Skocz do zawartości

Tanie tankowanie w Austrii --Diesel--LPG i inne


Rekomendowane odpowiedzi

 Tu możemy szukać  diesel--LPG i inne

Gdzie są i z cenami na dzisiejszy dzień,najtaniej  hahahaha

 

http://www.oeamtc.at/index.php dusimy na tą stronke

 Najedziemy myszka na VERKER i wyswietli się nam ,najedziemy na TANKEN i dusimy na to myszką

Po prawej stronie mamy wyszukiwarkę z wpisanym diesel , ale możemy zmienić na ;

Diesel -już mamy 

Super

Normal

Super Plus

Premium Benzin

Premium Diesel

Biodiesel

Ethanol

Erdgaz (CNG) uwaga to jest ziemny gaz.

Autogaz (LPG) nasz haha

Po wybraniu odpowiedniej opci dusimy na  Anzeigen

Wyświetli się nam mapa gdzie mamy po drodze stacje z najtańszym tankowaniem  dzisiaj

Dusimy na numer na mapie i wyświetli nam się czym dana stacja handluje i aktualne ceny 

 

 

Mam nadzieje ze w miarę jasne to jest hehehehe

Jak coś nie tak to piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,   ostatnio jechałem do i z Włoch.  Skupiłem się  dokładnie gdzie przy A2  mozna zatankować LPG.

Odległosci od Wiednia :

12km  BP Knoten Guntramsdorf - tylko w kierunku Włochy - Chorwacja

105km Loipersdorf (tradycyjne miejsce tankowania od lat).  Bezposredni zjazd w kierunku Włochy - Chorwacja, w drodze powrotnej trzeba zjechac przez autostradę

138km  Shell   Furstenfeld - z kierunku do Włochy - Chorwacja  trzeba przejechac przez węzeł autostradowy.

 

Już za Grazem, w kierunku do Włoch :

273km  Griffen,  trzeba zjechac z autostrady - mankament to brak typowych miejsc postoju z ławeczkami, stolikami,  ale za to przepiękny widok na pobliską starą warownię.   Mozna zajechac również w drodze powrotnej z Włoch.

 

 https://www.google.pl/maps/place/Fürstenfeld,+Austria/@47.079688,15.9615119,17z/data=!4m5!3m4!1s0x476efb2ea7d41479:0xb6fde95966b6af80!8m2!3d47.04795!4d16.08013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAWSZE się  opłaca, bo po to zakładana była instalacja gazowa.  Trzeba połaczyć tankowanie LPG z  przerwą  na kawę, posiłek, itp.

W ubiegłym tygodniu, cena gazu LPG na stacji 273km  Griffen  wynisiła 0,659 Euro,  na pozostałych  obserwowałem cenę około 0,75 Euro.

We Włoszech, poza autostradą, w okolicach Ravenna tankowałem po 0,469 Euro ! ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.