Skocz do zawartości

Bursztynowy Las, Gdańsk Stogi 1


Hultaj i Szelma

Rekomendowane odpowiedzi

Hej forumowicze,

 

 

Hasło: "Bursztynowy Las"

 

Napiszcie forumowicze, czy znacie i jak oceniacie ten ośrodek/kemping: Bursztynowy Las w Gdańsku, Stogi 1.

 

Pytam, bo mam tam podobno zarezerwowane i opłacone miejsca noclegowe w domkach, na czas pobytu na weselu w sierpniu.

 

No i oglądając stronę internetową www.bursztynowylas.pl, wnioskuję, że to mocno niedoinwestowany wczesny Gierek ( na stronie zdjęcia z tamtego wieku, opisy słabe ) ze starymi domkami z kiepskimi węzłami sanitarnymi. Albo mają nieaktualną stronę internetową.

 

I tak się zastanawiam, czy się tam pchać całą rodziną w te wyglądające słabo domki. Boję się trochę, cholera wie co w nich jest ( wyposażenie itd. ), pewnie nic.

Opłacone przez organizatorów mamy dwie doby, a, że chcemy pojechać na co najmniej cztery doby z opcją na więcej, więc sami będziemy musieli dopłacić resztę w ciemno i później pozostanie płakać i narzekać na standardy...

 

 

 

 

I tak myślę, że do wyboru mam cztery opcje:

 

1. Zalogować się całą rodziną do tych w pełni opłaconych domków, najbardziej ryzykowne ale nie płacę za te dwa noclegi

 

2. Opłacić sobie samemu noclegi w Sopocie  ( tam jest wesele ), w znanym mi mieszkaniu, dwa pokoje z aneksem i łazienką ( to najdroższa opcja, wszystko sam płacę, ale wszyscy mają wygodę i blisko na wesele ale niestety daleko na poprawiny, które mają być właśnie w Bursztynowym Lesie)

 

3. Pociągnąć na wesele budę, wziąć przedsion i rozstawić się w pełnym rynsztunku na tym kempingu Bursztynowy Las. A w wynajętym i opłaconym przez organizatorów domku ( nie wiem który to domek i jaki standard ) zalogować synów ( muszą mieć osobny pokój i tyle im wystarczy). My z żoną i z córą w budzie ( wtedy wiem co mam, czyli wszystko mam a nawet więcej, wędki wezmę i robale i gadżety. No i stanę na tym kempingu gdzie mi się podoba, żeby mi inni weselnicy nie przeszkadzali, tym bardziej, że poprawiny mają być na tym kempingu w formie grilla, ogniska itd. A jak mi się nie będą podobały poprawiny, to je sobie sam zorganizuję hehe)

 

4. Tak jak w punkcie trzecim, ale na inny, znany i polecany na forum kemping. Ale wtedy muszę wszystko opłacić i wynająć domek/pokój na kempingu dla synów. Dojeżdżać musimy wtedy i na wesele i na poprawiny.

 

 

 

Wydaje się, że w grę wchodzi czwarta i trzecia opcja. Trzecia wydaje się najlepsza i korzystna finansowo, i na poprawinach będziemy na miejscu... więc chyba w nią celuję.

 

 

Ale, że, tak jak napisałem, nie znam tego ośrodka/kempingu to proszę o opinie o nim i wszelakie przydatne info.

 

 

 

ps. 1 Na pewno będzie tam pełno komarów...

 

ps. 2 Po pobycie tam, dopiszę naszą opinię...

 

 

Pozdrawiam:

Patryk

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obgdadaliśmy wszelakie za i przeciw, i z uwagi że to wesele, Szefowa wybrała opcję nr 2.

 

Wobec powyższego wątek można skasować lub poczekać na ocenę, bo skoro na tym ośrodku będziemy się bawić na poprawinach to go obejrzę, i opiszę dokładnie :-)

 

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem w tym ośrodku o którym piszesz, lecz w oddalonym kawałek camper parku - na wprost campingu stogi.

 

Byliśmy po 20 sierpnia 2015. Na campingu Stogi było bardzo tłoczno, a parcelki takie małe, że o markizie zapomnij - coś jak parking pod marketem - bo na betonowych kształtkach. Na wprost campingu jest camper park gdzie było wiele luźniej (ale nie pusto - ok 20 camperów głównie zza granicy), ogółem polecam - cisza, spokój i czyste, nowe łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.