Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czas chyba zacząć dzielić się planami wakacyjnymi na 2016 :] . My planujemy pierwszy raz wyjazd z przyczepka do Chorwacji-Istria.

Pobyt na (http://www.bivillage.com/en/camping-en#) od 2-3 lipca do 10 lipca,następnie przemieszczamy się do Włoch (http://www.pradelletorri.it/pl/) na kolejny tydzień. Wybraliśmy te pola kempingowe ze względu na naszych chłopców którzy uwielbiają wodę,baseny i zjeżdżalnie (9 i 8 lat,trzeci będzie miał dopiero 10 miesięcy w lipcu i jego preferencji wakacyjnych jeszcze nie znamy).

 Planujemy wyjazd już 29.06 pod wieczór lub 30.06 rano tylko dlatego tak wcześnie aby zahaczyć o ulubioną przez nasze dzieci Tatralandię. Czy ktoś jeszcze planuje wyjazd z północnej części polski w tym czasie w kierunku Chorwacji? Czekam na jakieś podpowiedzi gdzie najlepiej zatrzymać się w trasie na odpoczynek,tankowanie itd. Nie wiem ile będzie paliwa spalał mój holownik z przyczepą (może ma ktoś doświadczenie z RAV4 plus :przyczepa: .Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Czy był ktoś na Istrii na tym campingu czy w ogóle w Poreci???  

http://lagunaporec.com/camping-zelena-laguna-porec/photos-and-videos?bs=59

Moloch, moloch , moloch i jeszcze raz moloch.  :nono:

 

To w zasadzie trzy kempingi, oddzielone płotem. Na kempingu domki, namioty do wynajęcia, zmieniają sie turnusy, na basenach rzeźnia..... dla mnie porażka. Na dodatek, w czasie naszego pobytu tam, znajomym skradziono hamak sprzed przyczepy. Pani na recepcji powiedziała, że trzeba sobie uważać, bo tu jest 7000 ludzi i oni nie panują. Ręce opadają. W efekcie sami namierzyliśmy. Obsługa sanitariatów ukradła.....  :pad:

 

Nie polecam  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie polecam takich molochów. Byłem (dokładnie w tym samym), widziałem, do tego masa Holendrów pozostawiających wiele do życzenia, nawet do basenu nasrali.

 

Nigdy więcej nie pojadę na tak wielki kemping. W ogóle zamiast tych kempingów na Istri już lepiej Słowenię brać a nawet Węgry. No ale co kto lubi

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na to, coś pomiędzy molochem a całkiem kameralnym:

http://www.campingrovinjvrsar.com/campsites/porto_sole_vrsar

 

Ostatni raz byłem tam wprawdzie przed 10-cioma laty więc nie będę się wypowiadać o samym kempingu (wtedy było naprawdę miło) natomiast miasteczko obok bardzo urokliwe (Vrsar) i to nie sądzę aby się zmieniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a czy możecie polecić jakiś bardziej "kameralny" camping na Istrii???

Widziałem ale nie mieszkałem kamping w Rovinj. Nazywa się Biondi. Nie jest duży, nie wiem jak z sanitariatami, przejście na plażę przez ulice z tego co pamiętam, ale blisko do plaży. Ceny niskie jak na najbardziej klimatyczne i najdroższe miejsce na Istrii . Najwieksza zaleta to blisko do plaży i blisko do centrum Rovinj. Ja mieszkałem w apartamencie, ale pare razy obok tego kampu przechodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem ale nie mieszkałem kamping w Rovinj. Nazywa się Biondi. Nie jest duży, nie wiem jak z sanitariatami, przejście na plażę przez ulice z tego co pamiętam, ale blisko do plaży. Ceny niskie jak na najbardziej klimatyczne i najdroższe miejsce na Istrii . Najwieksza zaleta to blisko do plaży i blisko do centrum Rovinj. Ja mieszkałem w apartamencie, ale pare razy obok tego kampu przechodziłem.

http://www.portonbiondirovinj.com/ :) - polecamy, byliśmy kilkukrotnie przez ostatnie 3-4 sezony.

Dzieciaki na pytanie o Chorwację zawsze mówią Rovinj i to w kontekście tego campingu.

Ogromną zaletą jest fakt, że nie jest to tzw. "miasteczko". Plaża po drugiej stronie, miasteczko spacerkiem 15-20 minut i niesamowity widok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale nie byłem jeszcze w Chorwacji ..............od 6 lat Włochy......podpowiedzcie coś jeszcze na temat winetek na czechy, słowenie i samą CHR oczywiście z przyczepką do 3,5 tony. No i czy Dowód osobisty wystarczy na słowenię i CHR  ..............i ..ewentualnie nocleg w Austrii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.