wstaja czasmi o 11 wiec rano moze byc problem :)

 

Pozdrawiam może komuś przyda sie moja opinia

wróciłem z tego kempingu dziś 07,09,2014 wszystko co do śmieci potwierdzam

obsługa zapadła w sen zimowy teraz wstaje nie wczesniej niż 0 12;00

same pole jest fajne 

woda ciepła gorąca jest trzeba se tylko bojler włączyć samemu obsługa spi

woda w kranie nie nadaje sie do picia z jeziora!!!!!

same pole i ubikacje czyste 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co prawda nie byłem przyczepką w tym roku nad jeziorem Żywieckim a tylko osobówką ale jezioro zapamiętałem jako betonowe smietnisko i posty przedmówców to niestety prawda.

Nie mogło mi się w głowie pomiescić jak ogólnie w takim urokliwym regionie nie dba się o taki zbiornik wodny :oslabiony: a szkoda bo okolica przepiękna.

Podminowani pojechalismy kilka km na północ w kierunku jeziora Miedzybrodzkiego i tutaj miłe zaskoczenie bo jezioro czyste z pięknymi widokami tyle że nie widziałem miejsc gdzie cepkę można postawić no ale może nie zwróciłem na to uwagi bo jeszcze wtedy jej nie posiadałem.

Za radą miejscowego postanowiliśmy wjechać kolejką na górę Żar w Międzybrodziu Żywieckim i powiem Wam że to jedno z najpiękniejszych miejsc jakie ostatnio widziałem bo widok na cały Beskid Żywiecki zapiera dech w piersiach.

Kilka fotek z góry Żar 

post-17500-0-75604200-1415055453_thumb.jpg

post-17500-0-07353400-1415055462_thumb.jpg

post-17500-0-88385600-1415055476_thumb.jpg

post-17500-0-42749300-1415055495_thumb.jpg

Edytowane przez schabo78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Trochę odkopuje, chciałem skoczyć na weekend w tamte rejony i w sumie znalazłem 3 miejscówki 

Laguna

Adamczyk

Sokół 

 

Laguna wygląda obiecująco, są tam jakieś inne pola/kempingi wartego polecenia z wodą i prądem.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.