Skocz do zawartości

SKRADZIONO AUTO!!!!!!!!!!


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i tyle nacieszyłem się autem :oslabiony:    :oslabiony:    :oslabiony:    :oslabiony:  dzisiaj skradziono go z warsztatu, sprawa jest oczywiście na Policji.

Jeżeli ktoś by coś widział gdziekolwiek proszę o kontakt 664 048 242 lub na Policję w Katowicach.

Hyundai Terracan 2006r 2.9 CRDI   SM 80567  VIN  KMHNM81XP6U212613  :swieca:   :swieca:    :swieca:

 

Za wszelkie informację serdecznie dziękuje :blagac:   :blagac:   :blagac:

post-7306-0-45352700-1456850259_thumb.jpg

post-7306-0-03701200-1456850260_thumb.jpg

post-7306-0-53829700-1456850260_thumb.jpg

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przykra sprawa, trzymam kciuki za pozytywne zakończenie. To Twój warsztat( przepraszam nikogo tutaj nie znam) ?  Odstawiłeś go do kogoś? Miał ubezpieczenie? Patrząc na brak tablic : miałeś AC ? Nawet bez podpisania żadnej umowy z automatu wstawiając auto na warsztat zawiera się tzw. umowę mieszaną bo i o dzieło i o przechowanie. 

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jeszcze z ogłoszenia, a warsztat to ten na którym  był na montaży wałów  napędowych.

 

Chciałem najprościej powiedzieć, że to warsztat bierze odpowiedzialność za "zniknięcie" auta. Problemem jest tylko postępowanie policji, a raczej jego czas. Może potrwać. Myślę, że już trzeba się rozglądać za prawnikiem jakimś.

 

I znalazłem coś dla Ciebie:

http://www.tvn24.pl/lodz,69/mechanik-rozbil-mi-auto-podczas-jazdy-testowej-kto-placi,573980.html

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tomuś - szczerze współczuję, bo wiem jak się cieszyłeś. Ja bym sku...synom, jak za starych dobrych czasów, łapę toporkiem i po sprawie. 

 

Szczęście w nieszczęściu, że z warsztatu, masz większe szanse na odzyskanie czegokolwiek. Jakbyś cokolwiek potrzebował - dzwoń - godziną się nie przejmuj albo pisz, co Ci tam wygodniej .

 

Pozwodzenia i ..... będę się teraz bacznie na drodze rozglądał  :swieca:

 taka sytuacja w warsztacie jest niedopuszczalna. 

 

Czasem, choćbyś nie wiem jak chronił - skradną - więc nie można mówić o tym, że jest to niedopuszczalne. Niedopuszczalne byłoby "umycie rąk" przez właściciela warsztatu.  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa blada :pupa:  zobaczymy co będzie.

 

Tomek - dobrze będzie. Pamiętaj - jesteśmy z Tobą  :przytul:

Auto było na warsztacie, kluczyki miał właściciel bo jak inaczej. A co do włamanie to już bada Policja.

 

Masz pełne zaufanie do właściciela warsztatu? Nie wiadomo ile odcisków kluczyków może być już w obiegu???   :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pełne zaufanie do właściciela warsztatu? Nie wiadomo ile odcisków kluczyków może być już w obiegu???   :hmm:

Właściciela znam już wiele lat i tego właśnie nie rozumiem bo to tylko lub aż 25tyś zł to nie jest kasa aby zamykać warsztat i uciekać.  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawnika i właśnie z nim rozmawiałem, jestem na etapie składania pisma i oni już zaczynają działać.

 

:yes:  :yes:

 

Ale wiecie jak jest auto raczej nietypowe i może nieraz ktoś coś zobaczy.

Jak trafi w moje oko i sam nie zapomnę oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciela znam już wiele lat i tego właśnie nie rozumiem bo to tylko lub aż 25tyś zł to nie jest kasa aby zamykać warsztat i uciekać.  :niewiem:

 

Dla 25 tys nikt nie będzie ryzykował biznesu. Była zamówienie na takie auto i tyle. Gorzej, jeśli jedzie już A4 na wschód.....  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko warsztat nie ma z tym nic wspólnego, no chyba że pracownicy warsztatu są jacyś podejżani  , jest duzo wiecej lepszych okazji niz kradzież auta z warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.