Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich wielbicieli domków na kółkach.Przyczepę nabyłem niedawno i jestem  z zakupu zadowolony.Postanowiłem przerobić brodzik bo nie miał odpływu,a ja chciałem mieć prysznic  :]   :] Zacząłem robić demolkę całej łazienki,demontaż brodzika,umywalki,toalety,luster itp.Zauważyłem w jednym miejscu odchodzącą tapetę,więc ogień...zrywanie tapety a tu nagleeee  :look:   :look:   :look:   :look:   :oslabiony:   :oslabiony: mokro,wilgoć,mokro!! Pierwsza myśl..poprzedni właściciel szalał w łazience i narozlewał wody.

post-20712-0-87476300-1460274069_thumb.jpg

post-20712-0-12681000-1460274075_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia przedstawiają już wycientą ściankę i częściową wymianę ramiaka ściany.


Witam Wszystkich wielbicieli domków na kółkach.Przyczepę nabyłem niedawno i jestem  z zakupu zadowolony.Postanowiłem przerobić brodzik bo nie miał odpływu,a ja chciałem mieć prysznic  :]   :] Zacząłem robić demolkę całej łazienki,demontaż brodzika,umywalki,toalety,luster itp.Zauważyłem w jednym miejscu odchodzącą tapetę,więc ogień...zrywanie tapety a tu nagleeee  :look:   :look:   :look:   :look:   :oslabiony:   :oslabiony: mokro,wilgoć,mokro!! Pierwsza myśl..poprzedni właściciel szalał w łazience i narozlewał wody.


No i jaki jest konsensus? Bo, że masz problem, to na pewno  :-]  I chyba już jesteś z zakupu trochę mniej zadowolony  :hmm:

Myślałem że będzie gorzej :]  :]


Wymieniony ramiak ściany.. :ok:


a jeszcze ważna kwestia mokrej ściany....to nie przez wodę z prysznica tylko przez słabe uszczelnienie zewnętrznego poszycia ściany :tuk:


Lecimy dalej z tematem.Przygotowana sklejka na ścianę łazienki i klejenie.

post-20712-0-22134800-1460274750_thumb.jpg

post-20712-0-33223400-1460274767_thumb.jpg

post-20712-0-01660800-1460276025_thumb.jpg

post-20712-0-58830500-1460276072_thumb.jpg

Edytowane przez leszek044 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem tego zachwytu. Przecież masz zbutwiały stelaż nad nadkolem, przy podłodze, nad drzwiami od kibelka. Halo.... to też wymaga naprawy a nie przykrycia nową sklejką.

Kolego ramiak nad nadkolem nie był zbutwiały :] Dla jasności napisze bo zaraz będą się co niektórzy prze zbywać..poszła konserwacja do drewna  :yay:

Edytowane przez leszek044 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podłoga i ściany poza kiblem  :hmm:

Podłoga odziwo zdrowa jak pod pcv i pod budką. Za kibelkiem jest oki może dlatego ze jest zaraz grzanie trauma,  po drugiej stronie kibelka też oki.Po przedni właściciel garażował budkę i pewnie to też dużo dało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.