Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Grecja 2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31 Adamhobby

Adamhobby

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów
  • SkądPszów
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Hobby
  • Holownik:BMW 530 D

Napisano 10 lipiec 2016 - 09:23

nie zauważyłem markowych stacji, z LPG jest tak że po prostu jak jest stacja to trzeba tankować. Co najciekawsze to że po przejechaniu 4,5 tyś km nie jestem w stanie powiedzieć ile pali mi samochód z przyczepą. Rozrzut od 12 do 30 l na 100 km. Niestety doszedłem do wniosku że LPG i przyczepa to niekoniecznie dobre połączenie ale wiem że to dyskusja o przewadze masła nad margaryną. Spędziliśmy dwa tygodnie na dzikich plażach, tylko dwa dni na campingu ( 2+1) = 30 euro, Chalkidiki super, piękna plaza koło Toroni, potem riwiera pod Olimpem niestety plaże  niesprzątane od czasów Apolla i strasznie wieje a przede wszystkim KOMARY wszechobecne. Miałem wrażenie że przenikają przez ściany. Cudowne Meteory - nie omijajcie tej atrakcji !

#32 dawfil

dawfil

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów
  • Telefon:602721148
  • SkądRzeszów
  • Model:FENDT SAPHIR 450
  • Holownik:4x4

Napisano 18 lipiec 2016 - 09:30

Witam wszystkich grekomaniaków.....piszcie co tam w drodze i na granicach z Serbią i Macedonią. Czy ktoś korzystał z campu w okolicach Suboticy?

Szukam jakiegoś postoju na jedną noc zaraz przy granicy na Węgrzech lub Serbii.

DF

#33 tomo1968

tomo1968

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów
  • SkądZAMOŚĆ
  • Model:SWIFT CORNICHE 14/4
  • Holownik:FORD MONDEO 2.0 BENZ.

Napisano 18 lipiec 2016 - 11:33

czesc jestem od 14.07. w Paralii za Katerini-kemping Arion.Droga w porzadku,pogoda swietna ,troche drogo ,ale jak to w kurortach-za kemp place 4 dorosle osoby 33 euro(do dyspozycji lodowki,butle gazowe z palnikami,grill gazowy i Wifi-chleb 0,90,arbuz 0,40 za kg,browek w sklepie od 0,90!Pozdrawiam!

#34 dawfil

dawfil

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów
  • Telefon:602721148
  • SkądRzeszów
  • Model:FENDT SAPHIR 450
  • Holownik:4x4

Napisano 18 lipiec 2016 - 11:44

czesc jestem od 14.07. w Paralii za Katerini-kemping Arion.Droga w porzadku,pogoda swietna ,troche drogo ,ale jak to w kurortach-za kemp place 4 dorosle osoby 33 euro(do dyspozycji lodowki,butle gazowe z palnikami,grill gazowy i Wifi-chleb 0,90,arbuz 0,40 za kg,browek w sklepie od 0,90!Pozdrawiam!

Hej,

Tomo1968, czy robiłeś jakieś dłuższe postoje? jeśli tak to gdzie....

DF  

#35 tomo1968

tomo1968

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów
  • SkądZAMOŚĆ

Napisano 18 lipiec 2016 - 15:44

Spalismy gdzies w polowie Serbii na stacji benzynowej przy autostradzie
na granicach po 30 minut stalismy,ale byl to czwartek

#36 Adamhobby

Adamhobby

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów
  • SkądPszów
  • Model:Hobby
  • Holownik:BMW 530 D

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:05

polecam kemping Kinkumajsa przy granicy H - SR, trzeba zjechać z autostrady 20 km ale warto. Cena 2+1 , auto i przyczepa + wejście na aquapark dla wszystkich ( 1 doba) w przeliczeniu 94 zł, poza tym nie ma co się bać , gdzie dopadanie cie zmęczenie tam śpisz na stacji

#37 Sisar

Sisar

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 300 postów
  • SkądKraków
  • Model:N126e
  • Holownik:La Captur

Napisano 21 lipiec 2016 - 15:17

Ja jak co roku byłem w Grecji, tym razem od 26 czerwiec do 8 lipiec. Cała droga spoko, w stronę Grecji b. mało Turków jechało, uchodźcy nie widziałem ani jednego, komarów w tym czasie nie było prawie w ogóle. Pogoda super, woda ciepła jak herbata. 

#38 zbyszekbianco

zbyszekbianco

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 124 postów
  • Telefon:501420155
  • SkądWieliczka
  • Model:Fendt Bianco 390
  • Holownik:VW Tiguan

Napisano 21 lipiec 2016 - 15:40

Witam wszystkich grekomaniaków.....piszcie co tam w drodze i na granicach z Serbią i Macedonią. Czy ktoś korzystał z campu w okolicach Suboticy?

Szukam jakiegoś postoju na jedną noc zaraz przy granicy na Węgrzech lub Serbii.

DF

ja spałem w Roszke na granicy Węgiersko Serbskiej jak nie chcesz na kempingu 500 m od E75 to jest duża stacja paliwowa z parkingiem dla tirów na samej granicy a potem tylko 650 km i Makedonia w połowie Makedoni do Grecji masz kemping Rock End Roll wpiszesz w wyszukiwarkę to ci wyskoczy

#39 marmur

marmur

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1245 postów
  • SkądKatowice/Zawiercie
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:DUCATO 2,5 już prawie gotowy
  • Holownik:BMW 520d

Napisano 21 lipiec 2016 - 16:17

Zrobiliśmy trasę Słowacja - Węgry - Serbia - BiH - Czarnogóra - Albania - Grecja - Bułgaria - Rumunia - Węgry - Słowacja.

Na żadnej z granic nie było kolejek. Najdłużej staliśmy na granicy rumuńsko węgierskiej (około 15 minut).

Serdecznie pozdrawiam.

Marek

#40 tomo1968

tomo1968

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów
  • SkądZAMOŚĆ

Napisano 21 lipiec 2016 - 19:12

Ja zacumuję w miejscowości Neospanteleimonas riviera olimpijska 50 km od Katherini na południe kamping Arion - Pol

Jestem na tym kempie,ale to jest miejscowość Paralia Skotinas))

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych