Skocz do zawartości

Prośba o ocenę


Sudwind

Rekomendowane odpowiedzi

Deska sedesowa zżółkła ale to chyba nie problem?

Generalnie jeżeli to zdjęcia sprzedawcy - solidny gość, obfotografował istotne rzeczy, wszystkie zakamarki wydają się czyste i suche.

Drobnostki zauważone na zdjęciach (wgniotki, ślad na ścianie) wydają się nieistotne.

Szukałbym chętnego na twoim miejscu, kto mógłby zobaczyć ten ogonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wynalazłem przyczepe :) jest spory kawałek od mojego domu i mocno sie zastanawiam się czy jechać. Kanus z 2002 , całe koszty od A do Z wynoszą 22 000zl

 

 

 

https://www.dropbox.com/sh/livigcg871r32ic/AABa9_2OWxlyesZ8goJuItNwa?dl=0

 

nie zauważyłem żadnego zdjęcia od tyłu  :hmm: co to może znaczyć ???

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy... pieprzycie głupoty... szybki look w internecie i przyczepa wygląda na oryginał (model 415)

Właściciel obcykał konkretne zdjęcia zapominając o tych "normalnych" :)

Jechac i sprawdzać organoleptycznie czy wszystko wporządku. Jak dodatkowo jest przedsionek to cena OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem dodatowo zdjęcia tylu oraz zdjęcie przedsionka (letniego) jaki jest w komplecie . Podesłać kogos nie mogę bo jest to w Holandii i mam 1300 km do tego miejsca . Jak już jechać to musiałbym z nią wrócić :). Sprzedawca prowadzi serwis przyczep i camperów. Sam już nie wiem co robić ale patrząc jakie strucle są w PL na sprzedaż to kusi mnie tam pojechać .

 

https://www.dropbox.com/sh/czqt3w5qyu4sfj6/AACeCno7Q8kgcLyde8ortejha?dl=0

 

Jesli chodzi o wnętrze to mam dodatkowe zjęcia ( ogólnie wnętrze )ale zostały w pracy na komputrze ale tam wszystko jest ok. Bardziej zalezy mi na ocenie z zewnątrz i tych dodatkowych elementów .

Koledzy... pieprzycie głupoty... szybki look w internecie i przyczepa wygląda na oryginał (model 415)

Właściciel obcykał konkretne zdjęcia zapominając o tych "normalnych" :)

Jechac i sprawdzać organoleptycznie czy wszystko wporządku. Jak dodatkowo jest przedsionek to cena OK.

Dokładnie jest to 415 z 2002 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!

 

Nie bardzo jeszcze potrafię się poruszać po forum, więc z góry przepraszam jak coś nie tak. 

Bardzo proszę o ocenę poniższej przyczepki, bo jak na mój gust to trochę za tanio jak na ten rocznik. I jeszcze jedno pytanko do "starych" karawaningowców - dlaczego angielki są delikatnie mówiąc tak mało popularne?

 

http://sprzedajemy.pl/przyczepa-kempingowa-przedsionekelddis-96r-zarejestrowana-z,17447297

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytarta jak stary kocur. Angielki są brdzo popularne w dziale remont- np. " ratunku skąd te pieczarki"

 

Nie bardzo rozumiem - wytarta, czyli co? Zniszczona? :hmm:  Proszę jaśniej. Jestem "oseskiem" w tym temacie, dlatego przekaz musi być jasny i czytelny:)

Czemu tak krzywo stoi?

 

Nie wiem, może teren nierówny :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielki są najczęściej albo zniszczone, albo zawilgocone.

Chyba że trafisz od kogoś jakąś ładną po remoncie (remoncie, a nie picowaniu).

@Dodi - ja bym brał tą przyczepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.