Skocz do zawartości

Łagodne, utwardzone zejścia na plażę nad Bałtykiem


kielczanin

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat bo na pewno przydadzą się takie informacje zarówno osobom poruszającym się na wózkach jak i rodzicom z  małymi pociechami w wózeczkach. Proszę o wskazywanie tylko tych miejsc, na które:

1. dojazd jest możliwy bez konieczności nawet krótkiego zjeżdżania po schodach

2. można dojechać np. po kostce, macie gumowej, drewnianym podeście na samą plażę

3. dojazd na plażę nie wymaga pokonywania stromych wzniesień

Jeśli to możliwe- proszę też podawać przybliżone odległości od najbliższego kempingu.

Za wszystkie informacje z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Założyłem ten temat bo na pewno przydadzą się takie informacje zarówno osobom poruszającym się na wózkach jak i rodzicom z  małymi pociechami w wózeczkach. Proszę o wskazywanie tylko tych miejsc, na które:

1. dojazd jest możliwy bez konieczności nawet krótkiego zjeżdżania po schodach

2. można dojechać np. po kostce, macie gumowej, drewnianym podeście na samą plażę

3. dojazd na plażę nie wymaga pokonywania stromych wzniesień

Jeśli to możliwe- proszę też podawać przybliżone odległości od najbliższego kempingu.

Za wszystkie informacje z góry serdecznie dziękuję.

 

Dźwirzyno - 1 zejście od strony portu... do pola biwakowego okolo 600m, lub 2km do kampu Biala Mewa - przy mewie jest tez lagodne zejscie ale jakies 250-300 metrów po piachu..

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarbinowo kilka zejść dostępnych z promenady od najbliższego do kempingu około 300m (kemping ''Pod Brzózką"' dojazd na promenadę po kostce zjazd w stronę plaży betonowy i wjazd na plażę po pasach gumowych lub po stalowych podjazdach  dla inwalidów jest ich kilka .Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci paśi Galus w Krynicy M. w sezonie tłoczno,ale wieczorkiem możesz zaparkować nie na campie, ale na pętli, obok.

Za miejscowkę zaplacisz w parkometrze.Tu będziesz miał :ok:

W Kołobrzegu przy Amfiteatrze piosenki ZSRR :smirk: jest duże parkowisko,kostka do plaży. Nie wiem jak tu jest w sezonie , :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping  " ADA "   http://ada.strefa.pl/index.php/pole-namiotowe-mielno-uniescie/

Od wyjścia z kempingu ok. 30m. po płytach,  potem jakieś 20- 30m  bardzo łagodnie

pod górkę po piasku i jesteś na plaży.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosławiec, zejście od głównego deptaka idącego od OW Panorama.

 

Miejsce, o którym piszesz (zejście nr 3) nie nadaje się. Na końcu deptaku są schody do pokonania. Owszem, jest taras widokowy i ławeczki, ale na samą plażę to tylko schody.

Bardziej nadaje się zejście nr 2. Jest ono wysunięte bardziej na wschód. Do niego prowadzi chodnik z kostki ułożony w lesie, tuż przy parku linowym i nieczynnym buczku. W tym miejscu brak schodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszośc zejśc na plaże masz tutaj, ja wybierz tylko odpowiednie zakładki w Poi- ja tak wybierałam jadac z małą rok temu.

Osobieście polecam zejście w dąbkach (podkład z desek aż do samego morza), pierwsze zejście od Bobolina, super, kemping blisko ale nie wiem nie zwiedzałam go (po południu na priv jak chcesz to prześle ci zdjęcia zejścia i podejścia do plaży) . Kemping to ten http://www.amberia-dabki.pl/kemping.html-może ktoś na nim był i się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąski, zejście betonowe na plażę przy latarni morskiej i jest jeszcze jeden pomost drewniany na samą plażę. Żeby na ten pomost trafić, trzeba idąc główną ulicą w stronę latarni, skręcić za sklepem spożywczym w prawo i za 200 metrów jest się na plaży.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąski, zejście betonowe na plażę przy latarni morskiej i jest jeszcze jeden pomost drewniany na samą plażę. Żeby na ten pomost trafić, trzeba idąc główną ulicą w stronę latarni, skręcić za sklepem spożywczym w prawo i za 200 metrów jest się na plaży.

Pozdrawiam

W Gąskach to chyba z każdego Kempingu wyjście jest bezpośrednio na plażę, więc trudno tu mówić o dojeździe. Pozostaje kwestia nawierzchni na kempingu

 

A swoją drogą bardzo ładnie wykonane jest główne zejście na plażę główną w Dębkach - kostka granitowa z centrum wioski aż do samej wydmy, a potem pomostem z desek do samej plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Łebę. Zejście na plażę przy kempingu Przymorze nr 48. Kemping oddzielony od plaży pasem zieleni jedynie, jakieś 300m do piachu. Ścieżka z kostki, zejście co prawda kilka schodków drewnianych, ale jest też podjazd mało stromy. Do zejścia na plaże z kempingu całkiem płasko. Sam kemping gorąco polecam.

http://camping-leba.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą Prusiak, że z każdego pola w Gąskach jest bezpośrednie zejście na plażę, ale w temacie jest mowa o łagodnym i utwardzonym, a z pola mimo wszystko trzeba się przespacerować przez wydmę po piasku, jest to bardzo blisko, ale mimo wszystko ten kawałek nie jest utwardzony.

Pozdrawiam.

Grzybowo, z pola jakieś 200 metrów przez łąkę chodnikiem, kawałek przez lasek i już jest plaża.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.