Skocz do zawartości

Ankieta dotycząca miejsca XIX Zlotu - Zdwórz vs. Biały Brzeg


Tomii

Miejsce XIX Zlotu  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wolę żeby XIX Zlot Karawaning.pl odbył się:



Rekomendowane odpowiedzi

Głosik na ZDWÓRZ oddany :) :)

 

Pierzasty, jak nie UW to L4, jak nie L4 to wystawimy Ci usprawiedliwienie ;).

 

heh :) najwyżej sobie połamię palce. Hmm, tylko które wybrać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledze fingerowi (piszę tak oficjalnie, ponieważ nie widziałem Go tak dawno, że nawet nie pamiętam czy my jesteśmy na "TY")  zapewne chodziło o to, aby ankieta zawsze była na widoczna. Teraz jest na wierzchu tylko w momencie, gdy ktoś napisze nowy post w tym temacie. Po odczytaniu tego posta, trzeba go odszukać w "ogólnym" (teraz w "Zlotach"), aby prześledzić wyniki.

Tak to rozumiem. 

Bardzo dobrze Pawełku zrozumiałeś . O to właśnie chodzi bo zwyczajnie słabo ją widać co stwierdzić można po ilości oddanych głosów do tej pory .

 

PS - A skoro piszę Pawełku to znaczy , że my dalej na TY ty ry ty . :lol: Zdałoby się spotkać bo już aż  głupio .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Tak na szybko: dzwoniłem na kemping w celu informacyjnym. Termin majówki zarezerwowałem, właścicielka kempingu bardzo się ucieszyła na wieść o naszej wstępnej chęci przybycia. Pamięta zlot w 2006r. Na obecną chwilę mogę powiedzieć, że miejsca starczy dla każdego i że dla osób chcących przyjechać bez ogona także znajdzie się miejsce. Wszystkie dalsze ustalenia i informacje po ewentualnym wyborze tego miejsca na wiosenny zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Pawełku zrozumiałeś . O to właśnie chodzi bo zwyczajnie słabo ją widać co stwierdzić można po ilości oddanych głosów do tej pory .

 

PS - A skoro piszę Pawełku to znaczy , że my dalej na TY ty ry ty . :lol: Zdałoby się spotkać bo już aż  głupio .

 

To jeszcze mi wyjaśnij kiedy/gdzie ankieta nie jest widoczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mi wyjaśnij kiedy/gdzie ankieta nie jest widoczna?

 

Jest widoczna dopiero po wejściu na kącik ogólny lub jeśli jest post w temacie ankiety dodany jako ostatni. O ile dobrze zrozumiałem chodzi o to, aby zawsze była widoczna tak jak po dodaniu ostatniego posta w kąciku ogólnym - bez względu na to czy w innym temacie kącika ogólnego oddano głos :bzik:   :bzik:   :bzik:

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest widoczna dopiero po wejściu na kącik ogólny lub jeśli jest post w temacie ankiety dodany jako ostatni. O ile dobrze zrozumiałem chodzi o to, aby zawsze była widoczna tak jak po dodaniu ostatniego posta w kąciku ogólnym - bez względu na to czy w innym temacie kącika ogólnego oddano głos :bzik:   :bzik:   :bzik:

 

:]

 

Zakręciłeś jeszcze bardziej.

1. Po wejściu na forum widzimy działy a nie tematy. Ciężko żeby temat widoczny był między działami. Dopiero wejście w odpowiedni dział ukazuje nam tematy.

2. Ankieta widoczna jest zawsze - tyle że widoczna jest wśród innych tematów. Nie jest widoczna wśród innych działów czy wśród innych postów. Taka jest budowa forum i tak było zawsze - działy, tematy, posty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mi wyjaśnij kiedy/gdzie ankieta nie jest widoczna?

Tomku , nie da się prościej  .

Gdyby nie Lepciaka avatar to temat ankieta ginie w gąszczu innych .

Jak wcześniej pisałem , powinna "bić po oczach" .

post-1836-0-57739900-1457113852_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to brakuje poprostu działu "aktualności" i w nim mogły by sie pojawiać sprawy pilne (np szybka ankieta nt zlotu) lub akcje okazjonalne (np kalendarz, jakis konkurs)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo :thank: ​. He, he, he.... "Cała poznańska ekipa..." :] ​ Już widzę tą wizytę organizacyjną w Zdworzu.... :look: ​ Trzeba by chyba jechać Kit'owym autobusem... :lol: ​ :pub: ​  :hop1: ​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.