Skocz do zawartości

Lwów 2 - 4 września 2016 r.


Rekomendowane odpowiedzi

www.pozytywni.info

1.Seba Ania 2+3
2.Y4recky Jarena 2+?
3.Pawlo Fiona 2+1
4.Kosi Kasia 2
5.Zbyszek i Sylwia 2+2(?)
6.Lena i Globens 2+2   ale tak na 80%
7.KaHa Grześ 2
8.Monika i Tomek 2+2
9. Witek + Marysia (2 + 2)

www.karawaning.pl
1. BartoszK (4 + 1)

2. Mandrol 2 + 2 + 2?

3. Janwil +1

www.fanklub-niewiadowek.com
1.

www.niewiadowki.pl
1.

 

 

 

 

P.s. A jak z wizą?

Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak się właśnie skapnąłem, że wyjazd w czwartek 1 września a 2-go moja żonka pewnie do szkoły musi iść z racji wykonywanego zawodu, zresztą chłopaki też... Pytanko- czy można dojechać samemu w piątek czy lepiej jechać w karawanie i pod eskortą z Wami wszystkimi? Z ciekawości- ile taka podróż z mojej wioski do Lwowa może potrwać w piątkowe popołudnie? Do przejechania wg google maps 474km...

Oczywiście że można i pewnie większość osób tak przyjedzie :P:)

Podobno długo można postać na granicy, ale podobno, niech Olek się wypowie ;)

 

 

Oooooooooo , widzę jakieś zmiany . Podczas spotkania na Węgrzech Wasza grupa  Pozytywni.info  głosiła zasadę czy też tezę

Nie ważne fora , podziały , grupy , flagi , naklejki i tak dalej .

Coś szybko się zmieniło . Ładnie poszufladkowaliście ludzi .

Kolejność serwisów też nie przypadkowa , a może w takich sytuacji alfabetycznie ?

W końcu jesteście tu gościnnie .

Uciekam już z tego wątku i życzę dobrej zabawy

I dalej głosimy taką zasadę, liczą się ludzie, a nie fora i proporczyki. Powiem więcej stosujemy tą zasadę, w przeciwieństwie do Ciebie Heńku... :( Szczerze nie wiem o co Ci chodzi, ale nie mam nawet zamiaru w to wnikać. Więc pozdrawiam i szczerze jak masz jechać z takim nastawieniem, to dobrze, że zrezygnowałeś, bo to ma być POZYTYWNY wyjazd, a nie kłótliwy :P

Pozdrowienia dla Doroty od nas z Kasią :)

 

 

P.s. A jak z wizą?

 

Z tego co się dowiadywaliśmy to wizy nie trzeba, obywatele Ukrainy muszą mieć wizę do Polski, ale w druga stronę wystarczy tylko paszport.

Dla zainteresowanych, paszport to koszt 140 zł od osoby dorosłej, dzieci zniżki, czas około miesiąca, w czasie wakacyjnym pewnie będzie duży ruch, więc nie zaspać :P

 

Pamietac od paszportach ważnych co najmniej 3 miesiące ;)na dzień wjazdu...

 

a dlaczego 3 miesiące???

Edytowane przez Kosi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można i pewnie większość osób tak przyjedzie :P:)

Podobno długo można postać na granicy, ale podobno, niech Olek się wypowie ;)

 

 

I dalej głosimy taką zasadę, liczą się ludzie, a nie fora i proporczyki. Powiem więcej stosujemy tą zasadę, w przeciwieństwie do Ciebie Heńku... :( Szczerze nie wiem o co Ci chodzi, ale nie mam nawet zamiaru w to wnikać. Więc pozdrawiam i szczerze jak masz jechać z takim nastawieniem, to dobrze, że zrezygnowałeś, bo to ma być POZYTYWNY wyjazd, a nie kłótliwy :P

Pozdrowienia dla Doroty od nas z Kasią :)

 

Z tego co się dowiadywaliśmy to wizy nie trzeba, obywatele Ukrainy muszą mieć wizę do Polski, ale w druga stronę wystarczy tylko paszport.

Dla zainteresowanych, paszport to koszt 140 zł od osoby dorosłej, dzieci zniżki, czas około miesiąca, w czasie wakacyjnym pewnie będzie duży ruch, więc nie zaspać :P

 

 

a dlaczego 3 miesiące???

bo tyle możemy legalnie przebywać po przekroczeniu granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

www.pozytywni.info

1.Seba Ania 2+3
2.Y4recky Jarena 2+?
3.Pawlo Fiona 2+1
4.Kosi Kasia 2
5.Zbyszek i Sylwia 2+2(?)
6.Lena i Globens 2+2   ale tak na 80%
7.KaHa Grześ 2
8.Monika i Tomek 2+2
9. Witek + Marysia (2 + 2)

www.karawaning.pl
1. BartoszK (4 + 1)

2. Mandrol 2 + 2 + 2?

www.fanklub-niewiadowek.com
1.

www.niewiadowki.pl
1.

 

CamperTeam

1. Janwil + 1


Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradziłeś przyczepy ? :P

 

A tak na poważnie - gratuluję zakupu. 

zauroczył mnie /jak na moje skromne możliwości w tej ,,dyscyplinie"/

http://allegro.pl/camper-...6172904987.html

no i po Europie płd-wsch 5000 km i ubiegłorocznej Europie płd- zachodniej /Gibraltar,Portugalia/ bez najmniejszych strat doszło do mojej świadomości że dla dwojga emerytów ciągnąć 16m2 i 250 cm szerokości to przesada... tym bardziej że my zwiedzamy i w jednym miejscu nigdy nie jesteśmy dłużej niż 2-3 dni.. No i te zachodnie utrudnienia, bramki, wyniesienia , szykany, słupki-głupki...To nas niestety wkrótce czeka...

Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz doczytałem... z Krakowa chcecie jechać całą noc do Lwowa? wyjazd o 19:00 i godziny poranne we Lwowie?

 

Niestety tak - wiem, że to tylko 400 km (nawet chyba 350), ale ... nie wiemy, co będzie na granicy. Ostatnio Olek stał "tylko" 1,5 godziny, a może być znacznie gorzej :( Jeżeli pójdzie lepiej, to będziemy po prostu wcześniej. 

Poza tym, przed granicą chcemy poczekać na wszystkich, tak, żeby całą gromadą jechać już do Lwowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.pozytywni.info

1.Seba Ania 2+3

2.Y4recky Jarena 2+?

3.Pawlo Fiona 2+1

4.Kosi Kasia 2

5.Zbyszek i Sylwia 2+2(?)

6.Lena i Globens 2+2 ale tak na 80%

7.KaHa Grześ 2

8.Monika i Tomek 2+2

9. Witek + Marysia (2 + 2)

 

www.karawaning.pl

1. BartoszK (4 + 1)

2. Mandrol 2 + 2 + 2?

3. Kozaczki 2

4.

 

www.fanklub-niewiadowek.com

1.

 

www.niewiadowki.pl

1.

 

CamperTeam

1. Janwil + 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze prawie kwartał więc wszystko może się zdarzyć, ale zakładając że jedziemy to mamy prawie 700km do przejechania więc pewnie wystartujemy z dzień albo 2 wczesniej, zwiedzimy coś po drodze i spotkamy się przed albo za granicą.Zależy jakie kolejki będą. Dogadamy się pod koniec sierpnia, wtedy będzie na 100% wiadomo co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my już paszporty odebrane i możemy jechać :)

Co do granicy, ostatnio rozmawiałem z jednym z kierowca autokaru, który jeździ na Ukrainę i mówił że na powrocie też możemy mieć ciekawie, bo Polscy celnicy mogą trzepać, czy czegoś nie przewozimy za dużo. Ale to może być tylko takie tam gadanie by gadać. Wie może ktoś z własnego doświadczenia, jak tam na granicy jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.