Skocz do zawartości

Mini giełda zlotowa- oddam, przyjmę, kupię, sprzedam,


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno, dawno temu kiedy mi się chciało zanabyłem drogą wymiany ścianę do łazienki ze składaną umywalką itd (foty poniżej).

Przeleżało to kilka lat w komurce, więc wymaga czyszczenia.

Umywalka nie jest popękana a odpływ realizowany jest przez tylną ściankę po złożeniu umywalki (rozłożona działa jak mała miska).

Rozmiar to 60cm x 157cm.

Mogę dostarczyć na zlot.

Cena: 4-pak piwka (chętnie regionalnego, ale komercja też przejdzie ;)

Jest to leciwe więc szału nie robi ale może ktoś nie ma umywalki w pomieszczeniu WC lub chciałby mieć prawie gotową ściankę z szafeczką, lustrem i światełkiem ;).

Zabieram TYLKO jak chętny się zgłosi na PW, szkoda mi miejsca bo waga tego to tak z 3kg.

post-10249-1460998739,26_thumb.jpgpost-10249-1460998739,26_thumb.jpgpost-10249-1460998739,26_thumb.jpgpost-10249-1460998739,26_thumb.jpg

post-10249-1460998760,19_thumb.jpg

post-10249-1460998771,15_thumb.jpg

post-10249-1460998785,1_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 Bagażnik na dwa rowery do mocowania na tył kampera lub przyczepy

 FIAMMA Carry Bike UL 08

 Made in Italy

 fabrycznie nowy (nie rozpakowany)

 sprzedam

Jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu kiedy mi się chciało zanabyłem drogą wymiany ścianę do łazienki ze składaną umywalką itd (foty poniżej).

Przeleżało to kilka lat w komurce, więc wymaga czyszczenia.

Umywalka nie jest popękana a odpływ realizowany jest przez tylną ściankę po złożeniu umywalki (rozłożona działa jak mała miska).

Rozmiar to 60cm x 157cm.

Mogę dostarczyć na zlot.

Cena: 4-pak piwka (chętnie regionalnego, ale komercja też przejdzie ;)

Jest to leciwe więc szału nie robi ale może ktoś nie ma umywalki w pomieszczeniu WC lub chciałby mieć prawie gotową ściankę z szafeczką, lustrem i światełkiem ;).

Zabieram TYLKO jak chętny się zgłosi na PW, szkoda mi miejsca bo waga tego to tak z 3kg.

attachicon.gifuploadfromtaptalk1460998736624.jpgattachicon.gifuploadfromtaptalk1460998757568.jpgattachicon.gifuploadfromtaptalk1460998768472.jpgattachicon.gifuploadfromtaptalk1460998782466.jpg

Teraz , Panie teraz...Prawie łazienkę skończyłem..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejna potrzeba :)

jak się okazło po tym weekendzie córa dorasta i potrzebuje kolejnego rowerka.

Jeżeli ktoś ma do sprzedania rowerek 24'' najlepiej "holenderkę" to proszę o kontakt (na PW jakieś fotki + cena i kontakt zwrotny telefoniczny), być może uda się Nam dogadać a i córce kolory ramy się spodobają i będzie jakiś deal :).

Tak, tak, wiem, że na allegro tego pełno ale zanim zapłacę wolę dotknąć i oblukać a tego w okolicach Łodzi już nie za wiele ;), a tak może komuś problem z głowy zdejmę :)

Nieaktualne. Rower zakupiony idealnie taki jaki chciała.

 

W związku z tym na sprzedaż idzie jej obecny. Koła 20", jeździ, hamuje i działa dzwonek ;-).

Jak by ktoś chciał dla swojej pociechy to 150zł i oddaje.

Mogę zabrać oczywiście na zlot i zainteresowany sobie obejrzy itd.

Nie mniej zainteresowany proszony o kontakt na PW abym zabrał, inaczej pozostanie w domu.

post-10249-1461348831,54_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania dmuchane zabawki :D a dokładnie:

  1. Dziecięcy pontonik z wbudowaną kierownicą
  2. Pontonik dziecięcy z dziurami na nóźki z wbudowaną kierownicą
  3. Dwa kółka
  4. Rękawki

Przedział wiekowy oceniamy do 4-5 lat.

 

W zamian przyjmiemy przysłowiowego :piwko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wkleić zdjęć :(. Do sprzedania mam dokładnie taki stół:

http://allegro.pl/showitem/description/6137134681.htmlkupiony u tego sprzedawcy.

Bez śladów jakichkolwiek uszkodzeń, jeszcze w oryginalnym kartonie. Po rozłożeniu 60x120 lub 60x180, po złożeniu 60x60x15, Cena 80pln.

Info PW

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.