Skocz do zawartości

Najładniejsze wnętrze przyczepy - wzór dla majsterkowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając wiele ofert ale też całkiem nowe przyczepy dochodzę do wniosku że bardzo rzadko zdarza się ładne, przestronne (na ile to możliwe) wnętrze. 

Dla wszystkich majsterkowiczów przydałby się więc zbiór dobrych praktyk. 
Jeśli znacie więc super hiper ładne wnętrza - wrzucie proszę kilka zdjęć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jakby puszczono chińską wypowiedż od tyłu. Po przejściu na YouTube wyszedł duński odnośnik...niby Europa a jakaś inna  :look:

czepiacie się tej miłej pani :), a ona pięknie pokazuje nie tylko tą, ale i kilkanaście innych przyczep (głównie adria), jeden z filmików z nią znam na pamięć :)... fajnie prezentuje sprzęt, zagląda gdzie trzeba i nie ma marudzi.. a jak marudzi to i tak nic nie rozumiem :). Dla mnie to bez różnicy, czy gada po Duńsku, Niemiecku czy Francusku - nie rozumiem i jakoś muszę się z tym pogodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Statek" jest konkretny.

Nie podoba mi się tylko to wygięte okno na czołowej ścianie.

 

m.in przez to okno ja skreśliłem model Adora i pozostałe. Po 1 - zabiera miejsce szafek nad przednim łóżkiem, a po 2 - nie wiadomo, jak to okno zachowa się tam przez kilka lat stawiania oporu powietrzu jak i np przelatującym gołębiom - a cena za ewentualną wymianę, okna pod zamówienie będzie pewnie bliska 1000..... euro i jeszcze uziemi przyczepę na np 2-4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 bardzo rzadko zdarza się ładne

Garażowo może być ciężko do zrobienia ;)

 

Nie pokazujcie tych Hiltonów

 

ładne i nowe to ciężko pogodzić, estetyka tych nowych "Hiltonów" lekko przypomina cygańskie rezydencje  :]  :oslabiony:

 

zresztą ciężko wogóle znaleźć cos fajnego i ładnego nie trącącego wioskowym przepychem bez złotych uchwytów i frontów ala ludwik XIV skrzyżowany z szafą gdańską 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne i nowe to ciężko pogodzić, estetyka tych nowych "Hiltonów" lekko przypomina cygańskie rezydencje  :]  :oslabiony:

 

zresztą ciężko wogóle znaleźć cos fajnego i ładnego nie trącącego wioskowym przepychem bez złotych uchwytów i frontów ala ludwik XIV skrzyżowany z szafą gdańską 

 

Dlatego założyłem ten wątek - chciałbym kupić używaną przyczepkę i zastanawiam się w jakim stylu urządzić wnętrze. Ludwik XIV to na pewno nie to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.in przez to okno ja skreśliłem model Adora i pozostałe. Po 1 - zabiera miejsce szafek nad przednim łóżkiem, a po 2 - nie wiadomo, jak to okno zachowa się tam przez kilka lat stawiania oporu powietrzu jak i np przelatującym gołębiom - a cena za ewentualną wymianę, okna pod zamówienie będzie pewnie bliska 1000..... euro i jeszcze uziemi przyczepę na np 2-4 tygodnie.

Takie okno to podstawowy argument do zakupu tego modelu zwłaszcza wersji jubileuszowej. Problemem jest tylko cena około 100tyś zł

1 To nie bagażówka i dwie szafki mniej niczego nie zmienia w wakacyjnym wyjeździe dla 2+2

2 Jak przelatujący gołąb uszkodzi poszycie przyczepy to jeszcze grzej bo praktycznie zawsze po naprawie będzie  tak widać. Okno się wymieni i będzie nowe. Cena będzie koszmarna to fakt ale z AC więc bez zmartwienia. Czas realizacji zapewne nie dłuższy niż naprawa poszycia.

 

Jest śliczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy tą Adrie na żywo, na tegorocznych targach. Na prawdę nie było się do czego przyczepić (nooooo... Może był jeden malutki drobiazg).

I tak, jak nie chciało mi się nawet oglądać przyczep Hobby, to z tej Adrii nie chciało się wychodzić :). Można by powiedzieć że była doskonała. Połączenie przestronności z umiarkowanym gabarytami. Wykonanie na naprawdę wysokim poziomie, tak samo jak materiały z których zostało wykonane wnętrze.

Efekt jaki robi to panoramiczne okno w połączeniu z trzema oknami Heki- nie do opisania!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.