Skocz do zawartości

Najładniejsze wnętrze przyczepy - wzór dla majsterkowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliśmy tą Adrie na żywo, na tegorocznych targach. Na prawdę nie było się do czego przyczepić (nooooo... Może był jeden malutki drobiazg).

I tak, jak nie chciało mi się nawet oglądać przyczep Hobby, to z tej Adrii nie chciało się wychodzić :). Można by powiedzieć że była doskonała. Połączenie przestronności z umiarkowanym gabarytami. Wykonanie na naprawdę wysokim poziomie, tak samo jak materiały z których zostało wykonane wnętrze.

Efekt jaki robi to panoramiczne okno w połączeniu z trzema oknami Heki- nie do opisania!!!!

 

Będę miał okazję porównać z hobby na żywo, mam nadzieję, że dokonałem dobrego wyboru. Skoro mówisz o oknie panoramicznym to byłeś w Adorze, a pytanie czy zaglądałeś do Altei - bo z tego co wiem też była na targach.

 

 

Takie okno to podstawowy argument do zakupu tego modelu zwłaszcza wersji jubileuszowej. Problemem jest tylko cena około 100tyś zł

1 To nie bagażówka i dwie szafki mniej niczego nie zmienia w wakacyjnym wyjeździe dla 2+2

2 Jak przelatujący gołąb uszkodzi poszycie przyczepy to jeszcze grzej bo praktycznie zawsze po naprawie będzie  tak widać. Okno się wymieni i będzie nowe. Cena będzie koszmarna to fakt ale z AC więc bez zmartwienia. Czas realizacji zapewne nie dłuższy niż naprawa poszycia.

 

Jest śliczna :)

 

ja stając przed wyborem, który model Adrii zdecydowałem właśnie aby nie brać tego okna - ze względu na ewentualne problemy w przyszłości. Nie było to decydujące, gdyż najbardziej zraziła mnie szerokość - niby nietypowa w Adorze bo 245cm. Ja wolałem standard - 230cm, który upchnięto w Altei.  Ani jednej z nich nie widziałem do tej pory na żywo, teoretycznie moja altea dziś ruszyła lub najpóźniej jutro rano wyruszy w trasę i powinna być pod domem do weekendu (formalności ehh).

 

Cenę solidnie przesadziłeś - przy dobrych negocjacjach da się zejść poniżej 80tyś i to w tym układzie jaki widzieliście na targach - przy rozmiarze ponad 550. Praktycznie nie ma różnicy czy będzie to Altea czy Adora cena będzie podobna. Wystarczy kilka pakietów "w cenie" Altei i goła Adora robi się tańsza. Samo podniesienie DMC + AKS + Amorki + koło zapasowe (taki pakiet jest) i już mamy ok 3000zł dopłaty (nie pamiętam dokładnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja która stała na targach chciano sprzedać za 17tys euro z hakiem netto. Dokładając klime i mover więc w 100 tyś może być ciężko się zmieścić. Jeśli wynegocjowałeś Adore Silver Collection za mniej niż 80 tyś to super :) Między Altea a Adora jest 4500 euro różnicy patrząc na oficjalny cennik.

 

Czy na pewno mówisz o wersji jubileuszowej? bo ona różni się znacznie wyposażeniem od "zwykłej" Adory.

 

 

Byliśmy w kilku produktach Adrii i najgorzej wypadł kamper. Rozwiązania nawet fajne ale wykonanie zupełnie tandetne :( Z przyczep, to wersja "budżetowo-komfortowa" jak to pani nazwała :look: nie było widać pieca do ogrzewania. Na pytanie jak działa ogrzewanie stwierdziła że jest ALDE :]  Po wnikliwym badaniu tematu okazało się że ogrzewania nie ma wcale.... Tak czy siak ładne przyczepy no i co nowe to nowe więc ładnych parę lat pojeździsz bez kłopotów  :yes:

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To okno to wymysł udziwniający mający na celu pokazać coś "nowego".

Igrzyska tego wymagają.

Latem gorąco , zimą zimno. W katalogu pięknie w użytkowaniu już mniej.

Na przedniej ścianie może "upiększyć" wakacje , do tego użytkowanie może być uciążliwe od technicznej strony.

To jest podobny "kit" jak w autach ze szklanym dachem. Tyle ,że w samochodach traci na tym dodatkowo akustyka kabiny.

To moje subiektywne odczucie . Ja jestem na NIE.

chris - co do Ludwika...rzecz gustu.

A jak spojrzeć na drugi biegun tego zagadnienia - wnętrze białe/szare/zimne i kanciaste jak w Aptece ....brrr.

Miałem Tabberta w "Ludwiku".....to było coś solidnego.

Dzisiaj takich już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Widzieliśmy tą Adrie na żywo, na tegorocznych targach. Na prawdę nie było się do czego przyczepić (nooooo... Może był jeden malutki drobiazg).

 

A konkretnie o jaki drobiazg chodzi?

 

Okno jest opcjonalne więc można brać bez niego, kwestia gustu.

Bardzo żałuje, że będąc na targach w Poznaniu w tym roku jeszcze nie byłem zainteresowany przyczepami i nie widziałem jej na żywo, ale obecnie jest moim faworytem do zakupu. Pytanie do tych co byli na targach, czy ceny modeli targowych były niższe? Istotnie niższe?

Za miesiąc chce lecieć do Dusseldorfu i może uda się kupić wystawkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie o jaki drobiazg chodzi?

 

Okno jest opcjonalne więc można brać bez niego, kwestia gustu.

Bardzo żałuje, że będąc na targach w Poznaniu w tym roku jeszcze nie byłem zainteresowany przyczepami i nie widziałem jej na żywo, ale obecnie jest moim faworytem do zakupu. Pytanie do tych co byli na targach, czy ceny modeli targowych były niższe? Istotnie niższe?

Za miesiąc chce lecieć do Dusseldorfu i może uda się kupić wystawkę.

 

Tak. Sprzedający często chcą się pozbyć przyczep jeszcze na targach, da się urwać kilka % ceny. Najlepiej jakbyś jednak miał samochod z hakiem i pieniądze. Kupujesz, a oni nie muszą ładować na lawete i płacić za Transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.