Skocz do zawartości
AngryAnia

Camp66 - Ściegny koło Karpacza

Rekomendowane odpowiedzi

AKISSJG

Co do terenu na rowery to po kotlinie jeżdżenie niemal jak po równym,pod warunkiem że nie pojedziecie w góry. A na campingu chyba jest całkiem spory basen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miodzio

Cześć Wszystkim, podpowiedzcie proszę, którędy tam najlepiej wjechać z północy: wzdłuż rzeki czy przez miejscowość (od drogi 366)? i czy gdzieś tam w okolicy można wyskoczyć nad jakąś wodę pokąpać dzieci?

Aha, jeszcze jedno: czy my - zwykli śmiertelnicy mamy szanse pojeździć tam gdzieś na rowerach? Chodzi mi o bezpieczne ścieżki dla dzieci i w miarę niewyczynowy teren.

Dojazd taki:

post-4917-0-87113900-1500388314_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wally1978

Akiss nie przesadzaj ze sporym basenem jest oczko basenowe i tyle a rower szału też nie ma tylko i wyłącznie po bardzo bliskich okolicach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koncewka

kurcze, przeczytałam chyba już wszystkie najświeższe wpisy na temat kempingów w Polce Południowej. I ciągle nie wiem gdzie pojechać na ten pierwszy wyjazd w góry, żeby dzieci poznały inny kawałek Polski... Wiem, że każdy ma inny gust i ciężko wszystkim dogodzić, ale chyba jest gdzieś jakieś miejsce, gdzie godnie można przenocować, zabawić dzieci w bezpieczny sposób a i oko nacieszyć widokiem... jakoś wyobraziłam sobie, że na taki przedłużony weekend to camp66 jest całkiem dobrą bazą wypadową: park miniatur, western city, kolejka linowa na śnieżkę, a na wieczór na rowerkach do sklepu po pamiątki... dobrze myślę czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wally1978

Koncewka jedz na camp66 i będziesz zadowolony i nie ma co tu rozkminiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AKISSJG

Akiss nie przesadzaj ze sporym basenem jest oczko basenowe i tyle a rower szału też nie ma tylko i wyłącznie po bardzo bliskich okolicach

Osobiście robimy na rowerach po kotlinie po około 40 km niemal po płaskim, więc mowa tylko o bliskich okolica jest naciągana. A co do basenu to dla dzieci jest wystarczający. Dorosły owszem nie popływa ale ochłody zazna.

Edytowane przez AKISSJG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BATON

A jak tam wygląda z wjazdem zimą ,późną jesienią, gdzie już nie jest tak łatwo wtargać się z cepką po śliskiej nawierzchni???Bo powiem szczerze ,że muszę się tam wybrać w tym roku

Edytowane przez BATON

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AKISSJG

Dojazd drogą utwardzoną. A czy odśnieżana, raczej nie przez gminę, może przez właścicieli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamil_K

sama droga do campingu od głównej drogi ma tylko jeden malutki na prawdę krótki podjazd (góreczkę) 

Właściciele/obsługa mają pickup'a 4x4 sądzę że w razie problemów na pewno pomogą się dostać :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BATON

Dzieki za info. Teraz to bedę spokojniejszy z wjazdem. Tak w sumie to chcialem jechać już na wiosnę, ale mój holownik był za słaby na takie górki więc zmieniłem holownik na wiekszy i silniejszy. Teraz bedę mogł atakować wzniesienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kokos1987

Ja czuje się zachęcony opisami tego miejsca i zdjęciami, też się tam wybiore wrzesień/październik;-)

Dziękuje kolegą za opisy tego miejsca i może do zobaczenia z kimś ;-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kondziorro

Hej. Czy z kempingu mozna wypuscic sie na jakies szlaki pieszo? Czy tylko dojazd autem do Karpacza i z tamtad startowac w gory? Jedziemy we wrzesniu z synem 8 lat i nie zalezy nam na duzych gorach ale fajnie jakby w poblizu camp66 byly jakies pomniejsze gorki do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamil_K

https://mapa-turystyczna.pl/

50.7931661, 15.7700908 - współrzędne Camp66

jak spojrzysz to bezpośrednio nie przechodzi żaden szlak ale z 8-latkiem bez problemu do tuptasz do centrum Karpacza 

z drugiej strony niestety trochę strata czasu i podjazd samochodem bliżej szlaków może byc wskazany ;)

Edytowane przez Kamil_K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Od jutra atakujemy camp66 :) mieliśmy jechać id soboty ale ma się pogoda zepsuć, to jutro sprawdzimy ten camp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vrs

Będzie Pan zadowolony, to jest fajny kemping i Śnieżkę widać.

Nawet zdjęcie znalazłem

post-14730-0-93753900-1508184774_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi