Skocz do zawartości

Jedno miejsce na pierwszą wycieczkę


Conde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nowy tutaj, dużo się nauczyłem czytając wątków. Dziękuję wszystkim.

 

Tydzień temu kupiliśmy kampera. Nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z tym, trochę tylko z namiotami jako dziecko, więc dopiero się zaczyna nasza przygoda. Mam nadzieję, że po sesonie nie będę musiał zgłosić tutaj samochód na sprzedaż :-)

 

Mam pytanie do wszystkich doświadczonych i chętnych do pomocy: gdzie najlepiej zrobić wycieczkę, tak na jedną noc (wyjazd z Warszawy), biorąc pod uwagę, że ledwo wiemy nawet jak wszystko działa w samochodzie i że pewnie będziemy bardzo źle przygotowani logistycznie bo nigdy nie mieliśmy do czynienia z tym?

 

Będę Wam niezmiernie wdzięczny i z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie wiem czy jest sens się pchać tam. Ma być podobno 60 załóg :-D

Myślę, że jak najbardziej.

Owszem, załodze kolegi może nie odpowiadać taka forma (zloty), jednak jak na pierwszy raz, polecałbym mu taki wypad.

Będzie wiele osób od których będzie mógł podpatrzyć rozwiązania, sposoby czy patenty na różne kwestie (jak sam napisał nigdy tak nie wypoczywał, po co ma wyważać otwarte drzwi), kolejna sprawa być może nie do końca wie czo do czego służy czy jak coś obsługiwać (np. ogrzewanie, bojler, oświetlenie z akku, inne). Na takim spotkaniu jest szansa że mu wszystko wyjaśnią.

Pomijam już fakt, że jest to zlot "campermajstrów" i gdyby coś mu nie działało a byłoby to do naprawienia w warunkach polowych to chyba lepiej już trafić by nie mógł.

 

Następny wyjazd z wiedzą, patentami oraz poznanymi sobie sposobami radzenia sobie z różnym sprzętem i sprawnym na 100% kamperkiem/urządzeniami pojedzie gdzie będzie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, dziękuję bardzo za odpowiedzi!! Nie spodziewałem się tyle ruchu na poscie od nowicjusza ;-)

 

Ir & Ed: miejsce fantastyczne, ale kurcze, od października mieszkam w Jabłonnie, a więc nawet wczoraj i przed wczoraj byłem tam nad wodą.

 

Żabi Raj: też mam blisko i w sobotę podjechałem zobaczyć (czytałem o nim na ten forum). Było trochę martwo, jeżeli mam być szczery, ale jak będzie 60 samochodów na pewno będzie inaczej! Czy trzeba się u kogoś zapisać? Jak się dołączyć do takiego zlotu?

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem w sobotę.

 

Wysłane z kalkulatora;)

To do następnego razu. Jeszcze mamy zamiar tam wrócić. Jak mi żona nie będzie kazała po aptekach jeździć to będzie okazja do pogadania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.