Skocz do zawartości

Pozlotowe refleksje


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo że część załóg została jeszcze w Zdworzu, XIX Zlot można uznać za zakończony.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim uczestnikom tego spotkania za przybycie, za wspaniałą atmosferę, za możliwość spotkania znajomych mordek ;), oraz wszystkim nowym forumowiczom, tym będącym po raz pierwszy na zlocie za to że przyjechai i byli otwarci na nowe znajomości.

Szczególne podziękowania dla wszystkich forumowiczów pomagających w organizacji tego spotkania: Madzik, Spablo1, Janusz-S, Finger, Rysiaczek - Dziekuje Wam bardzo.

Dziękuję właścicielom ośrodka Relax za możliwość zorganizowania na ich kempingu naszego zlotu. Przyznać należy że pomimo krótkiego terminu na przygotowania infrastruktura pola sprostała naszym wymaganiom.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim i mam nadzieję - do zobaczenia na kolejnych zlotach :)

 

Jeszcze raz najszczersze wyrazy współczucia dla Basi oraz wszystkich przyjaciół naszego kolegi Dżumika.

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomimo że część załóg została jeszcze w Zdworzu, XIX Zlot można uznać za zakończony.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim uczestnikom tego spotkania za przybycie, za wspaniałą atmosferę, za możliwość spotkania znajomych mordek ;), oraz wszystkim nowym forumowiczom oraz tym będącym po raz pierwszy na zlocie za to że przyjechai i byli otwarci na nowe znajomości.

Szczególne podziękowania dla wszystkich forumowiczów pomagających w organizacji tego spotkania: Madzik, Spablo1, Janusz-S, Finger, Rysiaczek - Dziekuje Wam bardzo.

Dziękuję właścicielom ośrodka Relax za możliwość zorganizowania na ich kempingu naszego zlotu. Przyznać należy że pomimo krótkiego terminu na przygotowania infrastruktura pola sprostała naszym wymaganiom.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim i mam nadzieję - do zobaczenia na kolejnych zlotach :)

Heh.

Podziękowania należą się przede wszystkim Tobie Dominiku, że w tak krótkim okresie czasu, mieszkając co by nie powiedzieć daleko od Zdworza, temat organizacji ogarnąłeś znakomicie i w dobrym tempie.

Pogoda dopisała, towarzystwo także.

Zatem pora na kolejny, jubileuszowy XX zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też dziękujemy za możliwość spotkania ze "starymi " znajomymi jak również poznania nowych. Dominiku dzięki za organizację, wszystkim pozostałym za super zabawę i do następnego spotkania na szlaku karawaningowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik. Dzięki wielkie za pomoc w poznaniu tak POZYTYWNIE zakręconych ludzi. A wszystkim forumowiczom dziękujemy za fantastyczne przyjęcie nas do waszego grona. Pozdrawiamy i jeszcze raz wielkie dzięki.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dołączamy się do podziękowań. Świetnie zorganizowany zlot, świetny kemping, świetnie spędzony weekend. Tylko zapomnieliśmy odebrać naklejkę zlotową...:( Pozdrawiamy wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy organizatorom, Dominiku - chapeau bas! dodać nic ująć, milo było się spotkać i poznać...

Wszystko co dobre szybko się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było sympatycznie, respect dla Ciebie Dominiku za organizację! Miało być mega luźne spotkanie i takie było. Wywiązałeś się wzorowo.

 

Ale... możecie stos przekleństw na mnie wywalić, ale powtórzę to co mówiłem po 16 zlocie, a po 17 i 18 nie mówiłem ale myślałem. Tym razem z kilkoma osobami podzieliłem się na Zlocie moimi przemyśleniami i może poważnie, a może grzecznościowo z moimi postulatami się zgadzali. 

Pewna fajna formuła dużego ogólnopolskiego Zlotu się wyczerpała. A może się nie wyczerpała, tylko ewoluowała z zajebistej imprezy, do imprezy na której jest rozstawione 5-6-7 obozów i każdy bawi się sam. Jedyne co nas łączy to termin i miejsce. 

Przez dwa dni widziałem ile osób zawitało do "naszego obozu" i widziałem ile naszych zawitało w obozach innych. W obu przypadkach ilości śladowe. Gdy pełen ekscytacji opowiedziałem o oglądnięciu nowego kampera kolegi z Warszawy, usłyszałem: "to on jest na Zlocie?"

 

Jedyny stały punkt czyli "pasowanie", mnie na całe szczęście ominął bo przybyliśmy w niedzielę. Ileż razy można pić kieliszek świństwa i mówić na którym Zlocie się jest? Oczywiście liczba z kapelusza bo nikt tego nie weryfikuje? Ta sama formuła, te same osoby, te same przebrania. Zaczynałem od VII zlotu w Sławie robionym przez Wirka. Potem Wirek powtórzył to rok później na spotkaniu które Zlotem nie było choć było od Zlotu kilka razy większe. 

Ktoś powie że wkurzający był plan dnia, wkurzające było nawoływanie przez kołchoźnik na poszczególne atrakcję. Ale tym właśnie powinien się różnić "wielki ogólnopolski Zlot" od dziesiątek spotkań czy spotów w ciągu roku. Te dwa razy (czy choćby jeden) do roku powinna być petarda.

 

Ognisko być musi, a przy nim śpiewy też.  Gitary i głosy Edzia, Adama, czy Janusza, to miód na serce, ale... to trochę za mało.

Musi być coś więcej. Alko i gril nie mogą być przewodnią siłą. 

 

W niedzielę na dyskotece bawiło się w porywach 20 osób z czego połowa to dzieci. 

 

W poniedziałek ognisko było poświęcone pamięci Dżumika. Ryczałem jak bóbr gdy Adam wyciągnął ostatnią flaszkę od Zbyszka i wspólnie ją wypiliśmy. Gdy zaczęła się "gdzie ta keja" gardło ściskało. Ale... przy ognisku, w tak wyjątkowej i podniosłej chwili było może z 30 osób! 

 

Dawniej dojść do kibla nie szło, bo po drodze było kilka postojów na pogawędkę czy banieczkę. Teraz jedna ekipa gdy usłyszała rankiem moje "cześć" zareagowała tak jakbym im chciał jaja z patelni wyżreć. 

 

Oczywiście nadal będę jeździł, tak długo jak długo będą jeździli tam ludzie z którymi chcę spędzić trochę czasu. Ale uważam że słowo "ZLOT" powinno brzmieć dumnie, a nie powinno być mało znaczącą popierdółką w karawaningowym kalendarzu.

 

Wiem gdzie się odbędzie XX Zlot i kto go będzie organizował (póki co cisza na forum więc się nie wychylam) więc myślę że kolego serdeczny ten XX Zlot pójdzie ku wyżynom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. Ja nie jestem starym bywalcem, ale tak też to postrzegam. Jednak, Wy "starzy" bywalcy, też sprawiacie wrażenie takiej małej enklawy. Oczywiste jest to , że jak się podejdzie, to nikt nikogo nie pogoni, ale faktycznie ostatnio brak tej iskry. Fajnie , że nie było nieporozumień i kłótni tym razem, może dla tego,że słonko dopisało. Ja ze spotkania jestem zadowolony, bo jednak poznałem kilka nowych osób.

Wielkie dzięki dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.