Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a ja bylem na istri raz i nie przypadła mi do gustu ,na pagu jes bardzo ladna miejscowosc z piaszczysta plaza poviljana bylem tam chyba ze 3 razy

 

W Povljanie stacjonowalismy kilka dni na kempie Mali Dubrovnik... najpiękniejsze z plaż na Pagu to Ruzica i Beritnica za Metajna no i kilka innych malutkich od strony Paskiego Zalevu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To co pisałeś w miejscowości Poviljana, jedziemy zestawem 2+1Rafal Wosik

Zerknij do mojej relacji z Pagu, link w stopce tam kemp Mali Dubrovnik opisany... Mogę go polecić z ręką na sercu :) Poviljana od str 8. Na wcześniejszych stronach inne ciekawostki :) W Poviljana jest też drugi kemping Porat ale on nie graniczy bezpośrednio z plażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie, mnie nie ciężko przekonać, ja lubię coś nowego, zobaczymy co powie moja połówka

 

Rafal Wosik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo polecam poviljane fajna miejscowosc ja bylem tam na campie TOMI ale jest tam jeszcze jeden przy plazy ,Rafal a skad wy jestescie ?

Kemp TOMI od 2013 funkcjonuje pod nazwą Porat, my byliśmy właśnie na tym drugim przy plaży :)

Sama Poviljana bardzo spokojna dziura, mała przystań, kawałek nadmorskiej promenady, kilka knajp i straganów i kilka plaż w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My za 2 os. Auto, buda, prąd, taxa klimatyczna placilismy w 2013 - 172 kuny za dobę, cennik na 8 str relacji na fotce :)

 

Meldujemy szczęśliwe dotarcie do domu z wyspy Krk po 17 dniach od wjazdu :)

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusiu, my z Krk wczoraj udaliśmy się na Losinj, tuż za granicą wyspy Cres/Losinj, dosłownie 20metrów kamp PrekoMosta. Dlaczego piszę?

Sensacja: Parcele są darmowe a płaci się za osoby. Odurniałem, nie wiedziałem, ale tak jest.

My 2/kamper/2,5 kilo psa/energia/doba 180Kuna.

Dostęp do 2 mórz, zachodnie czystsze. 80% cienia pod wysokimi sosnami.

Most otwierają o 9 i 17, masowe przepływy jednostek wyższych niż 2m

Romantycznie.

 

.

Można by rzec, że urlop spędziliśmy razem, niemal codzienna wymiana relacji prawie po sąsiedzku :)

I może w końcu kiedyś do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusiu, my z Krk wczoraj udaliśmy się na Losinj, tuż za granicą wyspy Cres/Losinj, dosłownie 20metrów kamp PrekoMosta. Dlaczego piszę?

Sensacja: Parcele są darmowe a płaci się za osoby. Odurniałem, nie wiedziałem, ale tak jest.

My 2/kamper/2,5 kilo psa/energia/doba 180Kuna.

Dostęp do 2 mórz, zachodnie czystsze. 80% cienia pod wysokimi sosnami.

Most otwierają o 9 i 17, masowe przepływy jednostek wyższych niż 2m

Romantycznie.

 

.

Można by rzec, że urlop spędziliśmy razem, niemal codzienna wymiana relacji prawie po sąsiedzku :)

I może w końcu kiedyś do zobaczenia :)

Tak blisko a jednak daleko od siebie :) dzieliły nas góry ... kilka godzin po południu spędziliśmy w Basce, był to spontaniczny nieplanowany w tym dniu wypad. Nawet myślałam czy by Was nie odszukać na Zablace ale Baska dostarczyła nam takich emocji że "wyszedłszy" z nich cało :D byliśmy już padnięci po całym dniu i wróciliśmy na nasz kemp.

 

Fajnie, że jeszcze urlopujecie i to w nowym miejscu ... my jutro do pracy, oj ciężko będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak blisko a jednak daleko od siebie :) dzieliły nas góry ... kilka godzin po południu spędziliśmy w Basce, był to spontaniczny nieplanowany w tym dniu wypad. Nawet myślałam czy by Was nie odszukać na Zablace ale Baska dostarczyła nam takich emocji że "wyszedłszy" z nich cało :D byliśmy już padnięci po całym dniu i wróciliśmy na nasz kemp.

 

Fajnie, że jeszcze urlopujecie i to w nowym miejscu ... my jutro do pracy, oj ciężko będzie :P

 

to się mijaliśmy ;)

my przy moście byliśmy 15.07 (stacjonowaliśmy na Slatinie do 19.07)

potem 3dni Zablace i powolny powrót do domu (Zalakaros, Lipot)

 

nam mostu nie otworzyli, wiało wtedy jak cholera i nikt nie pływał ;)

dzieciaki zawiedzione 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.