Skocz do zawartości

SKRADZIONO AUTO!!!!!!!!!!


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obawiam się, że jeśli sytuacja na Ukrainie się nie ustabilizuje to "zbyt" na terenówki będzie rósł. No chyba, że poszedł na części. Mam nadzieję że się jednak odnajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Boskie... Tomuś... Masakra.

Przykro mi bardzo...

Miałeś już nasze numery? To wstaw! Może jakiś geniusz na nich pojedzie...

 

Osobiście uważam że to jakiś szczyl z tego warsztatu... Auto było sprawne i ładne... Cena nie gra tu żadnej roli.

Podejrzenie właśnie pada na warsztat, ale co będzie dalej nie wiem :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że używanie wulgaryzmów na forum jest niemile widziane i tylko dlatego nie rzucam tu mięsem. Tomeczku znajdzie się trzymamy kciuki ale ręce opadają. Oddajesz samochód do naprawy i co ...chyba ktoś bierze odpowiedzialność za pozostawione u niego rzeczy .....nie bardzo rozumiem ale właściciel warsztatu powinien wziąć odpowiedzialność za Twoje autko. Więcej nie powiem bo mi się cisną na język same przekleństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuje bo wiem co czujesz,u mnie minęło 9 stycznia rok jak pozbawili mnie Dacii Duster, auto zostało też skradzione świeżo po pobycie w serwisie, także pierwsze podejrzenie  ze strony Policji padło na pracowników, ale niestety postępowanie umorzono po miesiącu z powodu niewykrycia sprawców :-(

jedyne pocieszenie to to że miałem AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję, co tu więcej gadać.

 

na przyszłość już wiesz, żeby zaczynać od AC, a dalej dopiero cokolwiek robić.

 

aby uzyskać coś od warsztatu trzeba by udowodnić ich winę,  jakieś zaniechanie, odpowiedzialność. Dobry prawnik, postępowanie policji i może się coś odzyska.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najważniejsze jest by się znalazł!

Ale od strony ekonomicznej - to tu nie ważne ubezpieczenie Twoje ale warsztatu... ale tak naprawdę to też nie powinno Cię i to interesować(czy oni mają ubezpieczenie czy nie), bo to (z mojego punktu widzenia) jest problem warsztatu (o ile się nie znajdzie - czego naprawdę nie życzę) bo to oni odpowiada za to zdarzenie.

I może to głupio troszkę zabrzmi - ale bardzo dobrze że do tej sprawy masz już prawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najważniejsze jest by się znalazł!

Ale od strony ekonomicznej - to tu nie ważne ubezpieczenie Twoje ale warsztatu... ale tak naprawdę to też nie powinno Cię i to interesować(czy oni mają ubezpieczenie czy nie), bo to (z mojego punktu widzenia) jest problem warsztatu (o ile się nie znajdzie - czego naprawdę nie życzę) bo to oni odpowiada za to zdarzenie.

I może to głupio troszkę zabrzmi - ale bardzo dobrze że do tej sprawy masz już prawnika.

tylko trzeba zawsze patrzeć na to z drugiej strony. Jeżeli samochód stał w zamkniętym warsztacie, na zamkniętym terenie. Doszło do zniszczenia bramy wjazdowej, bramy do garażu i kradzieży auta (bez pozostawionych kluczyków) czyli do pokonania zabezpieczeń, to gdzie wina warsztatu? Miał tam w nim ktoś spać?

 

Ja przez ok miesiąc miałem u siebie na placu przyczepę forumowicza, ustnie ustaliliśmy, że nie odpowiadam jak jej się cokolwiek stanie typu kradzież czy też spadnie na nią drzewo. Teren zamknięty 24h bramą z napędem. Co by było jakby ją ktoś ukradł ? gdzie moja wina? miałbym straty na uszkodzonej bramie a i mój tabbert cieszyłby już kogoś na budowie..

 

P.S. Masz OC swojej firmy ? z klauzulą odpowiedzialności za mienie klientów ? (absolutnie nie traktuj tego jako atak)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.