Skocz do zawartości

spotkanie 21 - 25 maja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podzwoniłem po kilku ośrodkach i jest tak :

W Sielpii pole namiotowe jest czynne dopiero od lipca

Do Chańczy możemy jechać bez problemu, jak powiedziałem, że przyjedziemy w kilka załóg to możemy utargować około 10 %

Zaproponowany przez Jacka Loch Ness mnie osobiście podoba się najbardziej, właściciel prosił, żeby do niego zadzwonić na 3-4 dni przed przyjazdem w celu potwierdzenia pobytu

 

Więc pakujcie manele i jedziemy :bzik:

Kto jeszcze chętny na wyjazd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Nie bawmy się w demokracje bo nigdy nie będzie porozumienia. Po rozmowie z właścicielami tych ośrodków najlepiej wygląda mi Loch Ness i tam proponuje jechać.

 

Zróbmy listę chętnych :bzik:

 

Jak nic się nie popieprzy to Yabulony przybędą w komplecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my nie pojedziemy :ok::)beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

 

Powodem naszej nieobecności i zapewne dłuższej przerwy w karawaningu jest zmiana auta. Trafiła nam się świetna okazja i nie było na co czekać, decyzję podjęliśmy natychmiast. I wszystko byłoby super gdyby nie fakt, iż nowe autko nie ma haka (to jeszcze nie największy problem,ale równiez wydatek) i waży 2540kg.....przyczepa waży tonę....i chyba nie muszę więcej pisać ....

 

Reasumując: 40kg przekreśliło nadzieję na rychły wyjazd z przyczepą beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

 

Mężulo musi zrobić prawo jazdy B+E,co pewnie chwilę potrwa beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

 

Ale czego się nie robi dla ślicznego, czerwono-bordowego chrysler'a vojager'a 3,8l :zlo::D:D:D:bzik::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z właścicielami tych ośrodków najlepiej wygląda mi Loch Ness i tam proponuje jechać.

:ok: No to może być –miejsce ustalone więc się piszemy (cała rodzinka) i czynimy przygotowania . :bzik:

:zlo: A jak tak przeglądam mapę to mi wychodzi że jak by dobrze podskoczyć to by zobaczył niewiadkę marka która podobno parkuje w tamtych okolicach.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE ALE ALE CZY TO JEST MIEJSCE DO ZESZMACENIA? PRZECZYTAJCIE INFO ZE STRONY CAMPINGU

 

CAMPING LOCH NESS

 

Zanim zobaczysz fotografie i opis ośrodka zadaj sobie pytanie:

 

1.Czy szukasz spokoju , ciszy i prawdziwego odpoczynku?

 

2.Czy też poszukujesz miejsca na urlop z głośnym radiem, balangami nocnymi, hukiem, gwarem i innymi " wrażeniami " ?

 

Jeżeli interesuje Cię odpowiedz nr.1 to zapraszamy do skorzystania z urlopu w naszym ośrodku jeżeli odpowiedz 2. to pomyliłeś strony a Twój przyjazd do Loch Ness będzie pomyłką.

 

Może sprawdzić czy w okolicy nie ma zlotu klubu AA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack, spokojnie, teraz spotkanie w małym cichym gronie i bez żadnych większych wyskoków. czasami trzeba wypocząć :D

 

ta oczywiście ...jasne , jasne ...i to mówi kto...???? :zlo: nie uwierze , jak nei zobacze , a nie zobacze , bo nie jade :ok:

 

bawcie sie dobrze i pamietaj cie żeby sie ze... a to juz sobie dopisz sam :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.