Skocz do zawartości

Hajduszoboszlo ceny


UPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.W tym roku wybieram sie ok 22lipca na wegry do Hajduszoboszlo.Bylem tam jakies 5,6lat temu na cempingu oddalonym okolo kilometra.W tym roku bym chcial jechać na ten lepszy,blizszy cemping z ktorego sie wchodzi odrazu na baseny(nazw nie pamietam)Szukalem w necie i na forum ale nie znalazlem nic aktualnego:-(Kros moze zna nazwe tego Cempingu?? Moze jakies aktualne ceny??Chodzi mi sam+ogonek+2dorosle+3dzieci:-)Dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Goście  mogą bezpłatnie korzystać:  z największych kompleksu kąpielowych w Europie: kąpielisko lecznicze, krytą pływalnię,

ale za Aquapark trzeba podobno dodatkowo wykupywać bilet. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście  mogą bezpłatnie korzystać:  z największych kompleksu kąpielowych w Europie: kąpielisko lecznicze, krytą pływalnię,

ale za Aquapark trzeba podobno dodatkowo wykupywać bilet. 

 

do tego do aquapalace też trzeba dodatkowo , a jak ktoś chce na desce poserfować to jeszcze dopłacić trzeba 

 

na szczęście bilety tanie są i nie ma co płakać nad tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego do aquapalace też trzeba dodatkowo , a jak ktoś chce na desce poserfować to jeszcze dopłacić trzeba 

 

na szczęście bilety tanie są i nie ma co płakać nad tym

 

A opalanie na wyspie na golasa ze free hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z rodzinką 2+2 na majówce pierwszy raz w hajduszoboszlo i muczę powiedzieć że bardzo nam sie podobało.Otwarty był właściwie tylko komleks z ciepłymi wodami zarówno w środku jak i na zewnątrz,no i jeszcze basen z falą, reszta niestety dopiero w trakcie przygotawywania do sezonu aha no jeszcze jest był dostęp do basenu krytego. Dużym plusem jest to że będąc zameldowanym na termalcamping wstęp na baseny jest w cenie campingu,do kompleksu aqapalace 20% zniżki ,za zjeżdzalnie niestety niestety trzeba płacić osobno. Nie są to jednak jakies ogromne pieniądze za 2 osoby ja z synem byliśmy w sobotę w dniu wyjazdu na 4 godz.bo otwarli akurat pierwszy raz i zapłaciliśmy 4200 forintów wychodzi to niecałe 60 zł Na plus że Pani w recepcji na którą akurat trafiliśmy w dniu przyjazdu w miarę radziła sobie z jęz. polskim

Strona z campingu wraz z cennikiem

 

http://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-Ceny/Thermal-Camping

 

i strona z informacjami na temat hajduszoboszlo i nie tylko

 

http://hajduszoboszlo.hu/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za zjeżdzalnie niestety niestety trzeba płacić osobno. Nie są to jednak jakies ogromne pieniądze za 2 osoby ja z synem byliśmy w sobotę w dniu wyjazdu na 4 godz.bo otwarli akurat pierwszy raz i zapłaciliśmy 4200 forintów wychodzi to niecałe 60 zł 

 

my weszliśmy po południu, z tego co pamiętam była to najtańsza opcja

czy drogo?, to już każdy musi ocenic, biorąc pod uwagę ze za kemping z basenami płaci się 120zł,

to wejście na 4h za 60zł tanie nie jest ;)

oczywiście jak porównamy do PL czy EU cen, to jest tanio 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To moj pierwszy post na Waszym pieknym forum. Moze nie do konca jestem osoba podrozujaca z przyczepa, ale jezdze z namiotem :)

Jesli chodzi o Hajduszoboszlo, to bylem juz jakies 4 - 5 razy i za kazdym razem wlasnie na Thermal Camping.
W sumie, to nigdzie wiecej nie bylem pod namiotami, bo i nie mam po co.
Miasteczko jest super, kemping jeszcze lepszy, baseny ekstra, no i ceny... :)
 

W zeszlym roku bylismy po raz pierwszy z dzieciakami i 10 dni pobytu kosztowalo nas okolo 2500 zl.

Ale w tej cenie jest wliczony kemping, paliwo (jechalismy ze slaska), jedzenie, codzienne zakupy w Tesco, 2 wypady do Aqua Parku dla dzieci itp itd...
No mozna powiedziec, ze calkowity koszt wakacji ;)

Gdzie za takie pieniadze mozna wypoczac? Ano chyba nigdzie :)

Dla porownania, za tydzien jade nad nasze polskie morze i za tydzien pobytu, za sam domek zaplace niecale 2 tys zl.

Do tego trzeba doliczyc paliwo (mam dalej niz na Wegry), jakies jedzenie i inne przyjemnosci. Pewnie w 3 - 4 tys sie zmieszcze.
I mowimy tu o przelomie maja i czerwca. Za ten sam domek w lipcu/sierpniu musialbym zaplacic blisko 4 tys za tydzien, a pogoda na pewno nie taka jak na Wegrzech.

No i nawet w lato do morza pewnie bym nie wszedl ;) Jestem cieplolubny :)

 

 

 

Jeszcze dla zainteresowanych podaje bezposredniego linka do cennika z Thermal Campingu.

http://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-Ceny/Thermal-Camping

Ja sie wybieram w tym roku tak jak kolega UPS. Z tym, ze ja wyjezdzam z niedzieli na poniedzialek.

Kolego wez pod uwage, ze w weekend zazwyczaj ludzie wyjezdzaja. Jak przyjedziesz w poniedzialek rano kolo 6-8, to powinienes miec najwiecej miejsc do wyboru.

A termin w jakim jedziesz moze byc jednym z najbardziej obleganych, wiec z wyborem najlepszych miejsc moze nie byc latwo :)

Ja sie zawsze staram jak najblizej bramy, bo zawsze jest najciszej (czym dalej tym wieksze imprezy na polu sie odbywaja wieczorami, ale nie zawsze) oraz jest blizej do WIFI kempingowego, do WC itp itd.

 

Gdybys reflektowal jechac tez z niedzieli na poniedzialek, to mozemy sie zgadac bezposrednio przed wyjazdem i jechac razem :)

My pojedziemy raczej przez Brzesko, a pozniej Nowy Sacz, Muszynka, wiec blisko Ciebie ;)

 

Aha... Z grubsza to wyjdzie Cie to okolo 100 - 120 zl za dobe jesli dobrze licze... ;)

 

Pozdrawiam, Piotrek

Edytowane przez gynsior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... Z grubsza to wyjdzie Cie to okolo 100 - 120 zl za dobe jesli dobrze licze... ;)

 

Pozdrawiam, Piotrek

 

cena zależy od składu ;)

nam wyszło więcej jak 120zł, ale to każdy w cenniku może sobie sprawdzić

 

aha, porównujesz domek nad Bałtykiem do namiotu w Hajdu ? IMO trochę bez sensu

nad naszym możem na kempingu spokojnie można znaleźć kemping poniżej 100zł 

popatrz na ceny nad Balatonem ;)

 

IMO ceny są zbliżone

nie dotyczy to samych termali, bo te w PL mają chore ceny i za wstęp jednej osoby płaci się jak za rodzinę na Węgrzech

dobrze że z pd PL jest tylko 400km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybym porownywal domek nad Baltykiem do domku w Hajdu, czy analogicznie namioty, to w kazdej opcji wybralbym Hajdu ;)
Podoba mi sie tam bardzo, no i pogoda jeszcze mnie nigdy nie zawiodla.

Nad morze jade z czystej ciekawosci, pierwszy raz od 23 lat. Chce dzieciakom pokazac jak jest nad polskim morzem ;)

Poczatkowo mial to byc wypad na dlugi weekend, ale znalazlem miejsce BARDZO przyjazne dzieciom i postanowilem tam pobyc przez tydzien ;)

Oczywiscie w Hajduszoboszlo tez bede, ale to juz na dwa tygodnie i pod namiocik. Po powrocie znad morza zamierzam kupic jakiegos wiekszego EasyCamp'a,

bo do tej pory mieszkalismy w Alpinusie, ktory jednak jest srednio wygodny do spedzania w nim czasu. Do nocowania byl idealny, ale raczej nic poza tym.
EasyCamp powinien nam dac pelnie szczescia :)

Po powrocie z Wegier bede sie chyba rozgladac za jakims Niewiadowem N250. Chce mu na dach zalozyc bagaznik rowerowy i w przyszlym roku pojechac dodatkowo z rowerami :)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wybaczcie, ale kto jeszcze chce wypoczywać w Hajduszoboszlo? Chyba ktoś kto jeszcze tam nie był i z chęci zobaczenia przereklamowanej miejscowości.Nie polecam do wypoczynku.Jeżeli ktoś szuka wrażeń a nie spokoju i wypoczynku to przepraszam , można jechać. :miga:  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.