Skocz do zawartości

Kemping/port do 100km od Wawy


Michalcc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nadchodzi sezon i jak pomyślę, że znów co weekend będę jeździł 230km na mazury to aż ciarki po plecach przechodzą.....

 

Może ktoś zna i poratuje jakimś namiarem na kemping z linią brzegową i możliwością slipowania skutera wodnego..???.

 

Na Zal. Sulejowskim syfilis pospolity w wodzie (podobno).

Na Jez. Zegrzyńskim nie ma praktycznie nic......

 

Może ktoś na Narwii coś zna?

Może gdzieś indziej?

 

Ratunku!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Najlepszym rozwiązaniem była by wyprowadzka z tego miasta- ile byscie mieli radosci mieszkając blizej mazur lub borow tucholskich.A okolice Płocka zmieniły by cos-udajcie się na zlot do Zworza to moze cosik Wam tam spasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michalcc >...Może ktoś zna i poratuje jakimś namiarem na kemping z linią brzegową i możliwością slipowania skutera wodnego..???.

 Może ktoś na Narwii coś zna?      Może gdzieś indziej?

                                                                         Ratunku!!!!! :)

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Pomimo dobrych chęci nie możemy pomóc...

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieść o tym Relaksie w miejscowości Łacha dosłownie wstałem, zawinąłem żone i dzieciaki i pojechałem obadać sprawę... Pędziliśmy pełni nadziei, że coś się wreszcie znajdzie. Nawet jak będzie kilka niedogodności to przymknie się oko....

 

Niestety tych niedogodności okazało się sporo - jest po prostu brudno i obskurnie :(

Wygląda to na jakiś wydzierżawiony pokomunistyczny ośrodek wypoczynkowy, niestety od czasów poprzedniego ustroju chyba nikt nic tam nie zrobił.... :(

 

Najpierw jedziemy przez stare i zniszczone domki kempingowe, co źle wróży, bo takie miejsca przyciągają zazwyczaj młodzież w wieku 15-19 lat na totalny melanż, w przerwach połączony ze wzajemną kopulacją.

Dojeżdżamy na koniec pola gdzie stał jeden Kamper Ducato i jakaś tam przyczepa.

Ośrodek odgrodzony jest od wody, mamy jedynie bramę i furtkę, przez którą możemy przedostać się na slip i kawałeczek starego pomostu.... :(

 

Może ktoś jeszcze coś.....??????

Może troszkę więcej niż 100km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłaczam się do tematu tyle że ja bez slippwania

 

Relax znam i myślę podobnie wolę Żabi RAJ ale jak nie ma upałow bo brak drzew i patelnia.

 

Zdworz zrobił ma mnie miłe wrażenie.

Prócz relaxu jest jeszcze zacisze i zacisze bis podobno fajne ale ja nie byłem. Mam tam 120 km więc jest to jeszcze do przeżycia

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez salaj (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś namiary na te Zacisza????? Nic nie mogę w necie znaleźć.....

 

Ps.:

Podobno w Skubiance jest nowy właściciel i jakieś lepsze warunki.... Jutro jadę obadać sprawę i dam znać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kemping Sielanka  w Warce?

http://camping.sielanka.pl/index.php?pid=1

nie wiem jak ze skuterem, ale Pilica jest a płotem, to może i można :hmm:


nad Zalew Sulejowski sam się przejedź i zobacz (Tresta, Karolinów, tylko nie wiem, czy w Karolinowie można przyczepę zostawić, bo tam się właściwie na plaży stoi), sinice rzeczywiście są latem, skuterami (niestety) można od zeszłego roku pływać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.