Skocz do zawartości

Kempingi "na początku" Włoch.


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieramy się zaraz po zakończeniu roku szkolnego do słonecznej Italii, pierwszy raz z przyczepą. 

Wymyśliliśmy sobie żeby to był kemping na początku Włoch czyli przed Wenecją , bo bliżej .

Kemping ma być w miarę spokojny , nie przy drodze, lini kolejowej , bez parku wodnego.

Znalazłem http://www.campingpinomare.it/en/. Może ktoś był, proszę o opinie.

Może coś innego spokojnego przed Wenecją polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wolałbym bliżej "wielkiej wody", a właściwie nad nią.

 

a coś więcej na temat warunków i kąpieliska możesz napisać?

Akurat była niezbyt ciepła pogoda, a my byliśmy tylko przejazdem (jedna noc), ale wyglądało to zachęcająco jeśliby szukać spokojnego miejsca nad wodą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się zaraz po zakończeniu roku szkolnego do słonecznej Italii, pierwszy raz z przyczepą. 

Wymyśliliśmy sobie żeby to był kemping na początku Włoch czyli przed Wenecją , bo bliżej .

Kemping ma być w miarę spokojny , nie przy drodze, lini kolejowej , bez parku wodnego.

Znalazłem http://www.campingpinomare.it/en/. Może ktoś był, proszę o opinie.

Może coś innego spokojnego przed Wenecją polecicie?

Na wskazanych przez Ciebie campingach jeszcze nie byłam, natomiast odwiedziłam wiele innych, może któryś przypadnie Ci do gustu. Opisuje je tutaj https://campingowo.wordpress.com/category/campingi-we-wloszech/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam miejscowość Caorle,osobiście nie byłem na campingu ale pobyt :yes: :yes:  :yes:   2015 cennik Camping Marelago który się znajduję pomiędzy Porto Santa Margherita a Duna Verde:

post-15544-0-61287200-1457733163_thumb.jpg

Drobny rzut oka na miejscówkę:

post-15544-0-64827900-1457733306_thumb.jpg

Porto...

post-15544-0-41876800-1457733525_thumb.jpg i takie tam przy domowe baseny w Porto post-15544-0-03231300-1457733686_thumb.jpg

post-15544-0-12901700-1457732574_thumb.jpg

post-15544-0-34557700-1457732810_thumb.jpg

post-15544-0-38126200-1457734514_thumb.jpg

post-15544-0-48235900-1457734600_thumb.jpg

Edytowane przez WojtexJanex7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecę Laguna Village w Caorle. Świetny, nieduży rodziny kemping, z fajną czystą infrastukturą, z 3 basenami ( dla dzieci i dorosłych) bez robactwa ( w ciągu tygodnia 2x opryski drzew i krzaków) blisko morza ( jakieś 200m do plaży), ok 2,5 km plażą do przepięknego miasteczka, animatorzy dzieciakami świetnie się zajmują, zabawy, gry, konkursy. Dla mnie bomba i nie jest to moloch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciek 1970 > ...Byłeś w maju, ja będę koniec czerwca
                             ciekawy jestem jak z obłożeniem na kempingu czerwiec, lipiec ? 

 

Polecamy kontakt z kempingiem = dowiesz się więcej...
Nasz inny termin...
   →  więcej...

@WojtexJanex 7> ...Polecam miejscowość Caorle,osobiście nie byłem na campingu ale pobyt       2015 cennik Camping Marelago
                               który się znajduję pomiędzy Porto Santa Margherita a Duna Verde
:

Lokalizacja Marelago...

  →   więcej...
Pozdrawiamy,
Ir & Ed

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciek 1979

Lokalizacja miejsc # 327 i 329...

attachicon.gif327+329.png    więcej... 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Super miejsce, wszędzie blisko = sanitariaty itp + itd...

Pytanie: przedpłatę mamy robić i napisali że 300e mamy wysłać czyli 60% a według kalkulatora wychodziło 150. Trochę przesadzili albo nie policzyli bo sumy końcowej nie podali tylko do cennika odesłali , jeszcze raz do nich napiszę. A Ty rezerwowałeś wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.