Skocz do zawartości

Camp66 - Ściegny koło Karpacza


AngryAnia

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś do której jest czynna recepcja? jak przyjedziemy koło północy to da radę wbić?

Albo przekimać do rana gdzieś w pobiżu - jest tam gdzie stanąć busikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Łza Włóczynutka napisał:

Orientuje się ktoś do której jest czynna recepcja? jak przyjedziemy koło północy to da radę wbić?

Albo przekimać do rana gdzieś w pobiżu - jest tam gdzie stanąć busikiem?

Trzeba zadzwonić i uprzedzić, recepcja jest tak długo czynna jak bar, czyli do 22-23 w zależności ile jest osób, my jak przyjeżdżamy później to zgłaszamy i zostawiają otwarta bramę. Musicie tylko mieć rezerwacje i znać nr stanowiska gdzie macie stanąć. A od jakiegoś czasu jest zepsuty szlaban i wystarczy ręcznie do góry podniesc, ale żeby się do prądu podłączyć musicie zadzwonić do pana z obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Scablevoled napisał:

My byliśmy koniec września 2019 i ani basenu ani placu zabaw jeszcze nie było, były dopiero plany utworzenia 

 

 

 

sprawdź tutaj aktualne znizki

A to w temacie Camp 66?

Tam jest plac zabaw a basen w 2019 był rozkładany latem stelażowy, nie wiem jak 2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w lipcu lub sierpniu 2019 , atrakcje basenowe były, choć nie korzystałem. Scarbeloved coś chyba nie tak z Twoją lokalizacją.

Zresztą tak bogaty opis przy avatarze i nowy wpis może świadczyć o... konkurencji ?

Edytowane przez MazurR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niestety muszę dodać trochę dziegciu do zachwytów na camp66. Niby pierdoła, niby drobiazg ale wkurzająca strasznie. Byliśmy teraz parę dni. Co się okazało, woda dodatkowo płatna ? prysznic można wziąć w cenie, kota wywalić w cenie, a czysta woda 50gr/20L ?? Porozmieniałem trochę złotówek na 50gr, a co się okazało? Słupek przyjmuje tylko 1zl i 2zł w całości. Dobra zorganizowałem kasiorke i następny problem: jakiś geniusz tak zaprojektował słupek, a drugi tak zamontował że nie mogłem podstawić baniaka do nalania… 

sprawa jak z etollem, niby coś chcieli poprawić a skomplikowali niemiłosiernie. 
 

szukałem po kibelkach jakiegoś kranu, przy zlewach takie niziutke, nie ma szans nabrać wody. Był jeden w ścianie ale odkręcona gałka. 
 

stanęło na tym, że nalewałem wodę w prysznicu, odkręcałem słuchawkę i nabierałem z węża. Masakra, takie zawracanie d… za 50gr ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jacekzoo napisał:

Niestety muszę dodać trochę dziegciu do zachwytów na camp66. Niby pierdoła, niby drobiazg ale wkurzająca strasznie. Byliśmy teraz parę dni. Co się okazało, woda dodatkowo płatna ? prysznic można wziąć w cenie, kota wywalić w cenie, a czysta woda 50gr/20L ?? Porozmieniałem trochę złotówek na 50gr, a co się okazało? Słupek przyjmuje tylko 1zl i 2zł w całości. Dobra zorganizowałem kasiorke i następny problem: jakiś geniusz tak zaprojektował słupek, a drugi tak zamontował że nie mogłem podstawić baniaka do nalania… 

sprawa jak z etollem, niby coś chcieli poprawić a skomplikowali niemiłosiernie. 
 

szukałem po kibelkach jakiegoś kranu, przy zlewach takie niziutke, nie ma szans nabrać wody. Był jeden w ścianie ale odkręcona gałka. 
 

stanęło na tym, że nalewałem wodę w prysznicu, odkręcałem słuchawkę i nabierałem z węża. Masakra, takie zawracanie d… za 50gr ??

drugi taki camping spotkałem w Chorwacji, gdzie woda płatna - 3zł za 100 litrów. U nich można to jeszcze było wytłumaczyć tym, że woda ze zbiornika podziemnego, pewnie solidnie uzdatniana.

Domyślam się, że słupek postawiony aby trochę zarobić na dzikusach, którzy przy wyjeździe z campingu na parking pod okolicznymi stokami zalewali sobie te 150l lub więcej. Oczywiście to niby 3-5zł ale na rachunek za wodę będzie.

szkoda tylko, że słupek spaprany, powinien być wąż lub chociaż szybkozłączka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekzoo napisał:

Niestety muszę dodać trochę dziegciu do zachwytów na camp66. Niby pierdoła, niby drobiazg ale wkurzająca strasznie. Byliśmy teraz parę dni. Co się okazało, woda dodatkowo płatna ? prysznic można wziąć w cenie, kota wywalić w cenie, a czysta woda 50gr/20L ?? Porozmieniałem trochę złotówek na 50gr, a co się okazało? Słupek przyjmuje tylko 1zl i 2zł w całości. Dobra zorganizowałem kasiorke i następny problem: jakiś geniusz tak zaprojektował słupek, a drugi tak zamontował że nie mogłem podstawić baniaka do nalania… 

sprawa jak z etollem, niby coś chcieli poprawić a skomplikowali niemiłosiernie. 
 

szukałem po kibelkach jakiegoś kranu, przy zlewach takie niziutke, nie ma szans nabrać wody. Był jeden w ścianie ale odkręcona gałka. 
 

stanęło na tym, że nalewałem wodę w prysznicu, odkręcałem słuchawkę i nabierałem z węża. Masakra, takie zawracanie d… za 50gr ??

A ta toaleta po prawej? Chyba dla niepełnosprawnych- tam zawsze był kranik. W sezonie krany są przy stanowisku, na którym się stoi i woda free.

Zwróciłeś uwagę obsłudze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wersowa napisał:

A ta toaleta po prawej? Chyba dla niepełnosprawnych- tam zawsze był kranik.

No właśnie był, ze zdemontowaną rączką. 
 

 

20 minut temu, wersowa napisał:

W sezonie krany są przy stanowisku, na którym się stoi i woda free.

Teraz spuszczona na zimę

 

20 minut temu, wersowa napisał:

Zwróciłeś uwagę obsłudze?

Nie, była tylko jakaś kompletnie nierozgarnięta dziewczyna, za każdym pytaniem gdzieś leciała pytać albo dzwoniła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacekzoo napisał:

No właśnie był, ze zdemontowaną rączką. 
 

 

Teraz spuszczona na zimę

 

Nie, była tylko jakaś kompletnie nierozgarnięta dziewczyna, za każdym pytaniem gdzieś leciała pytać albo dzwoniła

Ja bym poprosiła o tą zdemontowaną rączkę, w końcu jestem na campingu  i za to płacę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacekzoo napisał:

jakiś geniusz tak zaprojektował słupek, a drugi tak zamontował że nie mogłem podstawić baniaka do nalania… 

bo może tej wody nie powinno się lać do baniaka :huh:

image.png.c86562beb76c8d2a88a283efe11cf705.png

patrzyłeś z drugiej strony?

4 godziny temu, jacekzoo napisał:

szukałem po kibelkach jakiegoś kranu, przy zlewach takie niziutke, nie ma szans nabrać wody.

są takie specjalne wężyki karawaningowe z lejkiem na te sytuacje ;)

 

Godzinę temu, jacekzoo napisał:
Godzinę temu, wersowa napisał:

Zwróciłeś uwagę obsłudze?

Nie, była tylko jakaś kompletnie nierozgarnięta dziewczyna, za każdym pytaniem gdzieś leciała pytać albo dzwoniła

Chyba też ja trafiliśmy ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, filipert napisał:

patrzyłeś z drugiej strony?

Z drugiej strony kranik do płukania kota, już nawet nie marudze że z takim chlustem puszcza wode, że wszystko mokre dookoła

15 minut temu, filipert napisał:

są takie specjalne wężyki karawaningowe z lejkiem na te sytuacje ;)

Ni dobra, do tankowania na stacji, a nie jak bulę za camp ??
 

5 minut temu, vrs napisał:

@jacekzoo a z innej beczki (żeby wodnie było nadal :] )… dużo ludzi na tym kempie było ?

14114D1C-B89E-48A8-823F-EE65C7AB95F9.thumb.jpeg.c51adb64b419ee2c3acaf13c062ad0a9.jpeg

3 budy ustawione stacjonarnie, ale puste. Jeden kamper, jedna buda i jeden zajęty domek

Godzinę temu, wersowa napisał:

Ja bym poprosiła o tą zdemontowaną rączkę, w końcu jestem na campingu  i za to płacę. 

Może tak trzeba było zrobić, ale już poradziłem sobie inaczej, zanim ta ogarnięta dziewczyna znalazłaby tà rączkę, to szybciej bym do castoramy pojechał

1 godzinę temu, wersowa napisał:

Zwróciłeś uwagę obsłudze?

Może tu przeczytają ?

@Camp66

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.