Skocz do zawartości

Nowy kemping nr 34 w Sopocie przy klubie żeglarskim


maćki

Rekomendowane odpowiedzi

bardziej ciekawi mnie, czy wyrównają tam trochę teren, bo na środkowej "łące" było tyle dziur i dziwnych elementów wystających z ziemi, ze po 1 - strach jak syn biegał, że się przewróci i jeszcze na coś nabije (ekipa na miejscu zaraz się tego pozbyła po moim zgłoszeniu). Dwa - można było przebić koło, trzy - dużej przyczepy bez movera i 4 chłopa się tam nie przestawi ręcznie - za duże dołki były.

 

Wiadomo, że niwelacja terenu to duże koszty, trawa też od razu nie wyrośnie, więc trzeba by było chyba nawieźć dużo cienkiego żwirku i to wysypać, zagęścić i utwardzić - a to już duże koszty.

 

Camping rozwojowy, z dużymi możliwościami - zapas terenu, dobra lokalizacja, blisko do plaży.. za płotem deptak, jest gdzie spacerować.

 

ogółem miejsce bardzo polecam, ale z zaznaczeniem, że przed właścicielami jeszcze bardzo dużo pracy i kosztów.  W przyszłości przydałaby się jakaś elektroniczna bramka wejściowa od strony deptaka - każdy klient mógłby dostać kartę, brelok elektroniczny i w nocy spokojnie po cichu wrócić na camping. Na dzisiaj nie są to już duże koszty, a znacznie poprawi poczucie bezpieczeństwa na campingu ( my pod koniec sierpnia byliśmy praktycznie sami na obiekcie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

Jestem właśnie na camp nr 34. Powiem Wam tak, wszystko jest wyrównane, parcele wyznaczone przez kłody drewna, na niektórych rośnie posadzona niedawno trawka, na pozostałych trawka z zeszłego roku. Toalety na razie koodukacyjne - jak we Francjii :)  cierpła woda non stop, czysto, schludnie, generalnie klasa sama w sobie. Do morza, rzut beretem. Nawet słońce świeci a miało padać :)

To jest mój pierwszy kemping w PL ale od razu jest NAJ NAJ !! Moja wife jest wybredna ale twierdzi, że jest coool ! :)

 

Pworach, będziesz zadowolony.Dziś jest nas 4 (słownie cztery sprzęty [ trzy cepki i kamper] , jest Luuuuuzik :) :)

 

punkty? 10/10! dla mnie jest to the best kemping on the world :)

 

miłej majówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slavko czy możesz zapodać kilka fotek z kempingu, właśnie rozważamy z żoną czy ruszyć na północ do Sopotu czy na południe do Brandysówki. Decyzja trudna a w sobotę rano chcemy wyjechać.

Widzę, że jesteś z mazowieckiego, napisz jeśli możesz którędy jechałeś A1 czy E77 (7)

Edytowane przez Norbert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert, kombinuję ale nie wiem jak wstawić kilka fotek, jestem humanistą a 'ctr + p " nie działa więc........wybacz.

Generalnie jestem wybredny a z tego kempingu jestem naprawdę zadowolony.

 

ja jechałem 7demką, niby mapy google kazały jechać high way'em ale ja zawsze na przekór :) od rana jestem na wakacjach więc mnie to wiesz co?

 

trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak będziesz jechał Obwodnicą Południową Gdańska , skręć w prawo na Port Północny . Później cały czas prosto . Pojedziesz mostem wantowym oraz nowym tunelem pod Martwą Wisłą i ominiesz miasto . Miłego wypoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, decyzja na 90% zapadła na Sopot. Planuje również jechać 7, mocno jest rozkopana, czy skończyli remonty?

7ka mocno rozkopana :( ale jak jechałem w czwartek rano to ruch odbywał się płynnie.

 

P.S. Nie wiem jaka temperatura jest na zewnątrz ale aktualnie świeci słońce, błękitu nieba nie zakłóca żadna chmurka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak będziesz jechał Obwodnicą Południową Gdańska , skręć w prawo na Port Północny . Później cały czas prosto . Pojedziesz mostem wantowym oraz nowym tunelem pod Martwą Wisłą i ominiesz miasto . Miłego wypoczynku

 

nowy tunel ułatwia życie... :) tak gościom jak i miejscowym.

Jak się wczoraj zdziwiłem jak na Jana z Kolna po 15 nie było korków.... a to tylko Tiry omijają miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.