Skocz do zawartości

SKRADZIONO AUTO!!!!!!!!!!


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Warsztat był mały jeden pracownik i od czasu kradzieży jest zamknięty, ale z tego co wiem

nawet jaby właściciel poprzepisywał jakiś swój majątek po tym czasie jak auto skradziono 

to mu to nic nie da,  bo wyjdzie że zrobił to celowo aby właśnie uniknąć odpowiedzialności finansowej,  tak więc zobaczymy co będzie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Warsztat był mały jeden pracownik i od czasu kradzieży jest zamknięty, ale z tego co wiem

nawet jaby właściciel poprzepisywał jakiś swój majątek po tym czasie jak auto skradziono 

to mu to nic nie da,  bo wyjdzie że zrobił to celowo aby właśnie uniknąć odpowiedzialności finansowej,  tak więc zobaczymy co będzie.  

 

czyli źle to wygląda. Owszem sprawę wygrasz, będzie wyrok. Wypada mieć nadzieję, że jakaś nieruchomość albo inne mienie ruchome pokryje Twoje roszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli źle to wygląda. Owszem sprawę wygrasz, będzie wyrok. Wypada mieć nadzieję, że jakaś nieruchomość albo inne mienie ruchome pokryje Twoje roszczenia.

Nie chciałem mu tego pisac, ale niestety sie zgadzan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie już tak. Czy zamknął czy nie to z pewnością jakieś rzeczy posiada. Zresztą nie ma co ferować wyroków. Może warsztat zamknięty bo gość po prostu siedzi za tą kradzież. Wcale bym się nie zdziwił. Głupi być może jest i myślał, że jak wymyśli historię, że mu dziabnęli z warsztatu to wszystko będzie cacy i to nie jego będą winić tylko jakiegoś złodzieja :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ostatecznie, że to nie była kradzież, tylko jazda próbna z finałem na latarni lub też komuś (synek?) dał się przejachać i finał podobny. Auto schowali, bo liczyli na AC właściciela, a tu d...

Martwi mnie tylko postawa gościa... Jak popsułem to naprawiam, a nie strugam foch, że musiałem warsztat zamknąć, bo ktoś się na zadoścuczynienie uparł...

Ja pierdzielę czy charakterny facet z jajami to gatunek ginący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ok sprawa ruszyła, data pierwszej rozprawy wyznaczona co prawda na razie tylko dla oskarżonych ale coś się dzieje.

O szczegółach chyba raczej pisać nie wypada :hmm:   no ale zobaczymy, oczywiście jak pisałem nie nastawiam się na dużo

aby się nie rozczarować, ale chciałbym już poznać delikwenta którego będę ścigał :zlo:  :zlo:   :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozmawiałem o tym z prokuratorem i można to zrobić na pierwszym przesłuchani jakie ja będę miał.

Teraz będą przesłuchiwać tych co połapali i oskarżyli, bo ja nic nowego do tej sprawy i tak nie wniosę.


Teraz  mógłbym zostać jedynie oskarżycielem posiłkowym, a to co Ty mówisz to jest wniosek o naprawienie szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ustali sąd na podstawie dowodów, ale jest ich tam kilku, rozprawa ma właśnie wyjaśnić czy właściciel jest winny czy też poszkodowany.

Wiadomo że nie za bardzo mogę pisać o szczegółach dopóki sprawa trwa.

 

Eeee rozprawa to już efekt końcowy. W sądzie karnym w rozprawie się już nie wyjaśnia czy ktoś jest winny czy poszkodowany, ale oczywiście w przebiegu rozprawy może wyjść, że ktoś jest poszkodowany, znaczy jest niewinny.

 

Ale skoro zebrali dowody na tyle mocne, aby prokurator skierował akt oskarżenia przeciwko właścicielowi to musi być coś na rzeczy. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.