Skocz do zawartości

Nasza włóczęga 2016 r.


Ir & Ed

Rekomendowane odpowiedzi

Tiiiiaaaa. Okazuje się, że jego "wyprawę" śledziło całkiem sporo osób  :hmm:  Chociaż odzywało się tylko kilka. A pod koniec, to Ired prowadził już wątek chyba tylko sam dla siebie....  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I wygląda też że Ir&Ed usunął się z forum. Wprawdzie jego profil jest ale wyczyszczony. Fotki, które były w tej dyskusji też zniknęły. Czyli wygląda to na takie angielskie wyjście. Chyba już nie ma co drążyć, bo niczego więcej się nie dowiemy.

 

Rzeczywiście  :look:  Kurcze, syzyfowa praca, usunąć wszystkie zdjęcia.....  :look: Musiał mieć mocną motywację  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne to wszystko, zastanawiam się tylko po co ta cała ściema?

 

Wiesz jedni dowartościowują się chodząc do teatru, na siłownię, a inni jako że nie mają innych opcji wypisują rzeczy, które są poza ich zasięgiem.

Zadałem jakieś proste sensowne pytanie w tym wątku, to zostałem potraktowany grafiką stop alergikom. Szkoda, że na forum ktoś robi resztę w bambuko.

Ciekawy jestem jak do tego podejdzie administracja forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stop-clipart-can-stock-photo_csp8674597.

 

ALERGIKOM STOP !!!

 

Nie mówcie że wam tego nie brakowało :]  :] :]  :]  :]  :]  :]  

 

Hola!!!!!!!! pozdrawiamy z Malagi     :lol:​ 

 

prognoza-pogody-wektora-icone-set-i-term

 

Aktualna pogoda w Maladze... jeszcze nie wstałem więc nie wiem jak jest konkretnie. Musze wcześniej włączyć TVN Meteo :yay:

 Jako alergik  nr 1 zapamiętałem jeszcze to :

Gość ma być ciszej od wiatru i niżej od trawy„   

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i moi znajomi mieliśmy kiedyś wspólnego znajomego, który gdzieś przez 2-3 lata nas ostro oszukiwał. Po prostu wymyślał różne historie nieprawdopodobne. Na początku znajpmości oczywiście nikt niczego nie podejrzewał. Dopiero z czasem zaczęliśmy mieć wątpliwości. A wyszło wszystko kiedy reszta znajomych wspólnie skonfrontowała jego różne opowiwści, które się różniły oczywiście w zależności od odbiorcy. A najgorsze było w tym wszystkim, że ten mitoman jeszcze wszystkich z sobą skłócać próbował opowiadając różne zmyślone historię. Jak się skończyło? Został zdemaskowany i zniknął z naszego życia. Też zrobił angielskie wyjście. Odciął się. Teraz ma nowych znajomych... Po prostu cierpiał na pseudologie czyli na patoligiczne kłamstwo, mitomanię. Określeń jest wiele. Wszystkie jego różne opowieści oczywiście miały prawdziwe podłoże u niego samego albo u innych osób, które znał czy coś przeczytał w internecie. Na każdą historię kogoś, musiał mieć sto razy lepszą swoją. Nie wiem czy tak jest i w tym wypadku. Nie mnie to oceniać. Po prostu wszystko wygląda bardzo podobnie.

 

Jako alergik nr 1 zapamiętałem jeszcze to :Gość ma być ciszej od wiatru i niżej od trawy
To akurat było do mnie :-D Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, na miano alergia nr 1 trzeba sobie zapracować. Myślę że autor powinien na odchodne zdecydować ;)

Marek,  była zapodana fotka  ireny & edwarda gdzie jednoznacznie wynikało ,że celował w moją osobę .Do tego wszystkiego była podana aktualna temperatura mojego miasta.

Ja i moi znajomi mieliśmy kiedyś wspólnego znajomego, który gdzieś przez 2-3 lata nas ostro oszukiwał. Po prostu wymyślał różne historie nieprawdopodobne. Na początku znajpmości oczywiście nikt niczego nie podejrzewał. Dopiero z czasem zaczęliśmy mieć wątpliwości. A wyszło wszystko kiedy reszta znajomych wspólnie skonfrontowała jego różne opowiwści, które się różniły oczywiście w zależności od odbiorcy. A najgorsze było w tym wszystkim, że ten mitoman jeszcze wszystkich z sobą skłócać próbował opowiadając różne zmyślone historię.

 

Jak się skończyło? Został zdemaskowany i zniknął z naszego życia. Też zrobił angielskie wyjście. Odciął się. Teraz ma nowych znajomych...

 

Po prostu cierpiał na pseudologie czyli na patoligiczne kłamstwo. Wszystkie jego różne opowieści oczywiście miały prawdziwe podłoże u niego samego albo u innych osób, które znał czy coś przeczytał w internecie. Na każdą historię kogoś, musiał mieć sto razy lepszą swoją.

 

 

 

To akurat było do mnie :-D

Jacek , tak masz rację. 

Napisałem ,że zapamiętałem ( jako alergik) a nie ,że kierował to do mnie.

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, była zapodana fotka ireny & edwarda gdzie jednoznacznie wynikało ,że celował w moją osobę .Do tego wszystkiego była podana aktualna temperatura mojego miasta.

 

Jacek , tak masz rację.

Napisałem ,że zapamiętałem ( jako alergik) a nie ,że kierował to do mnie.

Może odnajdzie się ta fota, w internecie nic nie ginie ;) moznaby przed zamknięciem tematu ku przestrodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odnajdzie się ta fota, w internecie nic nie ginie ;) moznaby przed zamknięciem tematu ku przestrodze.

Może ir&ed się odezwie a może wystąpi pod innym nickiem.

 A tak poza tematem, to na  innym forum  forumowicze rozpracowali gościa co to foty wkleił i jak się okazało nie były jego własnością. A inny zarejestrował się pod kilkoma nickami i sam ze sobą prowadził dialog ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.