Skocz do zawartości

Kemping/port do 100km od Wawy


Michalcc

Rekomendowane odpowiedzi

Kamperkiem może w niedziele podjadę to porobie fotki....

 

Ładnośc ośrodka nie ma nic do rzeczy... :) Ośrodek jest nad Narwią, ogrodzony... Ale między ośrodkiem, a rzeką jest łąka na której stoimy na dziko.... :)

Ładna, zadrzewiona łąka, ze slipem i z miejscem na ognisko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. 

 

Michalcc i jak gzowo się spisuję? Nie zdziw się jak pewnego razu pani z barku będzie chciała opłaty za stanie campera ;) bo ogólnie ludzie którzy tam stoją płacą stawkę dobową albo za osobę, w zależności jak się dogadasz chociaż na dniach cennik miał się zmienić wiec na niekorzyść :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj zobaczyć jak to wygląda w skubiance, bardziej podobają mi się tam miejsca pod namioty na tych płaskich półkach na zboczu pod drzewami niż ta patelnia gdzie stoją przyczepy, i ten spokój i cisza fakt w gzowie tego brakuje ale też bez przesady tłumów to tak też nie ma. A mogę spytać się czemu nie gzowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj zobaczyć jak to wygląda w skubiance, bardziej podobają mi się tam miejsca pod namioty na tych płaskich półkach na zboczu pod drzewami niż ta patelnia gdzie stoją przyczepy, i ten spokój i cisza fakt w gzowie tego brakuje ale też bez przesady tłumów to tak też nie ma. A mogę spytać się czemu nie gzowo?

 

Kamperami nie stajemy tam gdzie przyczepy i kolega Biingoo...

 

Od zjazdu w dół skręcamy w lewo i tam stajemy - bardziej polecam to miejsce....

 

Gzowo jest fajne, ale....:

1. W Skubiance bardzo kameralnie... Dzieciaki można puszczać samopas i mieć baczenie tylko nad tym, żeby nie podchodziły do wody...

2. W Skubiance jest bardzo bezpiecznie... Skutery i motorówki stoją sobie całą noc i nikt się nie przyjmuje, że znajdzie się nowy właściciel... Sprzętu wędkarskiego zostawiamy nad wodą od groma i w dzień i w nocy ni nic nie ma prawa zginąć....

3. W Skubiance jest prawie jak na dziko, a jednak awaryjnie jest dostęp to wody i prądu...

4. Gzowo nie ma żadnych przewag nad Skubianką niestety.... :( Choć na kiełbaskę wpadam regularnie, ale od strony wody...

post-17360-0-69229700-1466196028_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojechałem do Gzowa, i chyba na właściwą miejscówkę :)

dojazd asfaltem, końcówka po płytach, kamperem tarliśmy mocno o gałęzie, jest barek ( piwko, lody, frytki, kiełbaska )  i 2 miejsca aby zwodować łódkę - da się przy nas wodowali

można się pokapać, z rybkami kiepsko :(

na noc nie zostałbym dużo młodych przewracających się osób z powodu piwka w barze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie podkreśliłeś wyższość Skubianki nad Gzowem....

 

Oprócz kolegi Bingoo wszyscy jesteśmy tam pierwszy sezon, a relacje już przypominają typowe dla ludzi, którzy znają się od lat...

Oczywiście wieczorami jesteśmy na "rauszu", ale kultura jest 100%.

 

Ja przed chwilą wróciłem po weekendzie, który przedłużył się nieoczekiwanie do wtorku.... :)

 

Dzisiaj przyszedł pogadać Tomek i podpytać się jak się nam podoba (SZOK!!!! TO ZACHOWANIE ZNACZNIE WYKRACZA POZA REGUŁY ZEGRZA!).

Powiedziałem wprost co jest nie tak (trzeba posprzątać kilka rzeczy), a Tomek zapełnił mnie że zostanie to natychmiast wykonane!

 

Ps.:

Mieliśmy fajną przygodę w niedzielę....

Zostawiliśmy kupę sprzętu wędkarskiego nad brzegiem i wypłyneliśmy z dzieciakami na plaże do Promenady w Ryni...

No przecież nikt nic nie ukradnie....

Wracaliśmy w burzę z gradem po ok. 4 godzinach...

Po dotarciu zorientowaliśmy się, że ze sprzętu nie pozostało nawet śladu....

No trudno....

Po burzy i wyjściu z kamperów odnaleźliśmy cały sprzęt złożony, nie poplątany i zabezpieczony przed deszczem.....

 

Więc czemu Skubianka, a nie Gzowo????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.