Skocz do zawartości

Camping "Orlinek" - Wyspa Sobieszewska - camping69


strus251

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam informacjo o kempingu "Orlinek" na Wyspie Sobieszewskiej.

Adres kempingu: http://camping69.com

 

Przewijają się w kilku tematach pojedyncze posty o tym kempie ale nic świeżego (lata 2007-2009).

 

Czy był ktoś tam ostatnio, może ktoś zna ten kempig i może coś bliżej powiedzieć?

 

Acha, nr 69 nie jest z PFCC, pojęcia nie mam skąd się wziął (może kiedyś był zrzeszony).

 

 

Miały być Mazury ale coraz częściej chodzi mi po głowie wyjazd nad Bałtyk (nie lubię go, ale czego się nie zrobi dla dziecka ;) ) i tak pomyślałem o tej lokalizacji.

Woda w zatoce powinna być cieplejsza niż na otwartym morzu, plaże mniej zaludnione a dojazd fajny, do tego bliskość Trójmiasta sprawia, że w razie niepogody można zabrać córkę i pokazać jej Sołdka, Westerplatte itd, 

Jeżeli ktoś dysponuje informacjami na temat tego kempingu, to proszę o podzielenie się w temacie, może jakieś foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jesienią ubiegłego roku jadąc z Sopotu do Świbna (po świeże, wędzone rybki :slina::yay: ). wstąpiłem na ten camping. Było już co prawda po sezonie, ale oblukałem co nieco. Od bramy campingu na plażę nie jest 200 m jak jest napisane na ich stronie tylko dalej, jakieś 300 - 350 m. Camping gęsto zalesiony, więc i zacieniony. Domki porozrzucane są wśród drzew. Miejsc na przyczepy sporo, tylko z racji na gęstość drzew, manewrowanie może być utrudnione. Sklepu w pobliżu nie widziałem, chyba najbliżej do Świbna. W pobliżu tylko hotel, żadnych zabudowań tubylców, więc w sezonie na plaży raczej luzik. Sprawia wrażenie campingu spokojnego-rodzinnego, bez fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzew jest sporo, ale jakieś nasłonecznione miejsce pewno by się znalazło. Nie patrzyłem pod tym kątem, może tak, większa część campingu jest zacieniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś

Jak będzie bliżej ciepłego powietrza to podjadę na rekonesans . Generalnie miejsce jest bardzo spokojne . Hałdą fosforów się nie przejmuj - stare czasy . Jaki termin Cię interesuje ? Przyjedź do Wilczyna to pogadamy :http://forum.karawaning.pl/topic/21206-ix-zlot-naszej-braci-wielkopolski-i-przyjaci%C3%B3%C5%82/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lazienki odnowione, woda ciepła "na raty" czyt. na godziny. Drzew dużo ale bez przesady da się manewrować, natomiast teren bardzo pofałdowany i ciężko znaleźć miejsce na równe ustawienie się. Sklepik jakiś jest lecz z racji tego że byłem praktycznie po sezonie nie odważyłem się niczego kupować, w samym Sobieszewie sklepów barów itp. pod dostatkiem.

Do plaży tak ze 200 m ,woda słona i mokra.

Co do klimatu no cóż sami go twożymy, byli tam jacyś turyści ze stolycy tak że ...... ale ogólnie dobrze wspominam pobyt 2015 r wrzesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Troszkę dopowiem w temacie Orlinka.

Byłem w lipcu 2015r lecz mieszkaliśmy w domku 8 osobowym.

Z racji dużej rodziny musieliśmy w ten sposób spędzić kilka dni.

Kamping dla rodziny OK. Sanitariaty nowe, czyste, sprzątane na bieżąco. Stołówka mniej ciekawa ale to już zależne od nas samych.

Sklepik na potrzeby typu chleb czy kurczak itp jest z rana zaopatrzony.  Parking dość spory. Miejsc pod przyczepy/kampery sporo choć dość różnica terenu, miejsce można znaleźć.

W tam tym roku były ponoć remontowane domki ale to inny temat.

Do wody nie daleko, po drodze kioski z duperelami. Plaża dość obszerna a poza miejscem dość przestronna.

W tym roku w lipcu jedziemy też do Sobieszewa. Rodzina będzie mieszkać w innym miejscu w centrum Sobieszewa ze względu na drastyczną podwyżkę za domki.

Ja natomiast będę stał z N126e ale i tu cena nie jest za ciekawa. Może znajdę miejsce na innym polu w centrum.

post-957-0-04613100-1467464340_thumb.jpg

post-957-0-00264900-1467464393_thumb.jpg

post-957-0-00193200-1467464443_thumb.jpg

post-957-0-26823900-1467464626_thumb.jpg

post-957-0-65947100-1467464822_thumb.jpg

post-957-0-95917900-1467464875_thumb.jpg

post-957-0-97127000-1467465000_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nie chcę mnożyć tematów, chyba żę moderacja wydzieli go sama...

 

Znalazłem coś takiego  http://www.osrodekmelisa.pl/dla-osob-indywidualnych,11,pl.htm

 

bedąc zainteresowany Wyspą Sobieszewska, a jednocześnie zniechęcony opiniami o kempingu 69 Orlinek.

Czy ktoś coś, więcej wie, był , słyszał itd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.