Skocz do zawartości

WĘGRY 2016- kto? gdzie? kiedy?


AgaMar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakąś listę węgierskich kempingów z basenami i z innym dostępem do wody i atrakcjami dla dzieciaków?

 

Rok temu w Lipot spotkałem naszego klubowicza, który miał właśnie taką listę i robił objazd po wszystkich :-)

 

Przydałoby i mi się coś takiego, aby sobie zaplanować pobyty w jakiś fajnych miejscach.

 

My chyba wybierać będziemy się na przełomie lipca i sierpnia. Fajnie byłoby oczywiście z kimś żeby było raźniej :-)

 

w tym temacie postawała lista ale tych z kempingami

http://forum.karawaning.pl/topic/13443-w%C4%99gry-baseny-termalne-na-terenie-kempingu/

 

na forum węgierskim jest też podobna lista

ostatnio trafiłem też na mapkę

http://www.1hungary.com/map/hungary:wellness:thermal_bath

 

linki 

http://forum.karawaning.pl/topic/19910-w%C4%99gry-przydatne-linki/

Jeżeli dzieci są malutkie to tak, jest basenik dla dzieci bardzo małych.Zapraszam raczej do Berekfiurdo ze starszymi, są większe atrakcje.

 

dzięki, ze zdjęć tak to włąśnie wygląda 

moje to już bardziej zjeżdżalnie i inne tego typu atrakcje 

 

a po Demjen poprzeczka będzie dość wysoko ;)

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A to jest w końcu jakiś kemping w tej miejscowości? 

 

z tego co czytałem to nie, ale jest miejsce gdzie można stanąć i nawet podpiąć się do prądu i to nawet na kawałku trawy ;)

(tak to wyglądało na fotkach które znalazłem na CT)

 

planuje dojazd na wieczór, nocleg na parkingu i rano wejście na basen, więc kemping nie jest mi potrzebny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem to nie, ale jest miejsce gdzie można stanąć i nawet podpiąć się do prądu i to nawet na kawałku trawy ;)

(tak to wyglądało na fotkach które znalazłem na CT)

 

planuje dojazd na wieczór, nocleg na parkingu i rano wejście na basen, więc kemping nie jest mi potrzebny 

 

O to już coś  :yes:  Faktycznie na CT są zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie tylko do potwierdzenia, czy w Lipot jest kemping łącznie ( w cenie )  z basenami i jak jest z miejscem ma kampingu czy podobnie jak w Bogacs ( dość ciasno)czy na przykład  w Berekfurdo  ?

 

z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie tylko do potwierdzenia, czy w Lipot jest kemping łącznie ( w cenie )  z basenami i jak jest z miejscem ma kampingu czy podobnie jak w Bogacs ( dość ciasno)czy na przykład  w Berekfurdo  ?

 

z góry dziękuję za pomoc

Tak jest w cenie. kemping w miarę duży z pełnym węzłem sanitarnym dla każdej parceli + elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony tez wam powiem, ale tak po cichu.... że moje dzieciaki tez by chciały do Lipot ;) Chyba że coś podobnego znajdziemy...

Pozdrowienia dla Tomii-iego i jego młodej ekipy....

Proponuje Sarvar ale ceny około 40e no i warto zrobić rezerwacje https://www.google.at/search?q=sarvar+furdo&espv=2&biw=1334&bih=593&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi6oNLUyofNAhUClxoKHc4fD0kQsAQIOQ

Są tez domki około 80e  prawdopodobnie na 6 osób , no i Hotel ale 300 e za pokój  

Bylem 5 maja i wszystko zajęte , po godz.pani znalazła do nas jedno wolne pole .Stali na parkingu przed kempingiem 

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to już coś  :yes:  Faktycznie na CT są zdjęcia.

 

byłem, sprawdziłem, stałem dwie noce ;)

post-2580-0-07232400-1464854895_thumb.jpg

 

obok nas stała budka ratownika i wielka dwuosiówka Słowaka

nikt nie chciał opłat, skrzynki prądowe są, ale nie korzystałem

 

same baseny fajne, taki miks - są jaskinie, są rury, baseny rekreacyjne i termalne

choć kąpielisko nie jest duże

 

kupując bilet do aquaparku wstęp na termale do 2:00 w nocy

post-2580-0-23270600-1464855070_thumb.jpg

 

ceny raczej z tych wysokich, za 2+2 płaciłem 16990ft

aquapark, jaskinie, termy, sauny, grota solna itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, sprawdziłem, stałem dwie noce ;)

attachicon.gifDSCN0226.JPG

 

obok nas stała budka ratownika i wielka dwuosiówka Słowaka

nikt nie chciał opłat, skrzynki prądowe są, ale nie korzystałem

 

Konrad rozumiem że jest to normalnie na parkingu przy basenach.

Dzięki za informację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad rozumiem że jest to normalnie na parkingu przy basenach.

Dzięki za informację!

 

to jest kawałek trawnika pomiędzy parkingiem a strumykiem (ciepłym i śmierdzącym siarką ;))

https://goo.gl/maps/uLEeUXWQT672

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam rok temu przejazdem na basenach.

Nie było miejsca gdzie ręcznika rozłożyć, masakrycznie dużo ludzi.

 

Wszystko kwestia tego jaki to był dzień. W dłuższy weekend ze świętem św. Stefana to na większość basenów jest masakrycznie dużo ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.