Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa - prośba o ocenę


hektor190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem dzisiaj zgodnie z Waszą sugestią w Bieluniu - niestety dość krótko przejazdem oglądałem dwie przyczepy - bardzo jestem ciekaw co myślicie. 
 

Totalnie nie mój styl ale za tą cenę 9999zł w dobrym stanie. Choć fronty meblowe byłyby do zmiany lub przemalowania. 

Zastanawiam się czy nie jest na ten moment za duża dla (obecnie 3 osóB)

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-hobby-prestige-545

 

 

Ta wydaje się mniejsza choć DMC takie samo.

Bardzo podoba mi się łazienka - wydaje się funkcjonalna, czysta. 

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-wilk-450-de-luxe

 

Bardzo jestem ciekaw Waszej opinii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku że idealny rozmiar przyczepy dla mnie to 2 + 2(piętrowe)

 

Np. Ta:

http://olx.pl/i2/oferta/przyczepa-kempingowa-chateau-4-osobowa-z-lazienka-CID5-IDeCiAL.html#:1fc9728df8#gallery

 

Znacie jeszcze coś w podobnym układzie?

Ta sztuka na zdjęciach (lewy tył) wygląda podejrzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta od Andrzeja jest według mnie za mała na 2+2. Poza tym nie ma WC (nawet pomieszczenia) co dla mnie jest mega "-" już nie mówiąc, że nie kupiłbym mając dzieci cepki bez WC.

|Jak już to chyba zaryzykowałbym ta Hobby od Klaji lub ewentualnie tego Wilka (bardziej mi się podoba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta od Andrzeja ma WC (choć brak zdjęć i nie przesłał mimo że prosiłem).

 

Do Golfa pasuje coś możliwie malego. Szukam 2+2 żeby była na jakiś czas ale teraz potrzebujemy 2 + 2miesieczne dziecko.

 

Zakładam ze jak rodzina się powiększa na tyle żeby zmienić przyczepkę to stać mnie będzie na kampera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam rozkład jak zapodana przez Ciebie Chateau ma np Knaus 395TK (oraz bliźniacza marka Eifelland - z roczników około 1993 mają MW ok 750kg i DMC 1000kg.

Masz rację pisząc że to jest świetny układ dla 2 dorosłych z 2 dzieci, i że wagowo/gabarytowo do Golfa będzie idealna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica w korzystaniu z toalety z kaseta (dostępem z zewnątrz) a "wolnostajacym" kibelkiem?

 

Szukam przyczepki do ok 10 tyś. Dla 2 + 2

I np ta poniżej jest spoko ale brakuje jej pełnej toalety.

 

Co więcej planuje często spać "na dziko"

 

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-adria-330-prima

Edytowane przez hektor190 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że toaleta kasetowa jest dużo wygodniejsza.

W przyczepie używają ją tylko kobiety na tzw. jedynkę ;) w nocy żeby nie musieć wychodzić z przyczepy. Na 4 kobiety wszystkie zadowolone :)   ... no ale co kto lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie czy przenośna (w poprzedniej), czy kaseta (w obecnej) służy dziewczynom na "1" i "2" oraz mnie na "2".

Wolę aby korzystały z wlasnej gdzie o czystoś i odkarzanie dbamy sami a nie ktoś nie wiadomo jakimi środkami z nieznaną starannością.

Ale ja nie mam problemu z codziennym opróżnianiem kota i kupnem paru litrów płynu na sezon.

Przecież to dla mych kobiet ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.