Skocz do zawartości

Gadki szmatki dotyczące XX Zlotu


finger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Arek, a w której części kempingu są domki ?

Bo coś nie mogę ich zlokalizować...

Domki są na polanie C . A przyczepy stacjonarne na polanie A i B .

Odsyłam do galerii kempingu - kemping dolny . :ok:

http://www.campingpodlasem.pl/index/galeria/lang/pl

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do oficjalnego dnia rozpoczęcia zlotu pozostało nam już tylko ... 89 dni . :)

Spokojnie czekamy . Jeszcze przed nami , mam nadzieję , trochę wyjazdów . W tym ten najdłuższy , wakacyjny . :ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oficjalnego dnia rozpoczęcia zlotu pozostało nam już tylko ... 89 dni . :)

 

Witam.

Widzę ze faktycznie do zlotu daleko. A widzę temat

Gadki szmatki dotyczące XX Zlotu

a nie widzę listy na takie gatki  :ee:   Chciałbym takie nabyć tylko takie o rozmiarze XXXXXL

Idzie zima i takie by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w końcu macie przyzwoitą miejscówkę na spotkanie. Bardzo lubię kemping. Miłego odpoczynku

 

wysľane z telefonu

Chris , dla mnie osobiście miejsce nie jest tak ważne jak ludzie przyjeżdżający na zlot .

Patrząc wstecz to było wiele fajnych miejsc , które na długo zostały przeze mnie zapamiętane baaaardzo pozytywnie . Jednak jak pisałem wcześniej , nie one na zlocie mają grać pierwsze skrzypce tylko ludzie . Do zwiedzania są weekendy , urlopy . To , że przy okazji się coś zobaczy to dobrze ale to w czasie zlotu przy okazji . Wielokrotnie to już było wałkowane i nie chce się powtarzać ale dwa razy w roku to się jedzie dla ludków . Tych znajomych i tych co się dopiero pozna .

W moim przypadku od pierwszego razu zdążyła się uzbierać spora gromadka za którą tęsknię i zawsze gdy ciągnę budkę na zlot myślę czy dojadą .

Miło jest zobaczyć i uściskać ich mordeczki a czy to będzie na 5-cio gwiazdkowym kempie czy w "krzokach" to jest mi to obojętne .

 

Chris , w takim razie jeżeli Ci odpowiada miejsce to może zapiszesz się na zlot ? Zapewniam Cię , że znajdziesz swoje miejsce , w którym będziesz czuł się dobrze .

A nóż przełamiesz lody i zmienisz znane nam poglądy . Choć oczywiście na zmianę poglądów nie naciskam . Wolno Ci .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris , w takim razie jeżeli Ci odpowiada miejsce to może zapiszesz się na zlot ? Zapewniam Cię , że znajdziesz swoje miejsce , w którym będziesz czuł się dobrze .

A nóż przełamiesz lody i zmienisz znane nam poglądy . Choć oczywiście na zmianę poglądów nie naciskam . Wolno Ci .

Pozdrawiam .

 

termin nie ten, za daleko na ciąganie budy z domu, zresztą nie wiem gdzie będzie przyczepa po wakacjach  :niewiem:

chyba, że będę służbowo w okolicach to może wpadnę na chwilę  :yes:

 

w każdym razie pozdrówcie Roberta , małżonkę i dzieciaki  :kawa:

 

oczywiście wiem, że atmosferę robią ludzie i co do tego nie mam najmniejszej wątpliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może będziesz wcześniej , czego Ci życzę , ale jak nie wypaliła majówka , majówkowa czerwcówka to może wypali wrześniówka ???

Pożyjemy zobaczymy . Najgorzej planować i się rozczarować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem być u nich na majówkę majową, potem na czerwcówkę majową, ale coś w tym roku nie po drodze mi w tamte okolice  :oslabiony:

służbowo natomiast przejeżdżałem w tym roku chyba ze 20 razy  :]

Coś mi się widzi, że Tobie na żaden zlot nie po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.