Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten camping to zło ;) jeżeli chcesz tani i dobry to polecam http://www.pinetafazana.hr...

Pojechałem zobaczyć proponowany przez kolegę camping ale różnica w cenie bardzo mała, zwłaszcza biorąc pod uwagę krótki pobyt jak w moim przypadku. Liczą po 23 kuny od głowy za samą rejestrację, a warunki jak dla mnie znacznie bardziej przemawiają za Brioni, ale oczywiście każdy wybiera to co lubi.

Tak czy inaczej dziękuję za podesłanie propozycji !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś o 11-tej dotarłem  :yay: . Kemping super :yes:  i cena całkiem przyzwoita!

Dzięki :blagac:

Witaj. Prawdopodobnie jutro wyjezdzam na Istrię ( Kraków) . Myślę o kempingu Brioni. Do kiedy zostajecie na nim? Opisy brzmią zachęcająco, zastanawiam sie czy jeszcze beda wolne miejsca blisko morza ale w ustronnym miejscu. Czy cos na ten temat mozecie podpowiedziec? 2+4 Przyczepka VW Multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Prawdopodobnie jutro wyjezdzam na Istrię ( Kraków) . Myślę o kempingu Brioni. Do kiedy zostajecie na nim? Opisy brzmią zachęcająco, zastanawiam sie czy jeszcze beda wolne miejsca blisko morza ale w ustronnym miejscu. Czy cos na ten temat mozecie podpowiedziec? 2+4 Przyczepka VW Multi

Kemping mogę spokojnie polecić. My niestety w Niedzielę się zbieramy ale myślę że do 15-tej będziemy jeszcze na plaży. Miejsc jest dużo do wyboru choć te najbliżej plaży (najdroższe) raczej zajęte, ale ogólnie wszędzie jest blisko bo kemping ciągnie się wzdłuż brzegu. Udanej podróży !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem zobaczyć proponowany przez kolegę camping ale różnica w cenie bardzo mała, zwłaszcza biorąc pod uwagę krótki pobyt jak w moim przypadku. Liczą po 23 kuny od głowy za samą rejestrację, a warunki jak dla mnie znacznie bardziej przemawiają za Brioni, ale oczywiście każdy wybiera to co lubi.

Tak czy inaczej dziękuję za podesłanie propozycji !!!

Bardzo fajny przy większej ekipie, ogromny, a jednocześnie jakiś taki dziki. Zniżki z kartą ADAC. Byłem też obok na bardzo komercyjnym i z basenami BiVillage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy możecie polecić jakiś kemping koło Umag czy lepiej zjechać niżej pod Pula.

 

i jeszcze jedno czy droga przez Lubljanę na Istrię jest mocno górzysta.

 

chiefartur a ty którędy jechałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy możecie polecić jakiś kemping koło Umag czy lepiej zjechać niżej pod Pula.

 

i jeszcze jedno czy droga przez Lubljanę na Istrię jest mocno górzysta.

 

chiefartur a ty którędy jechałeś?

 

Masz dwie możliwości po zjeździe z autostrady w Słowenii: albo jedziesz krótsza trasa przez góry, albo wzdłuż morza.Polecam to drugie rozwiązanie, jest spokojniejsze i ładniejsze widokowo,a różnica kilka kilometrów.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie możliwości po zjeździe z autostrady w Słowenii: albo jedziesz krótsza trasa przez góry, albo wzdłuż morza.Polecam to drugie rozwiązanie, jest spokojniejsze i ładniejsze widokowo,a różnica kilka kilometrów.

 

 

Pozdrawiam

No i zazwyczaj jest mniej zakorkowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 1

od 2 lipca jesteśmy  w drodze na istrię Vrsar, camping Porto Sole. Postanowilismy  bez pospiechu w tym roku bo to w końcu karavaning a nie gnanie do celu. Pierwszy dzień Częstochowa -Wiedeń, kamping Wiedeń Sued. Wyjazd z domu 7.30 dojazd na kamping 16.30. Pod drodze obiad w Mikulowie jak zawsze w holtelu Marcincak, sklep wolnocłowy, dwa postoje i dalej. W tym roku pierwszy raz korzystam z google maps w telefonie z wykorzystując funkcję śledzenia ruchu ominąłem 40 minutowy korek przed Brnem, poprowadziło mnie przez Prerov i wjechałem do Brna D1 na początku korka przed zwężeniem. Za Brnem mijali na Ci którzy godzinę wcześniej śmigali koło nas swoimi luksusowymi furami ( wziętymi w leasing), więc musieli stać około godziny korku Niestety w Wiedniu zastała nas burza i padało całą noc. Ale  wszyscy w dobrych nastrojach. Cena na kampingu za dobę 2 dorosłych, syn 17 lat i mała 8 lat - 35 Euro z 10 % znizką z kartą CCI.  Kilka fotek...post-15661-0-80290100-1467613325_thumb.jpgpost-15661-0-51908400-1467613494_thumb.jpgpost-15661-0-71209400-1467613598_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 2,  3 lipiec

 

Wstaliśmy od 9,30!!! Kamping w Wiedniu musimy opuścić do 12. Plan na dzisiaj Wiedeń - Lubljana kamping Lubljana Resort. około 390 km. Przez Austrię jazda idealna niedziela .........mały ruch...... Słowenia również. Winiety zakupione wcześniej w PZM więc pierwszy przystanek na bułkę z leberkase........była pyszna i w Słowenii za Mariborem tankowanie. Przybycie do celu 16.40. Google maps prowadzi jak po sznurku, Kamping w Lubljanie bardzo przyzwoity był wielkrotnie nagradzany przez ACSI. Cena za naszą czwórkę  42 Euro nie honorują karty CCI :oslabiony: ....i ani jednego rodaka..........tylko my. Pani w recepcji kazała wybrać miejsce. Dobrze, że bylismy wcześniej bo po 19 tej dobiło ponad 20 załóg kamperkami i przyczepami i załatwianie formalności trwałoby długo. przy kampingu baseny siłownia, fitness club i fajna knajpka, w której zjedlismy kolację. Niestety pogoda znowu nas zaskoczyła tylko 17 stopni i....deszcz. Po kolacji zwiedzanie miasta. Do centrum pojechalismy taxi zamówioną w recepcji i tam zapłaconą..w dwie strony!!! po 5,5 euro w każdą stronę, bilety dla naszej czwórki w dwiestrony 12 Euro! Po zapłaceniu otrzymałem dwa różowe kwitki, które miałem wręczyć kierowcy w jedną i drugą stronę, oraz instrukcję z nr telefonu jak zamówić taxi na powrót. Centrum Lubljany śliczne ma coś w sobie .........(skracam bo własnie reszta obudziła się i musze ich pogonić żeby wyjechać przed południem, a strasznie się grzebią).....  dzisiaj ostatni odcinek 180 km .........z centrum wrócilismy po 22. jeszcze kilka fotek z kampu i centrum miasta post-15661-0-20834300-1467615136_thumb.jpg post-15661-0-55690200-1467615213_thumb.jpg  post-15661-0-69235400-1467615316_thumb.jpg post-15661-0-65895600-1467615404_thumb.jpg post-15661-0-31841800-1467615883_thumb.jpg post-15661-0-89103000-1467615920_thumb.jpg post-15661-0-50330400-1467615941_thumb.jpg post-15661-0-38861000-1467615968_thumb.jpg post-15661-0-45799200-1467615989_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Kolego mikefoto ten wątek to taki typowy tematyczny śmietnik dot. akurat Istrii.

Myslę, że fajnie rozpoczęta przez Ciebie relacja z wyjazdu zasługuje na osobny, własny temat jako typowa [RELACJA].

Załóż nowy temat w odpowiednim dziale i poproś modów, aby przenieśli tam to co tu wkleiłeś, a zapewniam Cię, że znajdziesz wielu czytelników (jednego już na bank masz :skromny: ).

I jeszcze jedna prośba... W przypadku kempingów wklej linki, bo każda relacja jest jednocześnie zbiorem wiedzy dla innych.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.