Skocz do zawartości

remont adria 360


Rekomendowane odpowiedzi

Do lodówki nie da rady. Lodówka pobiera około 10A. Zakładając że masz super akku z rozładowaniem do 75% to masz w nim 62A do wykorzystania.

Daje to pracę lodówki na 6 godzin a potem śmierć akumulatora wraz z jego prawdopodobnym stałym uszkodzeniem.

Oczywiście wyliczenia mocno zaokrąglone.

A jeżeli akku jest zwykły to możesz z niego wyciągnąć do 25% normalnie i ok. 50% awaryjnie co czas pracy lodówki skraca do 3 godzin.

 

Podczas takiego biwakowania (na dziko) używa się lodówki na gaz.

 

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl nawet o czerpaniu prądu z aku do lodówki. 12V jest pobierane tylko podczas pracy silnika(z nielicznymi wyjątkami) z samochodu, inaczej tak jak pisał Struś załatwisz aku w czepce. Ogarnij instalacje gazową, czyli sprawdź szczelność złączek przewodów i kup nowy reduktor, lodówka pobiera cirka 0,2-0,25kg gazu na 24h więc nawet najmniejsza butla 3kg starczy na kilkanaście dni. Koszty gazu przy butli 11kg są pomijalne, dla przykładu koło siebie nabijam 3kg za 25zł, 5kg za 35zł a 11kg wymieniam za 39zł...

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowym użytkownikiem zarejestrowanym przed chwilą i jak większość wpakowaliśmy się z mężem z kupnem przyczepki. Jakoś wcześnie nie wpadliśmy na pomysł poczytania tylko ,,mądry Polak po szkodzie,,

Mamy podobny problem i wiele pytań .

Mam pytanie czym przykleiłeś tapetę i jaką tapetę , boimy się ,że jak zwykłym klejem do tapet to po zimie odpadnie, bo klej jest na bazie wody...

Tak nas uświadomili w Castoramie ...

Kiki502

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tapetę winylową przykleiłem na wodnym kleju do parkietów trzeba dolać trochę wody lepiej się rozprowadza . To pomysł mojego ojca ma firme co zajmuje się parkietami i stolarką więc się chyba coś tam zna . I klej dostałem za free . Są w casto takie gotowe kleje do tapet

w wiaderkach myślę ze spokojnie można na nich przyklejać .

post-20829-0-04056300-1464584717_thumb.jpg

Edytowane przez domion (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie taki diabeł straszny jak go malują, tez robiłem remont bustnera, prosta robota, najwięcej czasu zajmuje demontaż i montaż oprzyrządowania i mebli reszta to fajna robota. Ja nie kleiłem tapet, środek zrobiłem z płyty pilśniowej 5mm twardej odrazu ze wzorem drewna, tak wszystko na drewniano wyszło, bustner ma drewno na suficie, a ściany i meble dodały klimatu. Listwy pianka niskoprężna styropian sklejka kilka sciskow zszywacz tapicerski i wkrętarka, da sie samemu i nie ma sie co obawiać, naprawdę nie ma czego zepsuć. Jak cos nie wyjdzie można przymaskowac jakaś listwa narożnikiem blendą itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.