Skocz do zawartości

Grecja 2016


Rekomendowane odpowiedzi

nie zauważyłem markowych stacji, z LPG jest tak że po prostu jak jest stacja to trzeba tankować. Co najciekawsze to że po przejechaniu 4,5 tyś km nie jestem w stanie powiedzieć ile pali mi samochód z przyczepą. Rozrzut od 12 do 30 l na 100 km. Niestety doszedłem do wniosku że LPG i przyczepa to niekoniecznie dobre połączenie ale wiem że to dyskusja o przewadze masła nad margaryną. Spędziliśmy dwa tygodnie na dzikich plażach, tylko dwa dni na campingu ( 2+1) = 30 euro, Chalkidiki super, piękna plaza koło Toroni, potem riwiera pod Olimpem niestety plaże  niesprzątane od czasów Apolla i strasznie wieje a przede wszystkim KOMARY wszechobecne. Miałem wrażenie że przenikają przez ściany. Cudowne Meteory - nie omijajcie tej atrakcji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich grekomaniaków.....piszcie co tam w drodze i na granicach z Serbią i Macedonią. Czy ktoś korzystał z campu w okolicach Suboticy?

Szukam jakiegoś postoju na jedną noc zaraz przy granicy na Węgrzech lub Serbii.

 

DF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc jestem od 14.07. w Paralii za Katerini-kemping Arion.Droga w porzadku,pogoda swietna ,troche drogo ,ale jak to w kurortach-za kemp place 4 dorosle osoby 33 euro(do dyspozycji lodowki,butle gazowe z palnikami,grill gazowy i Wifi-chleb 0,90,arbuz 0,40 za kg,browek w sklepie od 0,90!Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc jestem od 14.07. w Paralii za Katerini-kemping Arion.Droga w porzadku,pogoda swietna ,troche drogo ,ale jak to w kurortach-za kemp place 4 dorosle osoby 33 euro(do dyspozycji lodowki,butle gazowe z palnikami,grill gazowy i Wifi-chleb 0,90,arbuz 0,40 za kg,browek w sklepie od 0,90!Pozdrawiam!

Hej,

 

Tomo1968, czy robiłeś jakieś dłuższe postoje? jeśli tak to gdzie....

 

DF  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam kemping Kinkumajsa przy granicy H - SR, trzeba zjechać z autostrady 20 km ale warto. Cena 2+1 , auto i przyczepa + wejście na aquapark dla wszystkich ( 1 doba) w przeliczeniu 94 zł, poza tym nie ma co się bać , gdzie dopadanie cie zmęczenie tam śpisz na stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak co roku byłem w Grecji, tym razem od 26 czerwiec do 8 lipiec. Cała droga spoko, w stronę Grecji b. mało Turków jechało, uchodźcy nie widziałem ani jednego, komarów w tym czasie nie było prawie w ogóle. Pogoda super, woda ciepła jak herbata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grekomaniaków.....piszcie co tam w drodze i na granicach z Serbią i Macedonią. Czy ktoś korzystał z campu w okolicach Suboticy?

Szukam jakiegoś postoju na jedną noc zaraz przy granicy na Węgrzech lub Serbii.

 

DF

ja spałem w Roszke na granicy Węgiersko Serbskiej jak nie chcesz na kempingu 500 m od E75 to jest duża stacja paliwowa z parkingiem dla tirów na samej granicy a potem tylko 650 km i Makedonia w połowie Makedoni do Grecji masz kemping Rock End Roll wpiszesz w wyszukiwarkę to ci wyskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy trasę Słowacja - Węgry - Serbia - BiH - Czarnogóra - Albania - Grecja - Bułgaria - Rumunia - Węgry - Słowacja.

Na żadnej z granic nie było kolejek. Najdłużej staliśmy na granicy rumuńsko węgierskiej (około 15 minut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.