Skocz do zawartości

Gadki szmatki dotyczące XX Zlotu


finger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I na tym proponuję zakończyć tą dyskusję aby nie powielać tego czego już się dowiedzieliśmy w innym wątku .

Z góry dziękuję .

 

Nadmienić przy okazji chciałem , że pojawiła nam się na horyzoncie siódemka . :)

79 dni do zlotu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę wracałem A4 od Wrocławia do Gliwic. Nieciekawe doznanie.... Szczerze mówiąc, przeraża mnie perspektywa faktu, że mam tamtędy jechać ponad 200 km z budką na Zlot  :look:  :oslabiony:  :pad: Toż to droga śmierci  :czacha:  Tam powinny być przynajmniej trzy pasy w jedną stronę !!!! Do tego korki na bramkach....  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek

Jest bardzo prosty nawet nie objazd bramek końcowych w Gliwicach. Z A4 zjeżdża się na węźle Kleszczów na DK 88 na Bytom, Gliwice (na tych bramkach nigdy nie stałem dłużej niż minutę nawet na koniec długiego weckendu). Mijasz w Gliwicach po prawej Tesco i teraz zjazd na DTŚ (DK902) na Katowice. Z DTŚ zjeżdżasz na A1 - Gorzyczki, Ostrawa i potem z A1 na Żory i jesteś w domu. Nawet tym którzy jadą do Krakowa tez opłaci się jechać tak jak napisałem. Z Gliwic 902 do Katowic i potem albo na Olkusz albo na A4 (za 50 zł). W stronę Wrocławia tez tak się opłaci jechać bo unika się dużych korków do bramek z pobraniem biletu w Gliwicach.  Sporo tą trasą jeździłem ale nigdy nie było czegoś takiego jak piszesz - nie chodzi mi o korki na bramkach, zawsze je omijam tak jak napisałem.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jedni po , drudzy w trakcie a jeszcze inni , w tym ja , są przed wyczekiwanym urlopem .

Chciałem poinformować , że w cyfrze niedawno pojawiła się z przodu czwórka .

A dzisiaj pozostało już tylko  47 dni do zlotu . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA , UWAGA .

W trakcie pasowania trzeba będzie "w tak pięknych okolicznościach przyrody" trochę się pobawić .

 

Ogłaszam kategorie konkursowe :

- najśmieszniejsze przebranie zlotowe

- najbardziej oddalony od miejsca zlotu forumowicz

- zlotowy wiedzoholik

 

Będzie turniej drużyn . :mod: O tym jeszcze cichutko.  :rolleyes: 

 

Jest jeszcze trochę czasu .  :miga:  47 dni . :miga: Szykujcie się .

 

 

Dla tych co jeszcze nie wiedzą nic o zlocie - http://forum.karawaning.pl/topic/21662-xx-zlot-karawaningpl-%C5%9Bwiny-ko%C5%82o-bolkowa-02-04092016r/

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Finger napisał że do zlotu jest 47 dni.Jestem przerażony. Na zlot przygotowywuję  piołunówkę. Czekając na zlot jedną butelkę już skończyłem, jestem w połowie drugiej. Prawdopodobnie na zlot przywiozę tylko Coca Colę. Też dobra.

 

Amatorom zwiedzania zamku Książ polecam też palmiarnię zamkową. Około 1 km od zamku. Kierunek Walbrzych po lewej stronie.A jak będzie ich stać na około 5 l paliwa to dalej wyskok przez Wałbrzych (kierunek Kłodzko)  do Głuszycy i zwiedzenie podziemnego miasta w Osówce, dobre oznakowanie. Powrót po śladach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie . Staram się przy chwyceniu dobrych wiatrów z internetem uzupełniać listy tak aby była na bieżąco . 

Jak wrócę z urlopu to podopinam sprawy organizacyjne i podam Wam kilka informacji . 

Wszelkie informacje typu LUŹNY PROGRAM będziecie mieli również podane na miejscu zlotu , tak aby każdy wiedział co jest planowane . 

Tymczasem pozdrawiam serdecznie wszystkich i do ... napisania a później zobaczenia . :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorom zwiedzania zamku Książ polecam też palmiarnię zamkową.

 

Jak kiedyś zabraliśmy Mamuśkę Mą do palmiarni - przy okazji odwiedzania zamku - to się tak rozbujała, że mi miejsca w bagażniku w LandRoverze zabrakło i wracała jeszcze z kartonem kwiatków na kolanach...

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.