Skocz do zawartości

XIX Zlot karawaning.pl Zdwórz 29.04-03.05


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki,młoda zaprawiona w zlotach bo to chyba będzie jej 4 lub 5 zlot i specjalnie jej impreza nie przeszkadza,ale na karawningowym jeszcze nie byłem ;) więc nie wiem czego sie spodziewać,bo może tradycją być strzelanie z petard o 5 rano (tak jak na motocyklowych strzelanie z tłumików hehehe i jej to nie przeszkadzało,po prostu nie strzelali jej nad głową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzięki,młoda zaprawiona w zlotach bo to chyba będzie jej 4 lub 5 zlot i specjalnie jej impreza nie przeszkadza,ale na karawningowym jeszcze nie byłem ;) więc nie wiem czego sie spodziewać,bo może tradycją być strzelanie z petard o 5 rano (tak jak na motocyklowych strzelanie z tłumików hehehe i jej to nie przeszkadzało,po prostu nie strzelali jej nad głową ;)

 

Bądź spokojny - 100pa w swojej czapce i argumentem w ręku czuwa nad bezpieczeństwem zlotowców ;)

Edytowane przez pplaw (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.