Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, żona i 6+8...

... interesuje nas dowolne sprawdzone miejsce.

@Tobas

Polecamy kemping      Prapratno...

Wasza    marszruta...

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Polecamy Wam nasz ulubiony     nocleg tranzytowy...

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Tobas

Polecamy kemping      Prapratno...

Wasza    marszruta...

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Polecamy Wam nasz ulubiony     nocleg tranzytowy...

Taki luzik jak na filmie to tam jest max do 10.07 i pod koniec sierpnia , w sezonie zwłaszcza na plaży jest tłok bo wszyscy tu walą z okolic z dzieciakami ze względu na piasek a plaża nie jest za duża ale generalnie miejsce super .

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia powiedz mi czy to o ten objazd dokładnie chodzi?https://youtu.be/Y0pfOZEiFFw

Na tym filmie, tuż przed cięciem, w 1:19 po lewej w oddali widać biały dach taniutkiej stacji paliw, w ub roku coś koło 25 centów taniej niż W Słowenii, przy pierwszym Lidlu (8:13-8:18 po lewej) przekonałem się o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki luzik jak na filmie to tam jest max do 10.07 i pod koniec sierpnia , w sezonie zwłaszcza na plaży jest tłok bo wszyscy tu walą z okolic z dzieciakami ze względu na piasek a plaża nie jest za duża ale generalnie miejsce super .

Pozdrowionka

 

Eeee nie jest tak źle, odwiedziliśmy zatokę dokładnie 26.07.2014 i na kempingu był luz a na plaży no pusto nie było ale jakoś specjalnie tłoczno też nie. Wizyta w Prapratno opisana i obfocona tu 

Najwięcej osób na plaży gromadzi się na jej początku blisko wyjścia z kempingu  i mniej więcej do 2/3 długości,  my na końcu całkiem spory kawałek mieliśmy dla siebie.

Faktycznie daleko jest płytko, dno piaszczyste, woda cieplejsza niż w innych miejscach spotykaliśmy podczas tamtego wyjazdu - dla dzieci fajna sprawa, mnie jednak ten piach denerwował bo się wszędzie kleił - wolę otoczaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

z rodzinką startuję z bielska ok 7 lipca i jedziemy do camp Basko Polije na miejscu będziemy do 27 lipca

Po Bałkanach jeździmy od 2002 roku, odwiedzamy ją przeważnie raz w roku ale czasem częściej :)

Jedziemy z dzieciakami 4 i 9 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Ja wraz z żoną i dzieciakami (15 i 11) wybieramy się 20 czerwca w rejon Istrii, prawdopodobnie okolice Rovinj. Przyczepa zakupiona w tym roku więc to pierwszy taki wyjazd. Ktoś poleci jakiś nieduży kemping z fajną plażą w okolicy? Będę wdzięczny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Ja wraz z żoną i dzieciakami (15 i 11) wybieramy się 20 czerwca w rejon Istrii, prawdopodobnie okolice Rovinj. Przyczepa zakupiona w tym roku więc to pierwszy taki wyjazd. Ktoś poleci jakiś nieduży kemping z fajną plażą w okolicy? Będę wdzięczny!!!

nieduży camping z fajną plażą i na Istrii to o trzy wymagania za dużo :) prawie nie do połączenia. Na Istrii z dzieciakami to głównie campingi typu moloch  z basenami. Plaże głównie wybetonowane, w wodzie brzydko.... ale na 1 raz nadaje się i Istria. Być może, gdzieś się miniemy bo będziemy krążyć w tym rejonie od 14.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pierwszy raz wybieram się kamperem na chorwację, jestem trochę zielony więc pytanie jest takie czy możecie polecić jakieś kempingi na których można się zatrzymać kamperem, okolice od biogradu w dół  i jakie są mniej więcej koszty dajmy na to od 1 doby.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@kuba1335 >...czy możecie polecić jakieś kempingi na których można się zatrzymać kamperem,

                       okolice od biogradu w dół  i jakie są mniej więcej koszty dajmy na to od 1 doby.

 

Slano     info     Prapratno  +   więcej...

 

Pozdrawiamy z Hiszpanii...

Ir & Ed

PS

Cennik...

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już na miejscu, trasa poszła sprawnie choć liczyłem że auto poradzi sobie lepiej.

Chorwacja wita deszczem :(, wczoraj cały dzień i całą noc padało.

Słońce od jutra :D .

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.