Skocz do zawartości

Camp66 - Ściegny koło Karpacza


AngryAnia

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie poziom na prawdę Europejski

Duze parcele

Czyste łazienki

Łazienki rodzinne

W nocy teren zamykany ale jest stróż

 

Dużo miejsca do zabawy dla dzieci

Super strefa socjalna (stoły do jedzenia itd)

Piękny widok

 

Bardzo nam sie podoba :)

 

Z drobnych minusów - skrzynki prądowe na klucz (jakos na zachodzie tego nie spotykamy)

I dość wąsko na dojeździe z głównej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze jeden minusik ... prysznice nie dość ze trzeba co kilka sekund wciskać zeby woda leciała to jeszcze perylatory (chyba tak to sie nazywa) tak rozbijają wode ze cieżko sie w ogole spłukać :(

Jak to poprawia to na prawdę bedzie idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wally na tym polega opinia ze sie opisuje wszytko ... tak cieżko strasznie umyć dzieci bez zamoczenia im głów ;)))

 

Karawaning to nie tylko na dziko i nie ważne jak ... a skoro standard jest praktycznie jak na zachodzie (do dobrego łatwo sie przyzwyczaić) to warto dążyć do pełnej perfekcji :))

 

A w karawaning bawię sie juz kupę lat o tak zostanie ... pozdawiam serdecznie :)

Edytowane przez Kamil_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi prysznicami to racja, jest coraz gorzej, na początku było ok, ale teraz żeby się umyć trzeba cały czas trzymać. Da się przeżyć, ale mocno uciążliwe, szczególnie jak się ma długie gęste włosy do spłukania. Jeśli o dzieci chodzi, to na europejskich campingach w prysznicach dla dzieci są zwykle szlaufy z słuchawką i to jest najwygodniejsze. Mimo wszystko dla mnie najlepszy camping na Dolnym Śląsku i częsty o tam nocujemy.

Edytowane przez AngryAnia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż zawsze może być prysznic na czas 5zł za minutę takie w RP widziałem a skrzynki pozamykane też miałem okazję doświadczyć, nie bronię Camp66 ale my byliśmy z maluszkiem wielokrotnie i jakoś żadnych problemów nie było prysznic jak prysznic a skrzynkę jak ustawiłem domek zaraz chłopak przyszedł otworzył i po temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż zawsze może być prysznic na czas 5zł za minutę takie w RP widziałem a skrzynki pozamykane też miałem okazję doświadczyć, nie bronię Camp66 ale my byliśmy z maluszkiem wielokrotnie i jakoś żadnych problemów nie było prysznic jak prysznic a skrzynkę jak ustawiłem domek zaraz chłopak przyszedł otworzył i po temacie

No i znowu podobna sytuacja. Na kilku kempingach w DK widziałem prysznice na monety.

 

 

Dlaczego my Polacy tak bardzo siebie i nasz kraj pogardliwie przedstawiamy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - podobnie ze skrzynkami en. el. na klucz - widziałem to w kilku miejscach w Europie - nie jest to żaden ewenement. Właśnie wróciłem ze środkowej Azji - na prawdę jako Polacy nie mamy się kompletnie czego wstydzić! Po wylądowaniu w Warszawie poczułem się jak w Pierwszym Świecie (m. in. po tym jak w 4 gwiazdkowym hotelu nie było 2 dni z rzędu wody o poranku bo napełniano basen) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może z innej strony ja np.wolę jak jest skrzynka elektryczna jest zamknięta nawet ze względu bezpieczeństwa ; dzieciaczki biegają po polu i różne pomysły mają tak więc może wystarczy pomyśleć w takim kierunku


No i perlator też nie ma nic wspólnego z tym że woda leci jak leci , ludzie poczytajcie dr. google za nim cokolwiek wyklepiecie na klawiaturkach. Zajedźcie na Bolków to zobaczycie jak jest super jak zostaniecie zrównani z poziomem klepiska ale za to skrzynki elektryczne otwarte hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że maja paszport DE to w Bolkowie będą całowani po stopach i cisZę nocną nawet będą mogli zamówić od 20:00 do 10:00...

 

Warto przed przyjazdem do Bolkowa zmienić tablice na niemieckie, mogą być nawet żółte lub czerwone, byleby nie PL

Edytowane przez BERSC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może z innej strony ja np.wolę jak jest skrzynka elektryczna jest zamknięta nawet ze względu bezpieczeństwa ; dzieciaczki biegają po polu i różne pomysły mają tak więc może wystarczy pomyśleć w takim kierunku

No i perlator też nie ma nic wspólnego z tym że woda leci jak leci , ludzie poczytajcie dr. google za nim cokolwiek wyklepiecie na klawiaturkach. Zajedźcie na Bolków to zobaczycie jak jest super jak zostaniecie zrównani z poziomem klepiska ale za to skrzynki elektryczne otwarte hehehe

Tym bardziej że to właśnie na Camp 66 była sprawa próby wymuszenia odszkodowania przy podłączaniu się klienta pod skrzynkę prądową a o bezpieczeństwie nie wspomnę.

Jak dla mnie jeśli przez 24h ktoś jest na dyżurze  na campie to skrzynki mogą być pozamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim, podpowiedzcie proszę, którędy tam najlepiej wjechać z północy: wzdłuż rzeki czy przez miejscowość (od drogi 366)? i czy gdzieś tam w okolicy można wyskoczyć nad jakąś wodę pokąpać dzieci?


Aha, jeszcze jedno: czy my - zwykli śmiertelnicy mamy szanse pojeździć tam gdzieś na rowerach? Chodzi mi o bezpieczne ścieżki dla dzieci i w miarę niewyczynowy teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.