Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Adamhobby

nie zauważyłem markowych stacji, z LPG jest tak że po prostu jak jest stacja to trzeba tankować. Co najciekawsze to że po przejechaniu 4,5 tyś km nie jestem w stanie powiedzieć ile pali mi samochód z przyczepą. Rozrzut od 12 do 30 l na 100 km. Niestety doszedłem do wniosku że LPG i przyczepa to niekoniecznie dobre połączenie ale wiem że to dyskusja o przewadze masła nad margaryną. Spędziliśmy dwa tygodnie na dzikich plażach, tylko dwa dni na campingu ( 2+1) = 30 euro, Chalkidiki super, piękna plaza koło Toroni, potem riwiera pod Olimpem niestety plaże  niesprzątane od czasów Apolla i strasznie wieje a przede wszystkim KOMARY wszechobecne. Miałem wrażenie że przenikają przez ściany. Cudowne Meteory - nie omijajcie tej atrakcji !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dawfil

Witam wszystkich grekomaniaków.....piszcie co tam w drodze i na granicach z Serbią i Macedonią. Czy ktoś korzystał z campu w okolicach Suboticy?

Szukam jakiegoś postoju na jedną noc zaraz przy granicy na Węgrzech lub Serbii.

DF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomo1968

czesc jestem od 14.07. w Paralii za Katerini-kemping Arion.Droga w porzadku,pogoda swietna ,troche drogo ,ale jak to w kurortach-za kemp place 4 dorosle osoby 33 euro(do dyspozycji lodowki,butle gazowe z palnikami,grill gazowy i Wifi-chleb 0,90,arbuz 0,40 za kg,browek w sklepie od 0,90!Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dawfil

czesc jestem od 14.07. w Paralii za Katerini-kemping Arion.Droga w porzadku,pogoda swietna ,troche drogo ,ale jak to w kurortach-za kemp place 4 dorosle osoby 33 euro(do dyspozycji lodowki,butle gazowe z palnikami,grill gazowy i Wifi-chleb 0,90,arbuz 0,40 za kg,browek w sklepie od 0,90!Pozdrawiam!

Hej,

Tomo1968, czy robiłeś jakieś dłuższe postoje? jeśli tak to gdzie....

DF  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomo1968

Spalismy gdzies w polowie Serbii na stacji benzynowej przy autostradzie

na granicach po 30 minut stalismy,ale byl to czwartek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adamhobby

polecam kemping Kinkumajsa przy granicy H - SR, trzeba zjechać z autostrady 20 km ale warto. Cena 2+1 , auto i przyczepa + wejście na aquapark dla wszystkich ( 1 doba) w przeliczeniu 94 zł, poza tym nie ma co się bać , gdzie dopadanie cie zmęczenie tam śpisz na stacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sisar

Ja jak co roku byłem w Grecji, tym razem od 26 czerwiec do 8 lipiec. Cała droga spoko, w stronę Grecji b. mało Turków jechało, uchodźcy nie widziałem ani jednego, komarów w tym czasie nie było prawie w ogóle. Pogoda super, woda ciepła jak herbata. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zbyszekbianco

Witam wszystkich grekomaniaków.....piszcie co tam w drodze i na granicach z Serbią i Macedonią. Czy ktoś korzystał z campu w okolicach Suboticy?

Szukam jakiegoś postoju na jedną noc zaraz przy granicy na Węgrzech lub Serbii.

DF

ja spałem w Roszke na granicy Węgiersko Serbskiej jak nie chcesz na kempingu 500 m od E75 to jest duża stacja paliwowa z parkingiem dla tirów na samej granicy a potem tylko 650 km i Makedonia w połowie Makedoni do Grecji masz kemping Rock End Roll wpiszesz w wyszukiwarkę to ci wyskoczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marmur

Zrobiliśmy trasę Słowacja - Węgry - Serbia - BiH - Czarnogóra - Albania - Grecja - Bułgaria - Rumunia - Węgry - Słowacja.

Na żadnej z granic nie było kolejek. Najdłużej staliśmy na granicy rumuńsko węgierskiej (około 15 minut).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomo1968

Ja zacumuję w miejscowości Neospanteleimonas riviera olimpijska 50 km od Katherini na południe kamping Arion - Pol

Jestem na tym kempie,ale to jest miejscowość Paralia Skotinas))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi