Skocz do zawartości

GRECJA-CHALKIKIDI


Rekomendowane odpowiedzi

Jaką trasą jechałeś i jak długo Ci zeszło za drogę? Czy na całej trasie był LPG? Jak jest na kempingach jeśli chodzi o ich standard? A tak wogle to wypocząłeś i zregenerowałeś siły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Tak, tak, napisz póki pamięć świeża. Chętnie spróbowałbym w przyszłym roku.

- jaką trasą jechałeś,

- jak z kontrolami policji/granicznymi w krajach trazytowych,

- jaki czas,

- ile km.

- jakie campy, jakie ceny

i czy spotkałeś Zeusa ? :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kemping nazywa się stawros- www.portonanos.gr piekny kemp z własną piaszczystą plaza i miejscem na łodzie daleko od miasta bardzo czysty my bylismy w pierszej lini więc dyszel od przyczepy wystawał mi na plaze (cos ekstra ty w cieniu cytrynki -dzieci w morzu i i nie ma nerwów,fajna nie droga knajpka,sklepik który w razie potrzeby pani z recepcji otworzy nawet w nocy, i rodzina która tam sprząta-gruzini którzy chetnie rozmawiaja po rosyjsku masz wszystkie informacje z pierwszej ręki.Trasa dojazdowa LEGNICA-PORTONANOS-1800KM droga ogólnie OK moja trasa boboszów-switawy,brno,bratysława,gior,szekeszfecherwar,dunajwarosz(omijam płatną droge)subotica,nowy sad,belgrad,niż,skopie,gewgelia,saloniki-CHALIKIDI............NAJWIEKSZE PROBLEMY TO SERBIA po pierwsze drogie autostrady ,idiotyczny sposób kwalifikacji aut(tu nie bede sie rospisywał doskonały opis tego burdelu jest na forum TYLKO SERBIA I CZARNOGÓRA w dziale serbia) i POLICJA stoja z radarem co pare kilometrów .CO DO CEN TO NA MIEJSCU JEST DUZO TANIEJ NIZ W CHORWACJI POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dni jechales? :] Gdzie nocowales,w przyczepce na campingach,czy w hotelach?Jesli tak to w ktorych,gdzie?Jestem ciekaw,bo urlop w tym roku przedemna,i jest tez opcja Grecji,stad moja ciekawosc szczegulow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalismy prawie trzy dni ale my mamy małe dzieci i czesto stajemy jak jest parking z placem zabaw albo duze supermarkety (fuj to lubią nasze kobiety) czy jakies inne atrakcje a spimy przewaznie na parkingach -po to mam przyczepe zeby stawac tam gdzie mi sie podoba kempingów to szukałem jak jezdziłem z namiotem.na wielkich parkingach w słowacji,wegrzech a tagze i niektórych w serbi masz miejsca do oprózniania chemicznych toalet,mozliwosc dolania wody,oraz płatne prysznice wiedz po co szukac kempingów pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te parkingi o korych piszesz z mozliwoscia oproznienia wc i wziecia prysznia sa jakos specjalnie oznaczone,a moze to prkingi dla TIR-ow?Wiesz,jechalem kilka razy tamta trasa i do Grecji i Czarnogory,ale nie zauwazylem by byly tam prysznice.

Mozesz podac oplaty campingu na ktorym byles?

Powiedz czy lepiej jest zarezerwowac miejsce przed przyjazdem (mail czy telefon),czy jechac "w ciemno"?Wybieramy sie w koncu sierpnia,i podejrzewam,ze moze byc jeszcze tloczno.

Jak oceniasz standart campingu?Sporo campingow w Grecji odbiega od tego,co spotykamy w Niemczech,Francji czy innych krajach.Chodzi mi o zwykle warunki bytowe tj.podlaczenie do pracu,sanitariaty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-CO DO PARKINGÓW NOWO WYBUDOWANE STACJE PALIW(NIE PAMIETAM NAZWY MAJĄ RÓWNIESZ PLACE ZABAW DLA DZIECI)Z DUZYMI PARKINGAMI DLA TIRÓW NA STACI SĄ PŁATNE PRYSZNICE JA STAŁEM MIEDZY BELGRADEM A NIZ.............2-CO DO STANDARDÓW POJECHAŁEM NAJPIERW NA RIWIERE OLIMPIJSKĄ JEDYNE CO TAM JEST DOBRE TO CENY (JEST TANIO) MOJA NOGA I PRZYCZEPA TAM WIECEJ NIE ZAGOSCI, CO DO CHALKIKIDI KAMPINGI SĄ O BARDZO WYSOKIM STANDARCIE ,CO DO REZERWACJI CIĘZKO MI SIE WYPOWIADAC NA PARCELE W PIERWSZYM RZĘDZIE CHYBA NIE MA CO LICZYC ALE MIEJSCE -MYSLE ZE ZNAJDZIESZ POZDRAWIAM.........ps jade tez w drugiej połowie sierpnia ale niestety juz nie grecja z powodu braku czasu a i fundusz mniejszy gdzies blizej pewnie chorwacja moze ktos cos doradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka czasc Chorwacji cie interesuje?Polnoc,czy poludnie,czyli Dalmacia? W Omisu znam camping "Galeb",dosc duzy,sesownie zorganizowany,na dobrym srednim poziomie,w sezonie niestety czesto zapchany.

Zobacz sam:

http://www.galeb.hr/kamp/nem/kamp01.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

My się wybieramy w tamte okolice. Na początek chyba na camping Selce k/Crikvenicy. Andy był na nim i zamieścił

parę fotek na pierwszej stronie tematu Plany wakacyjne. Wybieramy się 10 sierpnia. Linki do stron z campami na KRK :

 

http://www.kamp-glavotok.hr/

http://www.camp-bor.hr/index.html

 

natmiast bardzo ciekawy opis tamtejszych wysp Cres i Mali Losinj znalazłem tu :

 

http://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=7885&highlight=martiniscica

 

Bardzo mnie korci zawitać na którąś z wysp, ale na razie dojadę do Selc, a później się rozejrzę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.