Skocz do zawartości

Langosze IV - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakie kłótnie?

Kajetan zrobi edycję 1-go posta , poprowadzi wątek i po temacie  :)

Jakie kłótnie ? Tylko wymiana informacji. Przykład idzie z Samej góry tzn. publikować "post" czy nie publikować? Czy jego publikacja będzie miała moc wykonawczą ? itd. :]:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic w tym roku nasze wyjazdy są raczej zawieszone :oslabiony:  po pierwsze dlatego że zaj***li mi auto :krzykacz:   :'(  :wrrr:  :klnie:  :zly:

a po drugie ilość dni wolnych w maju wynosi u mnie 0 ;(   wszystkie co mam spędzam w innym holowniku  :wacko:

Tak więc raczej będzie :pupa:  blada i z majówką i z Bożym  Ciałem :oslabiony: 

post-7306-0-86975500-1461682967_thumb.jpg

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic w tym roku nasze wyjazdy są raczej zawieszone :oslabiony:  po pierwsze dlatego że zaj***li mi auto :krzykacz:   :'(  :wrrr:  :klnie:  :zly:

a po drugie ilość dni wolnych w maju wynosi u mnie 0 ;(   wszystkie co mam spędzam w innym holowniku  :wacko:

Tak więc raczej będzie :pupa:  blada i z majówką i z Bożym  Ciałem :oslabiony:

 

-Po czym poznać kierowcę Magnumki?

-Po brudnych łapach i papierach w zębach!!!

 

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak wątek żyje swoim życiem, emocje opadły i dyskusja się toczy, i założyciel wątku nie jest tak istotny.  :skromny:

 

 

Jakie kłótnie?

Kajetan zrobi edycję 1-go posta , poprowadzi wątek i po temacie  :)

 

Jako rzecze klasyk - " Po długim tentegowaniu w głowie "   :hmm:  :bzik:  dochodzę do wniosku, że tak uczynimy. W końcu chciałbym ale nie mogę z Wami być na spotkaniu, dołożę więc w ten sposób swoją cegiełkę. I w zasadzie to od początku taki był mój zamysł, choć sądziłem, że wyłoni się jakiś Organizator i on pociągnie temat.  :hmm:  Marko ma rację, że byłby problem z edycją pierwszego posta itp. ale i to pewnie dałoby się opanować   :] Ponieważ jednak mam możliwość edycji swoich postów - poprowadzę wątek. O ile oczywiście szanowne gremium nie ma nic przeciwko  :hmm:

 

Jakie kłótnie ? Tylko wymiana informacji. Przykład idzie z Samej góry tzn. publikować "post" czy nie publikować? Czy jego publikacja będzie miała moc wykonawczą ? itd. :]:hmm:

 

Ja nie mam takich problemów. Jest wyrok ogółu - publikujemy posty  :]  :]  :]  :]  A czy będą miały moc sprawczą? To się okaże w swoim czasie  :hmm:  :]


kajten nie rób proszę z siebie ofiary, bo żeby byc blisko wątku nie trzeba wcale go zakładać bez wstepnych załeżeń i konkretów, tak ty wymysliłes i prowadziłes ta impreze 2 razy ale jak sam wiesz nie masz ochoty na nią jezdzic w to samo miejsce po raz kolejny i nie wiem po co ten cały angaż i teraz żal do inncy skoro i tak Ciebie nie zobaczymy na tym spotkaniu, AVE CEZAR

 

Jarek, poszedłeś po bandzie. Aż boli. A jeszcze bardziej boli, że piszesz to Ty, po którym nie spodziewałbym się takich mocnych słów.

 

Wytłumaczę Ci więc, że fakt, że rok temu nie chciałem jechać w to samo miejsce, nie oznacza, że nie wybrałbym, się w tym roku. Otóż wyobraź sobie, że chętnie odwiedziłbym to miejsce, które wywołuje u mnie tylko miłe wspomnienia, związanie z poznaniem wielu wspaniałych ludzi. I chciałbym, żeby tak pozostało. Przerwa jest własnie po to, żeby jeszcze przyjemniej było wrócić. I mówiłem o tym w zeszłym roku, że chętni wrócę tam za rok czy dwa.  Poza tym, jako organizator pierwszych Langoszy, czuję się z tym wydarzeniem związany emocjonalnie, niezależnie od tego czy w nim biorę udział czy nie. I proszę to zrozumieć. 

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtku pozostawie to bez komentarza bo brak mi słów

 

Jarek. A ja nie mogę takich wypowiedzi na mój temat pozostawić ot tak, bez komentarza.

 

Jeżeli nie odpowiada Ci prowadzenie wątku przeze mnie - zamykamy w każdej chwili. To ma być przyjemność dla wszystkich a nie kwas. Uwierz mi, że żałuję teraz faktu, że wpadłem na ten pomysł, nie nie byłoby właśnie tych słów które do siebie piszemy ale nic już tego nie zmieni.  Zamknięcie wątku to też rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tych dyskusji o niczym

Wszystko zostaje w rodzinie a złe rzeczy idą w zapomnienie.

Kajtek wiedziałem, że podejmiesz słuszną decyzję.

Jako jeden z nielicznych co zaczynał i nie opuścił żadnych langoszy . Ciesze się z Twojej decyzji.

Jednym słowem, miło nam wszystkim będzie jak poprowadzisz ten wątek.

Więc Kajtku do roboty.

Popraw zaproszenie na langosze ( sam wiesz co napisać, nie będę Cię pouczał )

I koniec niepotrzebnych dyskusji !!!!!!!!!!!!!

Myślę, że pierwsze zaszczytne miejsce na liście należy się załodze- Wersowa.

To była pierwsza zgłoszona ekipa.

No nie zapomnij czasem mnie wpisać na listę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy Listy Listy gdzie są listy  :]    :]    :]  bo to jest podstawa Langoszy   :yay:

 

W pierwszym poście. Czytanie ze zrozumieniem :ee: 

 

 A w ogóle to co się udzielasz? Przecież nie jedziesz  :nono:   :foch:  :ee:  :]  :hehe:  :hehe:  :-]  :-]  :lol:  :lol:  :lol:  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.