Skocz do zawartości

Nowy kemping nr 34 w Sopocie przy klubie żeglarskim


maćki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Hej!

Tez się wybieram zaraz po długim weekendzie nad morze. Wygląda fajnie to na stronie ale powiedzcie mi jak liczą?

Mnie wkurza ze trzeba płacic za namiot czy samochód faktycznie za to liczą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jestem właśnie na camp nr 34. Powiem Wam tak, wszystko jest wyrównane, parcele wyznaczone przez kłody drewna, na niektórych rośnie posadzona niedawno trawka, na pozostałych trawka z zeszłego roku. Toalety na razie koodukacyjne - jak we Francjii :)  cierpła woda non stop, czysto, schludnie, generalnie klasa sama w sobie. Do morza, rzut beretem. Nawet słońce świeci a miało padać :)

To jest mój pierwszy kemping w PL ale od razu jest NAJ NAJ !! Moja wife jest wybredna ale twierdzi, że jest coool ! :)

 

Pworach, będziesz zadowolony.Dziś jest nas 4 (słownie cztery sprzęty [ trzy cepki i kamper] , jest Luuuuuzik :) :)

 

punkty? 10/10! dla mnie jest to the best kemping on the world :)

 

miłej majówki!

byliśmy na majówce i także jestem bardzo zadowolony!!

za komplet 2+2 (dzieci 4  i 1,5) płaciłem 83 zł za dobę!! Powaliły mnie toalety - jeszcze na żadnym polu takiego porządku  nie zastałem.Pani sprzątała ok 7.00 i 18-19!!!!Zresztą pachniało nowością i gorącą wodą!! SUPER KLIMAT!!POLECAM!!

Wrzucę kilka fotek:)

SOPOT 34

byliśmy na majówce i także jestem bardzo zadowolony!!

za komplet 2+2 (dzieci 4  i 1,5) płaciłem 83 zł za dobę!! Powaliły mnie toalety - jeszcze na żadnym polu takiego porządku  nie zastałem.Pani sprzątała ok 7.00 i 18-19!!!!Zresztą pachniało nowością i gorącą wodą!! SUPER KLIMAT!!POLECAM!!

Wrzucę kilka fotek:)

SOPOT 34

Dodam jeszcze, ze kontakt z recepcją jest ciągły, przez messengera pisałem nawet po 22giej jak wyjeżdzałem z domu. Dojechaliśmy na 4 ta rano, portier nas miło przyjął i pozwolił się rozstawić!!

 

Często rozmieszczone krany z wodą z podłączonymi długimi wężami więc nie TRZEBA NOSIĆ WODY W ZBIORNIKACH!! :)

PUNKT ZRZUTU WC OBOK TOALET.

post-20849-0-25394800-1463601003_thumb.jpg

post-20849-0-91659600-1463601018_thumb.jpg

post-20849-0-88178900-1463601065_thumb.jpg

post-20849-0-50343300-1463601078_thumb.jpg

post-20849-0-46391700-1463601091_thumb.jpg

post-20849-0-23296100-1463601099_thumb.jpg

post-20849-0-69954400-1463601114_thumb.jpg

post-20849-0-16416100-1463601508_thumb.jpg

post-20849-0-23281300-1463601522_thumb.jpg

post-20849-0-04428200-1463601539_thumb.jpg

post-20849-0-49829400-1463601554_thumb.jpg

post-20849-0-93728300-1463601569_thumb.jpg

Edytowane przez pworach (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak na spokojnie przeliczyłem to wychodzi trochę drożej niż inne campingi - chyba jednak się skusze tym bardziej że jest to jeszcze przed sezonem i w większym mieście prędzej coś otwarte będzie :)

Jak wrócę zdam relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Czyli ogólnie polecacie ten kemping? Czy wiadomo coś o możliwości i potrzebie rezerwacji na czas wakacji? Czy pytał się ktoś jak to będzie wyglądało w lipcu i sierpniu? Nie ukrywam, że mnie kusi początek lipca a po przeczytaniu kilku pozytywnych postów obawiam się, że to miejsce może być zaludnione bardzo... Z góry dzięki i czekam na info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już po pobycie  - na dzień dzisiejszy wrażenia mieszane.. Plusy: świetna lokalizacja, naprawdę czyste toalety, wyznaczone miejsca, kilka kranów z wodą, więc każdemu blisko, wczoraj pojawiły się tabliczki przy kranach, że szarą wodę też można tam wylewać.

Minusy: cena - nawet z rabatem jak dla mnie za wysoka na dzisiejsze warunki: plac budowy... Stukają i pukają od rana (kończą domki), dzisiaj od 8.30 było koszenie trawy - kosiarka i podkaszarka, nam to już nie przeszkadzało, bo się pakowaliśmy, ale nie byłabym zadowolona z takiej pobudki.. Wyjeżdżaliśmy  po 10 i koszenie trwało... Rozumiem, że kemping się dopiero rozkręca, ale chociaż mała piaskownica by się przydała...

 

Może za rok będzie to kemping warty swojej ceny, bo naprawdę sporo maja jeszcze do zrobienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Początek majówki. Sporo załóg, wieczorem zrobiło się ciasno. Toalety czyste. Trawka zielona. Dość wąska droga wewenętrzna. Trzeba uważać przy manewrach zestawem. Ogólnie poziom bardzo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na campingu  w 2015r w sierpniu, dziś zawitałem ponownie na wizję lokalną. Ogółem wiele zmieniło się na plus, nawet pojawienie się kilkunastu lub więcej eleganckich domków nie psuje wręcz poprawia efekt na miejscu. Z minusów - teren dalej nie ma chyba drenażu, który bardzo by się przydał. Od kilku dni nie było deszczu, ja zajechałem dzisiaj po 2 godzinnych opadach i na parcelach stała woda. Skoro grunt nie przyjmuje, to trzeba działać - takie info dla właścicieli. Wiem, że inwestycja bogata, ale co poradzić.

 

Życzę szybkiego rozwoju, konkurencja kilkaset metrów dalej rośnie w siłę, trzeba działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.