Skocz do zawartości

mapa Polski offline na androida


Gawel79

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu miałbym błądzić na Google Maps? Jeździłem z Google zawodowo po Szwecji, Norwegii, Niemczech, Belgii, Holandii i po Polsce. Jeździłem turystycznie po Francji, UK, Austrii, Czechach i Irlandii. Jedyną przewagę np. Auto Mapy widzę w możliwości podania gabarytów pojazdu. Mnie tam się SKUTECZNIE na Google nawiguje, czy mam 2 tony dmc czy 40.

 

Radek Wrodarczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@RadekNet > ...Czemu miałbym błądzić na Google Maps?
                         Mnie tam się SKUTECZNIE na Google nawiguje, czy mam 2 tony dmc czy 40.

Google Maps zawdzięczamy wszystkie nasze podróże, które możemy zapisać.
Nie wyobrażamy  sobie "czołgania się" bez Google Maps.
Google Maps, to akurat jest bezcenny dar z niebios !

Pozdrawiamy,
Ir & Ed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawel79 jak chcesz możesz spróbować mapę SYGIC. Działa offline. Po zainstalowaniu aplikacji możesz ściągnąć mapę każdego kraju na świecie i używać jej kiedy nie masz internetu. Ja używam ją czasami w Szwecji i jak dla mnie działa bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować mapę SYGIC. Działa offline.

Zainteresowała mnie ta mapa. Ale gdy wszedłem na stronę z opisem to mi pokazuje cenę od 29 do 238 zł : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura&hl=pl

Ktoś się orientuje jak wygląda cennik. Te 29 zł to bym dał, ale 238 to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygic jest dostepny za free ale bez komunikatow glosowych - tylko wersja bez spikera, nawiguje normalnie, wyswietla komunikaty, aktualizuje co 2-3 miechy mapy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygic jest dostepny za free ale bez komunikatow glosowych - tylko wersja bez spikera, nawiguje normalnie, wyswietla komunikaty, aktualizuje co 2-3 miechy mapy 

Musisz ściągnąć polski głos i będziesz miał komunikaty po polsku.

U mnie działa bez problemu.

Można ją pobrać za darmo z google play.

Edytowane przez MKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć polski głos i będziesz miał komunikaty po polsku.

U mnie działa bez problemu.

Można ją pobrać za darmo z google play.

 

nie do konca - za free z glosem jest tylko dla "macierzystego" panstwa... za granica juz bez glosu... bynajmniej jest tak u mnie - uzywam od okolo 3 lat na Galaxy A i jest ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę teraz po Szwecji, właśnie ją włączyłem żeby się upewnić i śmiga aż miło posłuchać.

 

;-)

 

Edit:

 

Sprawdziłem - są dwie wersje Sygica

 

- Sygic Car Navigation - nowawersja od 2015 roku

- Sygic Maps & Navigation - to co ja miałem - już nie rozwijana i w chwili obecnej z ograniczeniami

 

przeinstalowałem i jutro poćwiczę w drodze do Pragi ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

;-)

 

Edit:

 

Sprawdziłem - są dwie wersje Sygica

 

- Sygic Car Navigation - nowawersja od 2015 roku

- Sygic Maps & Navigation - to co ja miałem - już nie rozwijana i w chwili obecnej z ograniczeniami

 

przeinstalowałem i jutro poćwiczę w drodze do Pragi ;-)

A gdzie masz takie informacje.. Sygic Nawigacja i Mapy cały czas jest update'owana i wspierana. nawet licencje sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie jakie bezpłatne mapy na androida działające off-line najlepiej się sprawdzają w Australii? Koniecznie muszą być off-line po uprzednim ściągnięciu gdzieś w domu, bo tam z internetem krucho i bardzo drogo.

Poproszę o poradę.

MAPS.ME darmowy program z mapami całego świata działa off-line. Używam go od kilku lat u mnie się sprawdza b. dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.