Skocz do zawartości

Ankieta dotycząca miejsca XIX Zlotu - Zdwórz vs. Biały Brzeg


Tomii

Miejsce XIX Zlotu  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wolę żeby XIX Zlot Karawaning.pl odbył się:



Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy kilka ustaleń.

Ankieta trwa od dziś do niedzieli 6 marca do godziny 22:00.

Ankieta jest Publiczna! Osoby które zagłosują, ich miejsce wygra a oni nie przyjadą będą u mnie na czarnej liście. 

 

Opis ośrodka w Zdworzu jest tu: http://forum.karawaning.pl/topic/366-lustracja-kempingu-w-zdworzu/

Opis stanicy w Białym Brzegu tu: http://forum.karawaning.pl/topic/10268-miejsce-xi-zlotu-karawaningpl-maj%C3%B3wka-2012/

 

Na razie żadnych propozycji cenowych nie było. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy można ankietę ustawić tak aby była zawsze widoczna ?

W temacie ogólnym gubi się podczas napisania innego wątku i wtedy mało kto o niej wie .

 

Totalnie nie rozumiem o co chodzi? Mógłbyś jakoś mniej zawile. Nie wiem co nazywasz tematem ogólnym? 

Ankietę przeniosłem do nowego działu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie rozumiem o co chodzi? 

Koledze fingerowi (piszę tak oficjalnie, ponieważ nie widziałem Go tak dawno, że nawet nie pamiętam czy my jesteśmy na "TY")  zapewne chodziło o to, aby ankieta zawsze była na widoczna. Teraz jest na wierzchu tylko w momencie, gdy ktoś napisze nowy post w tym temacie. Po odczytaniu tego posta, trzeba go odszukać w "ogólnym" (teraz w "Zlotach"), aby prześledzić wyniki.

Tak to rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze fingerowi (piszę tak oficjalnie, ponieważ nie widziałem Go tak dawno, że nawet nie pamiętam czy my jesteśmy na "TY")  zapewne chodziło o to, aby ankieta zawsze była na widoczna. 

 

No i jest  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chciałbym zagłosować, ale nie wiem czy urlop dostanę. A wtedy dostanę "baty" od Ciebie Tomek :) ?

 

Czarna lista  :krzykacz:  :boks:  :tuk: i z kijem po Ostrówku będę za Tobą biegał  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że cena nie powinna być jakimkolwiek wyznacznikiem. Myślę że i w Białym Brzegu i w Zdworzu zostaną ustalone ceny "zlotowe", tak jak to miało miejsce na poprzednich zlotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.