Skocz do zawartości

RELACJA ZE ZLOTU W SANDOMIERZU


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No...ja juz zapakowany...czekam tylko na Kasie, pakuje psa...i jadziem do was :ok: mam nadzieje ze popoludniu dadza jakos przejechac przez Gore Kalwarie...sprobujem byc jak najszybciej zeby jeszzce jakeis ognicho czy grill nas nie ominal :ok:

do zobaczenia!! :ok:

Th0rn turysta prawie karawanignowiec :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na miejscu i jest super, zatem wszyscy przyjeżdżajcie. Za chwilę powinno pojawić się pare zdjęć.

 

1. Przyjedziemy jutro do południa

 

2. Ale tam u was jest balanga. O czwartej miały być zdjęcia i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zlotowicze - życzę Wam słoneczka i niezapomnianych wrażeń :ok:

Dziękujemy, pierwsze niezapomniane wrażenia już są, o czym za chwilę. :)

 

2. Ale tam u was jest balanga. O czwartej miały być zdjęcia i co?

Z małym opóźnieniem (35 po następnej czwartej) - są:

 

dsc02666sc6.th.jpg

Tak wygląda pies - legenda zmęczony długą podróżą (to nie jest jego buda :ok: )

 

dsc02675ko7.th.jpg

Ponieważ pogoda jednak na chwilkę się zepsuła, postanowiliśmy rozłożyć legendarny przedsionek. Trochę się jednak przy tym zeszło, ponieważ szczęśliwi karawaningowcy byli już po kilku piwach (oczywiście bezalkocholowych :) ). :ok: Prawda że ładnie pozują do zdjęcia? :)

 

Prawie z ostatniej chwili:

dsc02679cl5.th.jpg

Baardzo "zmęczeni" karawaningowcy suszą skarpety, podsumowują pierwszy dzień zlotu i snują plany na przyszłość.

 

Z ostatniej chwili:

Jeden z nich właśnie wynurzył się z jeziora. Jak myślicie, który? Piotrek, proszę o zmianę rangi mojego męża na Topielec. :ok::ok::)

 

 

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy jeszcze nie dojechali albo nie mogą z nami być z różnych przyczyn.

 

Rodzina Topielca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, proszę o zmianę rangi mojego męża na Topielec. :ok: :ok: :ok:

:ok:

 

Pozdrowienia dla wszystkich. Nawet nie wiecie jak żałuje, że nie mogę być z Wami :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy jeszcze nie dojechali albo nie mogą z nami być z różnych przyczyn.

Baaardzo żałujemy, że nie możemy być z Wami.... Zrobiliśmy sobie dziś krótki spacerek po Chorzowie - słoneczko świeci i strasznie żal, że trzeba siedzieć w mieście. Ale cóż-jutro o 7,30 trza sie zameldować w pracy :ok: Pozdrawiam wszystkich :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, po wielu trudach i przeciwnościach jesteśmy już prawie gotowi jeszcze kilka drobiazgów i jedziemy. Planujemy dotrzeć na miejsce wczesnym rankiem, Może znajdzie się dla nas jeszcze jakieś ładne i urokliwe miejsce na kempingu. Pozdrawiamy i zazdrościmy Wam obecnej imprezki. :ok: Załoga z Lublina. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest ponad 40 załóg :ok::ok::ok:. Frekwencja super :ok:. Polataliśmy dziś balonem, kolacja na grillu, a teraz spokojnie chłopaki pogrywają na gitarach.

 

Pozdrawiam z przyczepy :ok::):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirs się melduje z załogą. Wspaniali ludzie :ok: , wspaniała atmosfera :ok: , wspaniałe miejsce :ok: . Po prostu OOOOKKKKK!!!!!!!

Kto żyw na Sandomierz!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.