Skocz do zawartości

Mini giełda zlotowa- oddam, przyjmę, kupię, sprzedam,


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy!

Jeśli ktoś ma coś co chciał by sprzedać, oddać lub zamienić niech daje znać w tym temacie. To samo w drugą stronę: jeśli ktoś czegoś potrzebuje, chce coś kupić, niech pisze. Może wymiana takich informacji ułatwi nam nabycie lub drogą wymiany handlowej wejście w posiadanie potrzebnych nam rzeczy. Przy okazji przypominam o ofercie Szantymena i oferowanej pomocy przez Strusia251  http://forum.karawaning.pl/topic/21325-sklep-allcamp-na-zlocie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do sprzedania mam zbiornik na wodę. Oryginalny, 30l, z rozkładaną rączką, 2 korki (jeden z dziurką na wężyk, jeden szczelny). Do zbiornika fabryczne koryto, z wycięciem na wąż od nawiewu.

 

post-8412-0-62294500-1459704737_thumb.jpg

post-8412-0-83016700-1459704806_thumb.jpg

 

Zbiornik wykorzystywany tylko i wyłącznie do czystej wody w przyczepie.

Cena 80pln.

 

Właśnie zamontowałem nowy, stały zbiornik wody, a ten został wyjęty z przyczepy. W razie co, proszę o info aby zabrać go na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż suszarka kempingowa.

Taka jak ta:

http://go-market.pl/Meble_turystyczne_i_kempingowe/Suszarki_do_odziezy_i_bielizny/BU7202811N,Me17,Suszarka_na_pranie_-_Laundry_airer_Laun_Tree,tu-03,products.xml

Suszarka nie posiada dolnego mocowania - mocuje się ją za pomocą mocowania do parasoli (nie ma go w zestawie).

Cena 75 PLN'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do sprzedania drzwi do przyczepy -w dobrym stanie-razem z ościeżnicą ale bez zamka. Cena ok.230zł.


Witam.

Mam do sprzedania drzwi do przyczepy -w dobrym stanie-razem z ościeżnicą ale bez zamka. Cena ok.230zł.

Przepraszam za  słabą jakość zdjęcia.

post-10050-0-78426200-1459838449_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam ofertę na przedsionek letni z rurkami. Stosowany do przyczep o długości około 3,9m np TEC TM2. Proszę o informację jak ktoś reflektuje bo szkoda go wozić tam i nazad. Cena do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiotu na prysznic, Jeżeli ktoś ma coś takiego to chętnie odkupie. Będę na zlocie.

Też będę na zlocie i zaprowadzę do osoby której taki namiot odstąpiłem. Ona też będzie na zlocie a wiem, że z tego namiotu nie korzysta.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i kolejna potrzeba :)

jak się okazło po tym weekendzie córa dorasta i potrzebuje kolejnego rowerka.

Jeżeli ktoś ma do sprzedania rowerek 24'' najlepiej "holenderkę" to proszę o kontakt (na PW jakieś fotki + cena i kontakt zwrotny telefoniczny), być może uda się Nam dogadać a i córce kolory ramy się spodobają i będzie jakiś deal :).

Tak, tak, wiem, że na allegro tego pełno ale zanim zapłacę wolę dotknąć i oblukać a tego w okolicach Łodzi już nie za wiele ;), a tak może komuś problem z głowy zdejmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.