Skocz do zawartości

spotkanie 21 - 25 maja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spoko bo podałem właścicielowi linka do tego tematu

:D Ale jak tu zachować spokój jak się czyta stronę campingu . Czytam że są idealne warunki do nurkowania to od razu wspominam Sandomierz i Jacek ...... :bzik::zlo::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my nie pojedziemy beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

 

Powodem naszej nieobecności i zapewne dłuższej przerwy w karawaningu jest zmiana auta. Trafiła nam się świetna okazja i nie było na co czekać, decyzję podjęliśmy natychmiast. I wszystko byłoby super gdyby nie fakt, iż nowe autko nie ma haka (to jeszcze nie największy problem,ale równiez wydatek) i waży 2540kg.....przyczepa waży tonę....i chyba nie muszę więcej pisać ....

 

Reasumując: 40kg przekreśliło nadzieję na rychły wyjazd z przyczepą beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

 

Mężulo musi zrobić prawo jazdy B+E,co pewnie chwilę potrwa beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

 

Ale czego się nie robi dla ślicznego, czerwono-bordowego chrysler'a vojager'a 3,8l :D:ok::D:bzik::D:ok:

 

Fiu fiu fiu :)))) gratulacje...3mam za was kciuki heheheh....ja mialem brac 2,5 TD Voyagera ale okrutnie stoja po serwisach ponoc na benzynie macie szanse jeszcze pojezdzic po ludzku hehehe :) 3,8L w benzynie :zlo: zbierac sie musi ladnie tylko ze tak zapytam z ciekawosci ile to pali?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dranja, Hej. Jeśli się nie mylę to powyżej 3500KG DMC obowiązuję

kat.C :bzik:

mylisz się :zlo:

jeżeli holownik nie przekracza 3,5 t to wystarcza e do b

Ja powiem jeszcze inaczej...rozmawialem z Petkiem przedwczoraj...u nas wystarczy B+E ale ponoc na zachodzie juz trza miec C+E. Mam nadzieje ze nic nie pokrecilem...sprawdzcie to bo jesli tak jest to bedzie slabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu fiu fiu :ok:))) gratulacje...3mam za was kciuki heheheh....ja mialem brac 2,5 TD Voyagera ale okrutnie stoja po serwisach ponoc na benzynie macie szanse jeszcze pojezdzic po ludzku hehehe :) 3,8L w benzynie :zlo: zbierac sie musi ladnie tylko ze tak zapytam z ciekawosci ile to pali?? :D

 

Na trasie ponoć 11-14l a w mieście nawet i do 20l :D

 

Jak MY to sprawdzimy to napiszę Ci jak jest na prawdę :ok:

 

Ale Michałku, jest taki piękny, że namówiłam na niego Łukasza :bzik: Zła kobieta ze mnie,co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu...ja sie domyslam ze pikny :bzik: mi sie tez podoba to auto ale niestety no dalem spokoj :zlo: w kazdym badz razie gratulacje!! :ok: przekaz takze Lukaszkowi no i niech sie wam dobrze prowadzi!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mymlon, w Krakowie na egzamin państwowy na kat.B czeka się ok 2 miesięcy, domyslam się że na B+E bedzie podobnie :/ (obym się myliła...ktoś pisał że duże ośrodki rezerwują terminy dla swoich kursantów,ale czy nadal tak jest :bzik: )

 

Jak odbierzemy i przerejestrujemy auto, to mąż zapisze się na kurs, czyli pewnie w poniedziałek...zobaczymy, co ma byc to będzie, najwyżej pojedziemy dopiero na zlot we wrześniu :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.