Skocz do zawartości

Trzecie spotkanie - jezioro Tarnobrzeg 29.04-03.05 2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękujemy za mile spędzony czas, Wszystkim których mieliśmy okazję poznać a w szczególności załogom z najblizszego sąsiedztwa :). Podziękowania dla organizatorów za czas poświęcony na przygotowanie spotkania !. 

 

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i do zobaczenia jak najszybciej. 

Edytowane przez Majchas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam do Was z krótką wizytą w poniedziałek, bo dopiero wtedy mogłam, ale nie był to dobry moment... W ten wieczór po ulewnej burzy wszyscy już kręcili się wokół swoich obejść...

 

Niemniej dziękuję bardzo Grażynce (GraKo)  i Rysiowi za przemiłą pogawędkę! Cieszę się, że chociaż Was udało mi się poznać osobiście :)

 

Mam nadzieję, że na poznanie innych będą następne okazje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dziekuje sympatycznym sasiadom i organizatorom za udany pobyt, szczegolne dzieki dla "Maciejkos" bo zorganizowal poniedzialkowe ognicho i wyjasnil awarie pradu.

Pozdrawiam wraz z rodzinka i do nastepnego spotkania.

 

Wysłane z BlackBerry przy użyciu Tapatalka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję wszystkim za spotkanie :yes: I kilka fotek:

 

431948aac760786fmed.jpg

 

6f7b875adee68682med.jpg

 

ee697242b10021aemed.jpg

 

 

Jedyne wyraźne zdjęcie, które udało się zrobić mojej żonie ze zbrojowni w Sandomierzu mam w hełmie z rogami... :hmm:

b77a165a961040e2med.jpg

 

P.S.

 

 szczegolne dzieki dla "Maciejkos" [..] i wyjasnil awarie pradu.

 

 

Chyba jestem mistrzem dobrego wrażenia :] , snułem się z piwem w ręku za dwoma kolegami i facetem z obsługi z ośrodka w poszukiwaniu wywalonego bezpiecznika.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dziekuje sympatycznym sasiadom i organizatorom za udany pobyt, szczegolne dzieki dla "Maciejkos" bo zorganizowal poniedzialkowe ognicho i wyjasnil awarie pradu.

Pozdrawiam wraz z rodzinka i do nastepnego spotkania.

 

Wysłane z BlackBerry przy użyciu Tapatalka.

Nie tylko on bo razem zadziałaliśmy :]

Szkoda tylko że nie było chętnych na naszą cytrynóweczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję wszystkim za spotkanie :yes: I kilka fotek:

 

431948aac760786fmed.jpg

 

6f7b875adee68682med.jpg

 

ee697242b10021aemed.jpg

 

 

Jedyne wyraźne zdjęcie, które udało się zrobić mojej żonie ze zbrojowni w Sandomierzu mam w hełmie z rogami... :hmm:

b77a165a961040e2med.jpg

 

P.S.

 

 

Chyba jestem mistrzem dobrego wrażenia :] , snułem się z piwem w ręku za dwoma kolegami i facetem z obsługi z ośrodka w poszukiwaniu wywalonego bezpiecznika.

Byłeś kierownikiem tej ekspedycji szukania prądu, ale udało się nam przywrócić zasilanie  :bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czas szybko mija i nasza majówka również.Było wesoło szczególnie gdy grał akordeon.Dziękujemy organizatorom za troskę o wszystko.POZDRAWIAMY :przytul:  i do następnego spotkania na zlotach.Acha,następnym razem Jacku nie zamawiaj tyle deszczu. :yay: PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za mile spędzony czas. Pogoda się udała a i nawet własny basen dałem radę ogarnąć ale obiecuję, że następnym razem nie przywłaszczę go dla siebie i będzie poza przedsionkiem.

 

Jak zwykle spotkanie nad j. Tarnobrzeskim było super.

 

Dzięki wielkie !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ha! i ja tam byłem! Niestety bez przyczepki ale widziałem Was!

Gdy tak patrzyłem na Was poczułem zew.... Powiedziałem sobie pobudka, otrząsnąć się czas i powróciłem na forum!

 

Wasz zlot zmotywował mnie do udziału w jubileuszowym w Niedzwiadach Małych!

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witamy.

Podczas wielkiej obiazdówki,teraz Z biegiem Wisły,zachęceniy opisamy spotkań nad Jeziorem Tarnobrzeski postanowiliśmy zatrzymać sie na popas 1-2 dni.

Stoimy pod Mariną,na pytanie gdzie były spotkania pani pokazała,a na tej łące.

Tu też stoimy, gotujemy obiad.

Dalsza marszruta to z biegiem Wisły do morza.

Pozdrawiamy

Kazia Stefan.

post-4360-0-38671000-1465300712_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.