Skocz do zawartości

Mini giełda zlotowa- oddam, przyjmę, kupię, sprzedam,


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry :pad: , pisałem z telefonu i coś porwało mi posta.

Już dorwałem się do kompa więc piszę jeszcze raz.

 

Poszukuję dmuchawy Truma Vent (dmuchawa + sterownik + komplet kabelków) do pieca S3002.

Jakby ktoś z forumowiczów posiadał taki na zbyciu to bardzo proszę i info na priv.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w Zdworzu

Andrzej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dwa lusterka, podobne do tych z postu #25 oddam w dobre ręce za free :)

Kiedyś dałem takie samo ogłoszenie na forum. Odezwał się gość z pytaniem czy byłbym tak uprzejmy i dowiózł mu je jeszcze około 50 km od Trójmiasta oczywiście też za free. 

Absolutnie nie mam nic do Teca za takie ogłoszenie, po prostu przypomniało mi moje. 

Wcięło mojego posta z ceną za bagażnik Fiamma. Cena 700 zł do drobnej negocjacji.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Potrzebuję na już, kocioł 14 l do podgrzewacza wody TRUMA b 14 lub proszę o podpowiedź, kto naprawi taki kociołek 14l, który pękł od mrozu. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w naprawie tego bojlera (pękniętego kociołka). Może da się pospawać? Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.